ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 23:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CHAT CİTY EKŞİ SÖZLÜKTE... BAKALIM EKŞİ SÖZLÜK NELER YAZMIŞ..?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2007 Cmt 16:12:34      CHAT CİTY EKŞİ SÖZLÜKTE... BAKALIM EKŞİ SÖZLÜK NELER YAZMIŞ..?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2007 Cmt 16:43:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

artemis aynısı tam eklicektim yaa bu kadar olur

anlıyorum hürrem bişey demedim ama öle tipler biraz utansın die koycaktım... site filan kötülemek deil amacım...

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2007 Cmt 17:14:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhabalar...

Öncelikle chatcity  de bulunan ve günün yorgunulugunu yada boş vaktini burda geciren tüm saygılı seviyeli ve blinçli kişilere selamlar..

Bilindigi gibi sitenin belirli sabit özelilkere sahip olması siteyi özel kılıyor.Bu gerek dergi gerekse gazetelere  konu dahi oldu ve oluyorda. Bazende kendini bilmez ama cok şey bilir zanedenlerin  saldırısına yada taşlamasına karalamasına maruzda kalmıyor degil. Siz iyi bir site dedikçe ,karşı taraf utanmadan halen site içinde gezerek siteyi kötülemedende  duramıyor.Başka sitelerde forumlara chatcity i yerden yere vuran karekterler.Kişilik  hakları var elbete ama insan sevmedigi yemegi yemez kokusundan bile rahatsız olur ve o alanda durmaz degilmi.

Bir cok farklı kültürün ırkın Türkçe bilen her insanın  siteye girip konuşa bilecegi bu alanda, gene her ırktan her cinsiyeten vede her kültürdün insaların kuralar çerçevesinde sohbet etme gibi özgürlügü verilmiş eee burda sorun ne..

Tabi şu anlama gelmez bir birinizi yiyin,kozlarınızı paylaşın işte hodrimeydan( ccmeydan)  manasına degil.

Kimileri ajanın özeline girip msn verip cam actırıp.aaa senide gördüm şimdi sıra diger ajanda onuda göreyim hadi pai . diyenlermi yada .  Gercek nick ile karekterli ama yedek nick yada nickleriylede oldukca saldırgan davranlarda azdegil.

Log çalışmalarında da oldukca başarı saglayan bu kişiler artık,Prof lara taş cıkaracak kadar olmasada iyi manada sahte log sahte msn konuşmları düzenleyip sitede istedikleri ipte oynaya bilyor olduklarını sanıyor bazende başarıyorlarda.

Eger bir insan karekterinde bozukluk yada ikilem yaşıyorsa.chatcity alanında bunu rahatca ifade ede biliyor.

Kaç nickler girdiginiz degil ne niyetle ne tür diyologlarla bulundugunuz mühim olan.

Şimdi neden bunu yazdım . Girmiş oldugum chatcity dışında bazı sitelerin forumlarında. chatcity ile alakalı hoş olmayan yazılar yazan arkadaşlara rasladım.

Madem bu kadar seni rahatsız ediyorsa chatcity girmesin sorunda kalmaz.

Ama birde o yorumu yapan kişi yada kişileri ele aldıgımızda ki almaya degmez.Az derinlere kadar inmeye gerek yok .Ben buyun diye bilecek kadarda pişkinledir.

Şimdi ben kedileri kızdıran ciger olarak meyvede vermeye başlıyayım. tek tek

Hürremsultan  Chatcity yi begenip bizlere karışıcak olan diger insaların chatcity e ulaşması adına, konuda vesile olarak  diger sitelere chatcity yansıtan güzel  ve anlamlı yazılarından dolayı kendi adıma teşekkür ediyorum.

Saygılı ve seviyeli tüm arkadaşlara SAYGILARIMLA

Dr: Jawel BENGLİNE

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2007 Cum 15:05:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ben sadece bir  "baaaaaaaaaaaakk" diyeceğim  :P

anlayan anlar

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2007 Cum 15:11:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hurremcım super bi paylaşım cok teşekkur ederım..!

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2007 Pzr 15:43:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ne yazık ki bu baslıga sadece 6 kisi yazabilmis

KalifiyePsikopat

KalifiyePsikopat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2007 Pzt 17:17:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Walla burası bana ekşi sözlükmüş gibi gelmedi sanırım başka bir sözlük bu. Ekşi sözlük en son turuncumsu arka plana sahipti.

Ne olursa olsun CC number one .

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2007 Pzt 18:15:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Speiderist biraz sabır çok şey değil :)

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2007 Pzt 18:46:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ekşi sözlüğe girdim, başık arattır dedim.. chat city yazdım, ara dedim.. Fakat çıkan başlık altına yazılanlar burdaki gibi  çıkmadı.. Sanırım ben başka bir ekşi sözlükte aradım chat city yi.. :) Bana link atarsanız sevinirim..

*Ekşi sözlükte pekte iyi taraflarından bakmamışlar Chat City e o yüzden yazılanları paylaşamıyacağım kusura bakmayın.. :)

Herkeze iyi günler cici sohbetler ve paylaşımlar ifindim :)

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir