ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 23:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   KİMLERİN ELİNE KALDI EYY GÜZEL ÜLKEM
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 03:25:14sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

BEN SADECE HABERIN DOGRU OLDUGUNA INANMIYORUM VE FORUMDA REKLAM YAPMAK DEGIL AMACIM BU İNSANLARI BAŞA BIZ GETIRDIK BU SOLENENLERE INANMAMAMKTA EN DOGAL HAKKIM

KISININ KONUSMA OZGURLUGU VARyA BU ÜLKEDE AGZI OLAN KONUSUYO ZATEN...!

Caterpie

Caterpie resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 12:37:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
iremsultan senin adına çok üzgünüm ama bu haber doğru.atgözlüklerini çıkar istersen gözünden,ozaman gerçekleri daha iyi bir açıdan görebilirsin.ağzı olan değil beyni olan konuşur:)

ByJuaNFraN

ByJuaNFraN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 12:50:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

aRkaDa$ALr ßu haßerde magaZin dunyasındaki haßerLere ßenziyo

o ßunLa sevgiLi

ßu sunu sıkı$tıRdı

Su onu aLdatıo

ßiraz GerCek hayaTa ßaqaLım...

ßence Her inSana iNsan oLdugu iÇin saYgı goSteRiLmesi Lazım sonuÇta oDa ßi ALLAH kuLu...

ßen kaTıLıorum ßa$ßakanın ßu Lafına...

2. iSe KeLLeLer die hiTap etmesi

SaDEce ßa$ßakan diE diLe geLioR

oYsa magaZin dunYasın o kaDar hakaRet işiTioruzKi kiMseNin umRunda DeiL..  pEhh.. 

Yonetene DeiL eGitim aLana ßaqaCaksın  kaC okuLda esRAr siGara içiLiYor

kAc DersanEde Fuu$ yapıLıYor...

ßunLAra ßaqın ßa$ßakan cok ufak ßi keLime hatası yapTı diYe ßurda TaRtısıOsunuz

Taßiki ßen oRtaDa keLime haTasıDa ßuLamıorum

HeRkeze HuzuRlu keYifLi

gunLer DiLerim...

Hugo_Boss

Hugo_Boss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 15:08:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ByJuanFran sen ne saçmalıyorsun , sırf bir şeyler yazmış olmak için gelmişsin burda kendince 2 laf söylemeye çalışmışsın yazamamışsında karalamışsın resmen.

Sen o bahsi geçen kaydı dinlememişsin bile, hatta senin gibi ben inanmıyorum diyen de dinlememiş, sadece forum yazı sayınınzı arttırmak için yaptığınız ortada. Sen git bence forumdaki oyunları oyna,anlamsız anlamsız yazılar yazmayın burda.O lafın neyine katılıyorsun sen bir defa ,varsa bir görüşün kendi kelimelerinle ifade et bunu, birisi saçmalamış sende gelmişsin ben katılıyorum lafına diyorsun, neyi destek alarak bu lafa katılıyorsun, varsa elinde dayanak göstererek açıkla bunu, gel burda deki Türkiyenin her karış toprağında vatanı için şehit düşenler den kellerler diye bahsetmek saygı duyulacak bir insan görüşüdür, çünkü... gel bize bu çünküyü açıkla. Sen askerlik yaptın mı çok merak ediyorum,magazin dünyası ayrı bir olaydır devlet yönetimi ayrı!sana katıldığım bir yer var evet bende orda bşr kelime hatası bulamıyorum , yok çünkü kasıtlı ve bilinçli söylenmiş bir söz,eğitim hakkını sana veren kimdir ?eğitim ile ilgili düzenlemeler nereye bağlı olarak yapılır?kararlar kimler tarafından ve nasıl alınır?çocuğunu zorunlu eğitim il eokutmak zorunda olan aileler in geliri kimler tarafından karşılanır ?

Yonetene DeiL eGitim aLana ßaqaCaksın  kaC okuLda esRAr siGara içiLiYor

Tam bir sapşal gibi kokuyorsun,ah pardon kelime hatası sarımsak diyecektim!

Vestiiimenta

Vestiiimenta resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 15:17:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
         Hiç bi yazıyı okumadım ama zamanım yoktu özür Ama ülke elden gidiyor bunu anlıyorum.

ByJuaNFraN

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 15:25:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßence Sen saCmaLıorSun

ßen videoyu dinLedim ve  haTaLı ßi keLime soz cumLe duymaDım

Sadece aLdıgı keLLeLerin cezasını cekiYor sayın ocaLan demiş DeDigiM gißi heR insan saDece insan oLdugu içiN saYgı duyuLmaLıdıR Lafımın aRkasınDayım

Hugo_Boss

Hugo_Boss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 15:33:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İnsana sadce insan olduğundan dolayı saygı duyulmalıdır evet bu laf da senin lafın değil genel geçer birz söz kimsede buna bir şey demedi , lafımın arkasındayım diyorken iyi düşün, ayrıca ben sorduğum soruların cevaplarını göremiyorum, demekki veremiyorsun, anlaşılmıştır seni diskalifiye ettim.

Cahille arkadaş olma küstürün, cam kırığıyla burnunu silme kestirirsin. Demişler

ByJuaNFraN

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 15:55:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SeniN SoruLarına Cvp veRmek zoRundaMıyım?

HaYır

SenLe poLemige Girmek zoRundamıyım?

HayıR

Cahille arkadaş olma küstürün, cam kırığıyla burnunu silme kestirirsin.  

DuzeLtiYorum

Etme coLuk cocukLa muhaßßet küsTüRürSün

giRme ßunuN gißiLerLe poLemige küÇüLüRsün...

POLICEE21

POLICEE21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 16:01:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Merhaba arkadaslar.Konuyu tekrar okuyup yazilan yorumlari gözden gecirdim.arkadasimiz biri ^^insana insan oldugu icin saygi gösterilmelidir^^cümlesini kullanmis bu konuda haklisin buraya kadar dogru.ama ben ve benim gibi bir cok kisi 30.000 masum cana kiyan birisinin insanlikla alakasi oldugunu düsünmüyoruz o yüzden sen o terimleri o sahis icin kullanma.O dedigin insanlar icin gecerli.Ve o ve onun gibi düsünen herkes icin söylüyorum;Her Türk evladi kaninin son damlasina kadar vatanini,topragini,ekmegini,namusunu savunur.Bundan süphesi olmasin kimsenin.Konusulan her kelimeyi anlayacak,iyi analiz edebilicek,altindanki manalari cikarabilecek kapasitedeyiz bundan kimsenin süphesi olmasin.O yüzden cümlelerimizi kurarken daha mantikli cümleler kuralim ve bir an icin evladini o topraklarda kaybetmis bir anne baba olarak görelim kendimizi bakalim düsüncelerimizde degisiklik oluyormu...Rabbim Türkü Korusun diyorum son olarak...Saygilarimla

ByJuaNFraN

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 16:05:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßen ALLAHım ßutun insanLarı koRusun kiMseyi ama kiMseyi gunah cokLuguyLa yanına aLmasın diyoRum aRkada$ım

ßen heR inSana deGer veRiriM

SAdece ßenim du$unCem..

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir