ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
22 Mayıs 2024, Çarşamba 15:03   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

eleanor666> Forum Mesajları
    eleanor666'e ait Toplam 18 Forum Mesajı var
<<1 2>>

eleanor666

eleanor666 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >yeni tip istiyoruz!!!! +18 =)>
  7.Tem.2007 Cmt 13:48:27
fiogf49gjkf0d
sapık herif  

eleanor666

eleanor666 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Konturlu cc. (sınırlı cc, lmitsiz cc)>
  7.Tem.2007 Cmt 13:47:11
fiogf49gjkf0d
UltimaForsan :

Benim önerim sık sık ratlanan özel açsana özelden konuşalım diyenleri azaltmak için konturlu özel getirilmesi.

Vip olmak istemeyenler ama sadece özel atabilmesi için konturlu özelin olması.Adıda konturözel olabilir.

Aslında bunu daha genişletebiliriz.  Konturlu oda girişi ,konturlu forumda başlık açma gibi.

Bu ayrı ayrı yada toplu pakaetler halinde olabilir.

Kişi konturu kadar özel tabilir her özel attığında  belli miktar kontur yada cc düşer hesabından. Aynı şekil oda girişinde ,  forumda başlık açmada ve özel mesaj atmada olabilir. Limitli ve sınırsız cc gibi. kullandığın kadar öde.

Bide bu konturları alabilmek için bi önerim olacak. Kredi kartı olmayanlar için yada kullanmak istemeyenler için. 

Cep telefonlarındanda cc alınabilsin.

Örn "cepten cc kontur (istenen cc)  yaz xxxx numaraya mesajı gönder cc yüklensin". gibi

Bu hem daha çok kişinin vip kolaylıklarından yararlanmasını sağlar .Ve ekonomik olduğu için kullanıcı sayısı artar.

Faturalı hat , konturlu hat gibi  faturalı cc konturlu cc.

Ne dersiniz . Sadece bi öneri.

katılıyorum çok güsel bi fikir
bencede cep telefonlarından cc alınabilsin her insanın kredi kartı olmayabilir

eleanor666

eleanor666 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >en çok neden bar1 de küfür var???>
  7.Tem.2007 Cmt 13:41:36
fiogf49gjkf0d

·cEmiRc· :

bar 1 artık küfürden geçilmez oldu.küfür istemiyorum diyenler bar 4 e toplanalım artık.yeni mekan bar 4

senin gibi insanların olduğu her odada küfür olur

eleanor666

eleanor666 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Giriş 500:)>
  7.Tem.2007 Cmt 13:40:25
fiogf49gjkf0d
xprens159 :

ßence cc ye giren üyelerden 500 cc alınmalı bu cc yi vermeyen girmemeli.NEDEN?Diyeceksiniz::)

Şimdi baştan böyle bi sınır koyulursa cc deki çoğu ortam bozan üyeler ve ahlaki değerler boyutundaki konuşmalar sınırına çıkan üyelerin sayısını aşırı sayıda düşürecektir... SİZCE?

hayatımda gördüğüm en saçma fikir  mesela bi insan girdi şu siteye bi bakalım beğenirsem yine girerim dedi ama oda ne adam siteyi tanımak için 500 cc vermek zorunda  sence mantıklı bi fikir mi

eleanor666

eleanor666 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >kız nickle milleten cc topluyo cam açsın söyleyin erkek nickide şu IIgaziII>
  7.Tem.2007 Cmt 13:36:40
fiogf49gjkf0d
___beIief____ :
ben erkekler üstüne söyledim IdAdAsKiZiI    bak ben neden seni söylemiyorum cc de bu kızın  camda gören varmı söylesin gören varsa eyer  benim nicki  banlasınlar
ulan millet cam açmak zorunda mı  her cam açmayan erkek mi oluyo  rezil insanlar sizi

eleanor666

eleanor666 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >!!! Sohbet ederken lütfen çok dikkatli olun !!!>
  7.Tem.2007 Cmt 13:32:30
fiogf49gjkf0d
ucanpijama :

keçi boynuzu  

anlamadı hala.  uhhaa !!

ucan pijma , jiji den sonra gördüğüm en beyinsiz insan sensin forum msjlrına baktım komik olmaya mı çalışıyosun anlayamadım  allah sana ve jiji (ve yandaşlarına) biraz akıl fikir verse hiç fena olmaz yani ...

eleanor666

eleanor666 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity Editörleri >İlk editör başvurusu...>
  7.Tem.2007 Cmt 13:24:47
fiogf49gjkf0d
her rozet isteyene rozet verilseydi bu cc nin hali nolurdu lan

eleanor666

eleanor666 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC`de GÜNLÜK ONLİNE SÜREN NEKADAR VE EN SEVDİĞİN ODA?>
  7.Tem.2007 Cmt 11:06:56
fiogf49gjkf0d
cc ye pek fazla girmiyorum arada sırada sadece foruma bakıyorum chat odalarına girmiyorum

eleanor666

eleanor666 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >KIZ ERKEK KÜFÜR BAZLARIN NİCKLERİ>
  7.Tem.2007 Cmt 11:05:06
fiogf49gjkf0d
·xXxebrulliiiixXx· :

hıh

darıldım ama benı unutmuşşunuz

sen oraya yazılcak kadar önemli bi insan mısın lan seni yazsınlar

eleanor666

eleanor666 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >ChatCity Son HaBeri...>
  7.Tem.2007 Cmt 10:47:21
fiogf49gjkf0d
MrsVahset :
·XoXLordSfXoX· :

·TuRuNcUbAsLIkLlkIZ· :
Gereksiz Bi Başlık İçin 6 Sayfa Çok Bile!

Kendini Mod. mu Sanıyon?

ßırakta ßunlara Modlar karar versın

birilerine yalakalık ugruna kendini resil ediyorsun :) modlar gereksiz diye bu başlıgı silemezler o yüzden onlar karar veremez yani hakaret iftira v.b seler olursa silerler ancak yalaka olmayın ayrıca bu baslıgı açan kişiye acıyorum yazıkk  güzelmiş herkes baslık açsın o zmn ben güzelim ben yakısıklıyım ben sempatigim ben ukalayım v.s birde son haber yazmış  yazıkk bi ara sunla çıkıom bunla evleniom die baslıklar vardı simdide ben güzelim o çirkin  komiksiniz ya yaratıklar insan demiyorum eger insan dersem kendimle aynı kefeye koymuş olurum sizi buda bana hakarettir

<<1 2>>