ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

13 Mayıs 2024, Pazartesi 13:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   AİLENİZ VE CHAT CİTY...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2007 Cmt 19:37:57      AİLENİZ VE CHAT CİTY...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
         Bizler Chat City e sohbet için girdiğimizde, muhakkak ailemizin buna rastladığı olmuştur... Mesela benim babam ilk karşılaştığında, buranın ne olduğunu sordu... Haliyle O na, oyun demek zorunda kaldım... Konuşan, gülen ikonları görünce benim hangisi olduğumu sordu... O vakit benim siyah elbiseli ve kızıl saçlı tipim vardı... Babama gösterdim... Bana verdiği tepki şuydu; neden bacakların, oran, buran açık? Daha kapalı birşey yok mu? Diye kızmıştı...
        Peki ya sizin aile fertlerinden her hangi birinin, CC yi gördünğündeki tepkisi ne olmuştu? İtiraflar başlasın bakalım...

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2007 Cmt 19:44:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bana, çizgi film mi izliyorsun? diye sormuşlardı... Bende hayır bu çizgi film değil bu bir bilgisayar programı demiştim(ne alakaysa)... Onlarda hımmm öylemi aferim aferim çalış çalış demişlerdi... :))) Halada diyorlar :Pp

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2007 Cmt 19:46:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Babama gösterdim... Bana verdiği tepki şuydu; neden bacakların, oran, buran açık? Daha kapalı birşey yok mu? Diye kızmıştı...

puahahahahahahahaaaaaaaaaa

Hürroş allahını seven o babanın ellerinden benim için bi öp

Ne güldüm yaaaaaaaaa.ne o oran buran açık daha kapalı bi şey yokmuydu haklı tabiiiiii

Allahta seni güldürsün bugünün ilk kahkasını bu yazıya attımlemmm gözlerim yaşardı hala gülmekten

SsunriseE

SsunriseE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2007 Cmt 19:46:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Eeth bnm ailemde oyun oynadıgımı düşünüyorlardı taki pc basında kahkaha atmamın nedeninin bir oyun olamıycagını anlayana kadar .. artık biliolar beni böyle sefiolar :D Basen kusenlerim gelio biras isledikten sonra eglenceli oldugunu düşünüyorlar ve üye oluyorlar :):):) 

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2007 Cmt 19:53:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

kızın biri zorla benimle konuşmaya çalışyordu.ben ise konuşmamaya..annem gördü ve dedi ki:oğlum bak ne güzel kız konuşsana,buluşursunuz falan

bazen izliyor beni annem.böyle acayip tepkiler veriyor..canım annem yaa

damla41

damla41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 00:43:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

izmite yeni taşınmıştık hiç arkdaşım yoktu bi gün erkek arkadaşım bize geldiğinde bana burayı chat city gösterdi.ve girmeye başladım çok hoşuma gitti(halada gidiyo) beni ccdeyken ilk annem gördü hiç bişey sormadı sadece beni izliodu ben pc başından kalkarken arkamdan seslendi bende giricem die benide üye yap die o gün bu gündür anne kız ccdeyizz.annem girerkende babam görmüştü annem ne uydurdu bilmiorum onuda annem anlatsınnnnnn

MORUKVEOTESI

MORUKVEOTESI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 01:01:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
beni annem gördü ne lan bu dedi çocukmusun sen falan bende hemen simge durumuna küçültüyorum her odaya girislerinde

greennn2

greennn2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 03:58:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 babam ilk gördüğünde bune  dedi bende oyun dedim bigün dediki bunlar nie çıplak dedi bende dedim baba onların parası yok giysi wermiolar  kandırıolar gariban onlar dedimm. 

EyluldeGellll

EyluldeGellll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 12:31:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Bizimkiler görmedi ama gördükleri taktirde annemin tepkisini tahmin edebiliyorum:

Cc yi anneme genel hatlarıyla anlattıktan sonra, muhtemelen siyah elbiseleriyle hanım hanımcık görünen, yalnız başına oturur pozisyonundaki bir bayanı göstererek, oğlum kim bu kız, adı ne, nereli acaba, nedir necidir, ne iş yapar diye sorar.İyi bir kıza benziyormuş der.Tanımıyorum derim.Bi süre ona bakar, sonra yanına bir başkasının oturup kızla konuşmaya çalıştığını görünce, bak oğlum gördün mü kaçırdın kızı elinden... dır dır dır vır vır vır..... :))

Neyse oğlum sana kız mı yok deyip odayı terkeder.

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 13:13:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
ablam gördü bu ne dedi chat ortamı filan dedim bende üye oliyimmi dedi dedim aman sakın haa  bura görüldü gibi deil,, nezaman ortam temzlenr ozaman yaparız dedim :) zaten o gunden sonra dmedi bida bende üye oliyim die...
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir