ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 21:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   AİLENİZ VE CHAT CİTY...
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 13:20:36sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·ciciXxXvelet· :

nAoNnGaEmLe :
ablam gördü bu ne dedi chat ortamı filan dedim bende üye oliyimmi dedi dedim aman sakın haa  bura görüldü gibi deil,, nezaman ortam temzlenr ozaman yaparız dedim :) zaten o gunden sonra dmedi bida bende üye oliyim die...

sanrsam sen denzselen mi öle bi nick wardı osun heralde yada nasıl die nickli ucube... nese fark koymaz ikinizde ziyansınız....

aileye laf atma biraz insanlık damarın warsa....

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 15:41:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Naon bu ve benzeri kişiler bizi forumda da rahat bırakmıyorlar.anlamıyorum onları gerçekten.hep bir polemik yaratılıyor..güzelim paylaşımlar heba oluyor bu surf bu yüzden..dün yaşadığım sinir harbini bir ben bilirim bir de allah beni bilir..değmez kardeşim cevap yazmayalım bunlara en doğrusu bu sanırım

xlxpunkrockxlx

xlxpunkrockxlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 18:22:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
benımde annem teyzem falan gordu bu nası oyun fln dıolardı içinde savas varmı dıolardı ve nıe gobeğın acık gezıosun dıolardı nese anladılar sonradan ne oldunu

vieri19

vieri19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2007 Pzt 04:46:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

nAoNnGaEmLe :
ablam gördü bu ne dedi chat ortamı filan dedim bende üye oliyimmi dedi dedim aman sakın haa  bura görüldü gibi deil,, nezaman ortam temzlenr ozaman yaparız dedim :) zaten o gunden sonra dmedi bida bende üye oliyim die...
Naon ım Koptum Bu yazına ortam temizlenınceye kadar lafına her neyse....

Annem girdi odaya ben hıc demedım valla yok oyunmus,programmıs vs.vs

direkt söyledım chat diye onlarda hoş görüyle karsıladılar sanırım ve bana

tek kelıme söyledı iyi yapıyorsun oglum iyi yapıyorsun diye

ENC0Z

ENC0Z resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2007 Pzt 07:38:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bütün tepkiler süper koptummm

Bana ilk tepki işyerimdeki müşterilerden geldi Abi senin oynadığın oyundan neden bizim pc lerde yok diye

Genelde patronun yanında girmemeye özen gözteriyodum taki yakalanmayana kadar nedir bu oynadığın sorduğunda ilk başta sesiz kalmıştım Atrından 1 saat hiç aralıksız beni izledi o dönemde bizim kümes geniş olduğundan ben pc başından kalkar kalkmaz üye olmuş üzerine bide vip tip almıştı

Evdekilerin ilk tepkisi aaaaa negüzel oyun ardından özel odayı gördüklerinde abim yok bu işin içinde bi iş var baksana odada yatak matak var demişti  ben o arada gülmekten yarılmıştım tabi son ra öğrendiler tabi.

Ablam tek tek kızların resmine baktırıyodu bana hangisi güzel se onu sana istiyelim diye

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir