ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 14:36   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   !!! Sohbet ederken lütfen çok dikkatli olun !!!
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xlxpunkrockxlx

xlxpunkrockxlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 18:08:41sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
babygirl haklı aslında ılla herkez cam accak dıe bsı yok yda herkez yalan sölicek die ama ccde genelde herkez yalan soluor kız kılında erkekler erkek kılında kızlar uye olmaık bu kdr kolay olmasın bosuna herkez kandırılıo bazı kısılerın umutlarıylada oynanıo ınsanların vıcdanı kalmamıs ılerde nolur kım bılır

ucanpijama

ucanpijama resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 18:13:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·xlxpunkrockxlx· :
babygirl haklı aslında ılla herkez cam accak dıe bsı yok yda herkez yalan sölicek die ama ccde genelde herkez yalan soluor kız kılında erkekler erkek kılında kızlar uye olmaık bu kdr kolay olmasın bosuna herkez kandırılıo bazı kısılerın umutlarıylada oynanıo ınsanların vıcdanı kalmamıs ılerde nolur kım bılır

sizde bu kadar ciddiye almayın o zaman bu chat ortamını.

silentwind

silentwind resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 19:38:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar konu kamera açmak veya açmamak değil.Ben bütün herkes aynıdır diye bir kavramda kullanmadım,öyle birşey zaten mümkün değil fakat herkez iyi niyetli de  değil.Başıma gelen bir olayı sizinle paylaşıp chat ortamında daha dikkatli olunması gerektiğini bir kez daha vurgulamak istedim.Tabiki tercih yine sizindir.Fakat siz yinede dikkatli olun.

xlxpunkrockxlx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 21:28:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
kımse cıddıye almıo alanlar ıcın soluorum ben artık sohbet evlenmeye fln gelıo yda chat ortamından bulusup kızlara fln tecavuz edenler var bu ortamda bole bsı yasandı arkadasımdı o kız nese ucupda yere yapısmıs pijama lafım budur

xxnehirxx1989xx

xxnehirxx1989xx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 21:39:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ayy abarttınız haa chat deyiz yaw

ama chat de olmamız yalan söyliyceğimiz anlamına da gelmez tabi ben yalan söyliyenleri onaylamıyorum tabii hatta kız olarak girenlerin suratına kapatıyorum

ama kendimizi bu kadar kaptırmayalım biz chate giriyoruz ama bi amacımız olmadığına göre sadece gülüp biraz da eğlenmek değilmi ??

ucanpijama

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 22:19:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·xlxpunkrockxlx· :
kımse cıddıye almıo alanlar ıcın soluorum ben artık sohbet evlenmeye fln gelıo yda chat ortamından bulusup kızlara fln tecavuz edenler var bu ortamda bole bsı yasandı arkadasımdı o kız nese ucupda yere yapısmıs pijama lafım budur

çok ciddiye alıyosun sen chatcity yi

bence amacın çok farklı senin böyle bir kanıya vardım bu yazdıklarını okuyunca

bilemiyorum yaniii !!

xlxpunkrockxlx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 22:30:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
ucarken yere yapısmıs pijama kes yanı cıddıye almam bn buraları bıraz dha konusursen bn sna uccm

ucanpijama

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 22:37:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
xxnehirxx1989xx :

ama kendimizi bu kadar kaptırmayalım biz chate giriyoruz ama bi amacımız olmadığına göre sadece gülüp biraz da eğlenmek değilmi ??

bence örnek almalısın xlxpunckrockxlx

eleanor666

eleanor666 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Tem.2007 Cmt 13:32:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ucanpijama :

keçi boynuzu  

anlamadı hala.  uhhaa !!

ucan pijma , jiji den sonra gördüğüm en beyinsiz insan sensin forum msjlrına baktım komik olmaya mı çalışıyosun anlayamadım  allah sana ve jiji (ve yandaşlarına) biraz akıl fikir verse hiç fena olmaz yani ...

ceren00bob

ceren00bob resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 18:26:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·silentwind· :

Sohbet ederken kötü niyetli insanlara karşı çok dikkatli olun arkadaşlar!!!

Birazdan yazacağım olayları yaşadım ve bu yüzden bütün arkadaşları uyarıp benim düştüğüm bu tür tuzaklardan sakınmaları için yaşadıklarımı sizlere örnek göstererek uyarmayı kendime bir borç bildim.Sizlere öğüt vermek amacında değilim umarım beni yanlış anlamazsınız yanlış anlaşıldıysam da özür dilerim.

1-Sohbet ettiğiniz biriyle tanıştınız.Bu arkadaşınızla mutlaka kamera vasıtasıyla sohbet ediniz daha sonra arkadaşınız olarak kabul ediniz.(Kameram yok ve buna benzer bahanelere aldanmayınız çünkü günümüz şartlarında kamera fiyatları sadece 10-15 ytl den başlıyor ve takılıp hazır hale getirmekte oldukça basit)

2-Burada tanıştığınız ve uzun süredir birlikte olduğunuz arkadaşlarınız var,fakat onların gerçek kişiliğini ve gerçek kimliğini öğrenmeden sakın onlara güvenmek gibi bir hataya düşmeyiniz.(Ayrı nicklerle gezip aynı anda iki farklı pencerede olup farklı karakterler sergileyerek sohbet eden insanlar var,sakın oyuna gelmeyiniz)

3-Profillerde bulunan yaş,isim,doğumyeri,resim vb. hiçbir şeye gözlerinizle görmeden inanmayınız, kanmayınız,chat ortamında uzun süredir tanıdığınız bir kişi olsa dahi.

4-Burada kurduğunuz hayali arkadaşlıları gerçek boyutta taşımadan karşınızdakine asla kendinizi fazla değil hiç kaptırmayınız ve kendinizi onun varlığına alıştırmayınız.

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir