ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 01:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   KİMLERİN ELİNE KALDI EYY GÜZEL ÜLKEM
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

EsCApeToPaRAdiSE

EsCApeToPaRAdiSE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 16:09:41sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Peki arkadaşlar bu sözlere inanmadınız, peki bu sözlere ve bu videolara ne diyeceksiniz çok merak ediyorum.?! Bu sayfa ve altında yer alan diğer videolarada bakmanızı tavsiye ederim.TIKLA

Hugo_Boss

Hugo_Boss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 16:22:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Cevabını veremeyeceğin cümleler kurma ,sorma polemik gibi altına saklanacak kelimeler ararsın bu 1,

heR insan saDece insan oLdugu içiN saYgı duyuLmaLıdıR giRme ßunuN gißiLerLe poLemige küÇüLüRsün...

Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol buda 2!

Sanada başka yazacak sözüm yok gidip deveye hendek atlatıcam.

EsCApeToPaRAdiSE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 16:23:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Dostum bir insan karşısındakine ne kadar değer verirse o kadar alır, eğer birine değer vericeksen onu gayet iyi tanıman gerekir.Ben sana kısaca hatırlatayım o insanı, nede olsa sende bir insansın onun yaptıklarını unutmuş olabilirsin. (TeleVole,BBG,Popstar gibi yarışmalarda beyinin yıkanmış olabilir.)

Bahsedilen insan, kardeşi kardeşe vurduran mahsum insanların ölümüne yol açan, Binlerce askerimizi ŞEHİT eden, bölücü anarşit ve KATİL olan bir "yaratıktır!" Böyle bir yaratığa insan bile demek zorken SAYIN diyerek hitap etmek, ölenlere ve ölenlerin yakınlarına hakaret olarak azd edilmelidir.

Umarım anlatabilmişimdir.

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 16:47:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·ByJuaNFraN· :

ßen ALLAHım ßutun insanLarı koRusun kiMseyi ama kiMseyi gunah cokLuguyLa yanına aLmasın diyoRum aRkada$ım

ßen heR inSana deGer veRiriM

SAdece ßenim du$unCem..

Bravo sana gerçekten çok takdir ediyoruz (!) seni...

Sen ki T.C.nin bir vatandaşısın. Etnik kökenin beni hiç alakadar etmiyor. Sen yaşadığın, ekmeğini yiyip suyunu içtiğin ülkene karşı gelenlere, bu devletin, bu vatanın düşmanlarına bile değer vermeye devam et. Binlerce kişinin katili, teröristbaşına "Sayın" diye hitap edilmesinde bir kusur bulamadığını ifade et. Senin gibi "içi boş hümanizm"i savunanların arttığını düşünelim bir, bu ülkedeki katillere, suçlulara teröristlere kimsenin tepki göstermediğini düşünelim. Ne kadar feci bir manzara değil mi?

Sürekli yaşlı amcalarımızdan teyzelerimizden duyarım "Bu gençlik nereye gidiyor? Ne olacak bu gençliğin hali?" diye. Ben kendimi düşünüp bu tür laflara kızsam da senin gibi duyarsız gençleri gördükçe onlara hak vermenin yanlış olmadığını düşünüyorum.

Yazık gerçekten çok yazık... Atatürk ün cumhuriyeti emanet ettiği gençlik bu mu?

ByJuaNFraN

ByJuaNFraN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 17:10:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Siz anLamaya caLı$mıyoRsunuz

ßen ALLAHın yaRattıgı heRseye sayGıLıyım seVgiLitim

CEzası veRiLmişTir SanıRım

ocaLanın...

ßen ßu Lafı soyLemekTen ßıktım

ßen Sadece ALLAH kuLu oLdugu içiN saYgıLı oLmanın  SAYIN die hitap etmenin kotu ßişi oLmadını saVunuoruM...

Ve hep aRkasınDa duRacagım

EsCApeToPaRAdiSE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 17:20:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

MARABA TELEVOLE , SENDE BİZİ ANLAMYA ÇALIŞMIYORSUN SANIRIM.

ha birde sen sözleri karıştırmışsın o söz," Yaradılanı severim yaradandan ötürü." olucaktı - "ALLAH kuLu oLdugu içiN saYgıLı oLmanın"  bu şekilde değil.

Seni iyilik timsali çocuk seni.

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 17:24:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·ByJuaNFraN· :

Siz anLamaya caLı$mıyoRsunuz

ßen ALLAHın yaRattıgı heRseye sayGıLıyım seVgiLitim

CEzası veRiLmişTir SanıRım

ocaLanın...

ßen ßu Lafı soyLemekTen ßıktım

ßen Sadece ALLAH kuLu oLdugu içiN saYgıLı oLmanın  SAYIN die hitap etmenin kotu ßişi oLmadını saVunuoruM...

Ve hep aRkasınDa duRacagım

O zaman sen sayın kelimesinin hangi durumlarda kullanıldığını bilmiyorsun. Sayın demek karşındakinin saygıya değer olduğu anlamına gelir. Sen Öcalan ı saygıya değer birisi mi buluyorsun?

Hadi bunu geçtim Allah kulu olduğu için filan dedin. Terörün dini olmaz. Allah terörü ve teröristleri lanetlemişken, senin ne haddine ki onlara saygı göstermek?

Üzülerek farkına varıyorum ki insanlar belli bir yaştan sonra yanlış olan düşüncelerini değiştirmemekte büyük bir direnç gösteriyorlar. "Ve hep arkasında duracağım" diyerek de yanlışlarında ısrar edeceklerini belirtiyorlar. Böyle durumlarda ne söylersen söyle, kalıplarının dışına çıkamadıklarından anlamamakta ısrar ediyorlar. Bize de ancak "Allah ıslah etsin" demek düşüyor...

ByJuaNFraN

ByJuaNFraN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 17:25:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßa$ım aGırdı oLu adamın ßiLe aRkasından koNusuoSunuz ßişi demiorum

isTER pkk isTer ocaLancı deiN ama hiç ßir insan DegeRsiz deiLdir ßenim guzmDe..

EsCApeToPaRAdiSE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 17:26:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SEN GÖZÜNE GÖZLÜK AL. ÇÜNKÜ GÖZLERİNİN AYARI BOZULMUŞ.

İYİLİK TİMSALİ ÇOCUK SENİ. CİCİ ÇOCUK. HANİMİŞTE HANİMİŞ.

EsCApeToPaRAdiSE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2007 Cum 17:30:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BİR DAHAKİ SEFERDE CEVAP VERİRKEN BİZE KARŞI "SAYIN" DİYE HİTAP EDİCEKSİN OK Mİ ! BİZ ÖCALANDAN DAHA İYİ ALLAH KULUYUZ. EN AZINDAN BİZ MASUM İNSANLARI ÖLDÜRÜP ÜLKE BÖLMEYE ÇALIŞMIYORUZ.

CC sohbet icin buraya
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir