ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 07:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   Tabiki ve illaki Sezen Aksu...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

tinergy84

tinergy84 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 20:42:47      Tabiki ve illaki Sezen Aksu...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
SEZEN AKSU diyor ve susuyorum

volkybeyaw

volkybeyaw resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 02:20:20sohbet oyun linki
BEN DE DER SUSARIM

tinergy84

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 03:12:06sohbet oyun linki

HELAAAAAAAL

KriMiNiBoY

KriMiNiBoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 23:45:28sohbet oyun linki
+1

yessbaby

yessbaby resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 00:07:31sohbet oyun linki

BENDE BENCEDE SEZEN AKSU DERİM KADIN ZÜPPPEEEEEER...!!TABİ ROCKTA DİNNNEMEK LASIIIIMMMMMMMMMMM..

CureDone

CureDone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2006 Cmt 05:43:24sohbet oyun linki

tinergy84 :

eger susacaksaniz neden bu basligi actiniz demeden edemeyecegim. bir sezen hayrani olarak kendisine ait bir paylasim ortami yaratmanin, onu digerlerinden ayiran seyleri tartismanin ve son donemde bazi sarkicilarin soyledigi tarzda(ozellikle bu insanlara sanatci denmesi kadar beni rahatsiz eden bir sey yok) sadece 3 satir sozle bir sarki olmayacagini olsa da en fazla 3 ay omru olacagini, oysa ki sezen aksu ya ait 10 yillari devirmis sarkilari dile getirerek anlatmanizi beklerdim. ama siz gercekten sadece dinleyici imissiniz. dinlemeye devam edin....

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2006 Cmt 06:00:10sohbet oyun linki

13 Temmuz 1954 de İzmir de doğdu.Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bırakarak profesyonel sarkıcılığa başladı.1970 lerin ortalarında Kaybolan Yıllar , Gölge Etme gibi sarkılarla yıldızı parladı. Şarkılarının çoğunu kendi besteledi. Bazılarının da sözlerini yazdı. İlk kez 1979 da sinema oyunculuğu denedi.- Minik Serçe- oyunculuk yeteneğiyle dikkat cektiği, Bin Yıl Önce Bin Yıl Sonra adlı muzikallerdeki Sen Ağlama Geri Dön , Dağlar Dağlar gibi şarkılarla ününü perçinledi. Sonraki Git kasetiyle zirvedeki yerini aldı. Türk pop muziğinin en güçlü seslerinden Sezen Aksu, Aşkın Nur Yengi, Sertab Erener, Levent Yüksel, Tilbe  gibi bir zamanlar vokalistliğini yapmış gençleri pop muziğimize kazandırdı.Üç kez evlendi ve bir çocuk annesi...

Sezen Aksu nun albümleri: Serçe,Ağlamak Güzeldir, Firuze, Sen Ağlama, Git, Sezen Aksu 88, Sezen Aksu Söylüyor, Gülümse, Deli Kızın Türküsü, Işık Doğudan Yükselir, Gül Bahçeleri, Düğün ve Cenaze, Adı Bende Saklı, Sarı Odalar(Ben Seni Çok Sevdim Oğlum), Deliveren, Şarkı Söylemek Lazım

Dillerden düşmeyen bazı sarkıları: Kaybolan Yıllar, Gölge Etme, Yak Bir Sigara, Firuze, Hata, Ağlamak Güzeldir, İkinci Bahar, Dilimin Ucunda Kelimeler, Geri Dön, Tukeneceğiz, Git, unzile, Değer mi Hiç, Sarışınım, Bir Çocuk Sevdim, Seni İstiyorum, Şinanay, Gidiyorum, Belalım, Hadi Bakalım, Gülümse, Masum Değiliz, Deli Kızın Türküsü, Tenna...

Bukadar mükemmel şarkılar yapan ve yorumlayan sanatcımız la ilgili pek  birşey yazılmamış olduğunu gördüm ve sizlerle biyografisini paylaşmak istedim..

tinergy84

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 18:02:48sohbet oyun linki
CureDone :

tinergy84 :

eger susacaksaniz neden bu basligi actiniz demeden edemeyecegim. bir sezen hayrani olarak kendisine ait bir paylasim ortami yaratmanin, onu digerlerinden ayiran seyleri tartismanin ve son donemde bazi sarkicilarin soyledigi tarzda(ozellikle bu insanlara sanatci denmesi kadar beni rahatsiz eden bir sey yok) sadece 3 satir sozle bir sarki olmayacagini olsa da en fazla 3 ay omru olacagini, oysa ki sezen aksu ya ait 10 yillari devirmis sarkilari dile getirerek anlatmanizi beklerdim. ama siz gercekten sadece dinleyici imissiniz. dinlemeye devam edin....

cikletten mi ciktin arkadasim sen? ben susuyorum sen devam et nolcak? illa bisiyleri elestirmis olmak icin konusmayin ya

CureDone

CureDone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2006 Pzt 17:30:00sohbet oyun linki

tinergy84 :
cikletten mi ciktin arkadasim sen? ben susuyorum sen devam et nolcak? illa bisiyleri elestirmis olmak icin konusmayin ya

oncelikle elestiri tarzinizi begenmedigimi belirtmek isterim. soyleyeceginiz seyleri abiyane tavirlar yerine daha uygun sekilde de iletebilirdiniz. sirf baslik acmis olmak icin actiginiz "diyor ve susuyorum" seklindeki msginizi elestirmek oncelikle bu forumun kullanicisi olarak, ardindan bir moderator olarak beni rahatsiz etti. hepsinden onemlisi bir sezen aksu hayrani olarak bu kadar basitce gecistirilmesi daha da fazla rahatsiz etti ki sizin alinti yaptiginiz msgi yazdim. o zaman forumda herkes a diyorum susuyorum, b diyorum amuda kalkiyorum seklinde ici bos, ama anlamsizca yer kaplayan msglar yazsin. buna tepki gosterenlere de tipitip muamelesi yapilsin. neyse ki en azindan msgim susmamaniz gerektigini ve konusmazsaniz bu forumun bir anlami olmayacagini hatirlatmis size. saygilar...

tinergy84

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Mar.2006 Sal 14:03:58sohbet oyun linki
CureDone :

tinergy84 :

oncelikle elestiri tarzinizi begenmedigimi belirtmek isterim. soyleyeceginiz seyleri abiyane tavirlar yerine daha uygun sekilde de iletebilirdiniz. sirf baslik acmis olmak icin actiginiz "diyor ve susuyorum" seklindeki msginizi elestirmek oncelikle bu forumun kullanicisi olarak, ardindan bir moderator olarak beni rahatsiz etti. hepsinden onemlisi bir sezen aksu hayrani olarak bu kadar basitce gecistirilmesi daha da fazla rahatsiz etti ki sizin alinti yaptiginiz msgi yazdim. o zaman forumda herkes a diyorum susuyorum, b diyorum amuda kalkiyorum seklinde ici bos, ama anlamsizca yer kaplayan msglar yazsin. buna tepki gosterenlere de tipitip muamelesi yapilsin. neyse ki en azindan msgim susmamaniz gerektigini ve konusmazsaniz bu forumun bir anlami olmayacagini hatirlatmis size. saygilar...

kimsen kimsin neysen nesin beni ilgilendirmez  sezen aksuyu ne kadar öveceim ya da yerecegim de seni ilgilendirmez. vip degilim baslik acmiorum o da germesin seni. sezen aksu der ve susarim ondan ötesini tanimam anlaminda söylenmis ve icinin bos olduunu düsünmedigim bir cümleydi... Herkes sizin gibi her seye atlasa da bence bu forum ici baya dolu olacak(!) lütfen beni daha fazla germeyin...saygilar!
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir