ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 15:18   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Donanım - Yazılım
forum sohbet oyun basliklari
   İnternette Bedeva Korunma Yolu !
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2007 Sal 15:42:03      İnternette Bedeva Korunma Yolu !sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

İnternet te sörf yapan kullanıcıları zararlı içerikli sitelere karşı, sitede dolaşmaya başlamadan önce uyarıyor. McAfee Site Advisor, McAfee adresinden ücretsiz olarak temin edilebiliyor.

E-güvenlik yazılımlarıyla tanınan Mcafee, Site Advisor ile İnternet te sörf yapanları zararlı içeriklerden koruyor. Site Advisor, birnevi İnternet danışmanı olarak görev yapıyor. Amacı web üzerindeki her şeyi Site Advisor yazılımı ile test edip raporlayarak kullanıcıların çevrimiçi güvenliğini sağlamak.

Site Advisor, İnternet te var olan hakaret edici içeriği değil, güvenlik emniyet ve çevrimiçi rahatsızlıklar için test ediyor. Bunu yaparken de üç güvenlik derecesi kullanıyor. Yeşil, kırmızı ve sarı güvenlik dereceleri ile son kullanıcıya o sitenin güvenilir olup olmadığı konusunda bilgi veriyor. Yeşil iyi ve güvenli, kırmızı güvenilir olmayan anlamında. McAfee site denetimleri ile ilgili özellikle şu konunun altını çiziyor; "Olası hakaret edici içeriği değil, güvenlik, emniyet ve çevrimiçi rahatsızlıklar için test ediyoruz. Bu nedenle lütfen yeşil güvenlik derecelendirmelerimizi bir Web sitesinin belirli içeriği veya genel konusunu onaylama ya da Web sitesinin genel kalite derecelendirmesi olarak yorumlamayın.

Güvenlik derecelendirmelerimiz ve önerilerimiz belgelenen test sonuçlarımızı temel alan yönergelerdir, ancak bir web sitesinde gezindiğiniz, bir dosyayı karşıdan yüklediğiniz veya çevrimiçi olarak kayıt bilgileri verdiğiniz her durumda neler olacağının garantisi verilemez."

Kullanması tamamen ücretsiz

Site Advisor ile ilgili daha geniş bilgiye Türkçe olarak
https://www.siteadvisor.com/ ulaşabilir. Programı ücretsiz olarak edinebilirsiniz. SiteAdvisor, 2005 yılında Ağ kullanımını hem kendileri hem aileleri için daha güvenli hale getirmeyi amaçlayan bir grup MIT mühendisi tarafından kuruldu. Spam, istenmeyen program ve casus yazılımları bilgisayarlardan temizlemek, kaybedilen zamanı ortadan kaldırmak için çalışmaya başlayan grubun geliştirdiği SiteAdvisor, 5 Nisan 2006 tarihinde dünyanın en büyük güvenlik şirketi olarak kabul edilen McAfee tarafından satın alındı.

Peeg

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.May.2007 Pzt 00:38:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Mcafe bir zamanlar dünyanın en büyük güvenlik yazılımı üreten şirketiydi..(Symantec i saymıyorum bile)

Şimdilerde Kaspersky Systems var artık, Kasp 6.0 sürümünde Antivirus, Mail tarama, Firewall, Antispy, vs.. herşey war (Mcafee + Adaware + Bitdefender + Spyweper + Ewido gibi programların birleşmiş hali gibi), yeni bir virüs veya Spy mı çıktı ertesi gün Güncellemesini otomatik olarak yapıyor program. Şiddetle tavsiye ederims.

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.May.2007 Pzt 13:59:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri

14.May.2007 Pzt 00:38:34

Mcafe bir zamanlar dünyanın en büyük güvenlik yazılımı üreten şirketiydi..(Symantec i saymıyorum bile)

Şimdilerde Kaspersky Systems var artık, Kasp 6.0 sürümünde Antivirus, Mail tarama, Firewall, Antispy, vs.. herşey war (Mcafee + Adaware + Bitdefender + Spyweper + Ewido gibi programların birleşmiş hali gibi), yeni bir virüs veya Spy mı çıktı ertesi gün Güncellemesini otomatik olarak yapıyor program. Şiddetle tavsiye ederims.

kaspersky şuan en iyisi

PARTNERCANER

PARTNERCANER resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2009 Pzr 14:49:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bende  Kasperskyi  Kullanıyorum Süper Bir Antivirüs Geçen Gün Kurdum Avast Yüklüydü Onu  Kaldırdım Kaspersky i Kurdum Tam Tarama Yaptım 6 Virüs Buldu Ve TemizLedi    
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir