ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

1 Mayıs 2024, Çarşamba 02:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   Rap Ve Rock
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

GhettoBoyzz

GhettoBoyzz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 18:00:56sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·nil106· :

tüm rockcılar özenti değil bence

Rapcılarde  ozenti değil ;)

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 18:44:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

öncelikle yapımda we konuda  emeği geçen herkezin Allah belasını wursun

sonra rest arkadaşıma katılarak çok saçma bi konu  hakkında tartışıldını birkez daha wurgulayarak bi kaç cümle bendimden katmak isterim konuya :)

kendim bi TR_RAP dinleyicisi olarak  her çeşit müzik dinlemeyede çalışırım ama genelde tr-rap ,we ayrıyetten rock cu rap cı düşmanlıgını sewmeyen biriyim çünkü  amy lee we şebnem ferah hayranıyımda bunun yanına manga filanda ekleyebilirsiniz :) ama çoğu  şu sıralar çıkan grupların  nerdeyse hepsine kılım :) (hele zakkum mu ne sölemeden geçemicem çok yara oldu içime çakma placebo lar yaa  işte bunlar özenti insanlar ama) 

baya rock cu arkadaşım war ,, hepsinin ortak özelliği sagopa kajmer şarkıları dinlemeleri bende sagopa hayranı olarak başladım bu rap e oyüzden genelde rock cularla bi dargınlığım olmaz...

ama böğüren insanlar war rock ta baya abartarak böğüryolar ,, işte onları nasıl dinliyor bu insanlar die düşünmeden edemiyorum.. 

yabancı rap eminemden başka nerdeyse hiç dinlemem hem ing. çok ii deil anlamadığım için hemde  Elli Lira we snoop köpek gibi heriflerin klipleri yüzünden onları hiç dinlemiyorum resman abazalar için yapılmış we izlensin amacı taşıyan şeyler bunlar oyüzden anca mp3 dinlersem dinlerm  onların  bi kaçtane yoksa dinlemem we yabancı rock u anlamadan dinleyip sewenlerede Özenti diyebilirim heralde aynısı Rap tede geçerli anlamadan dinleyip rap çiyim die takılan çok küçük özenti war etrafta :)

marilyn manson tam bi fiyasko  oldunuda sölemeden geçemicem resmen acıyorum o adama ,rock ta böle adamlar (o adamn tarzı tam bilmiom ama rock a dayanıyor heralde)we böğürmeler olmasa dahda çok sewicem ama amy lee we şebo yeter bana  bide  manga tarzı  adamlar :)

Rap e uyuz olanlara bi tafsiyem Sago dinlesinler :) rap deil sagopist olsunlar yeter zaten sonra gerisi gelir :) TR_RAP ritmik amerikan şiir  deildir , Tr deki rap çiler kendilerine göre  yaptıkları bi müzik türü Tr de.Ama amerika da Ritmic American Poem  dier geçer rest in sölediği dorudur...

we son olarak arkadaşlar       PEACE  !!! 

klişe söz : Zewkler we renkler  Tartışılmaz !!!

saygılar naon ® hoş sohbetler... 

GhettoBoyzz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 19:13:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
benim bu konudaki amacım müzik tarzlarını kotulemek değil.Aynen bende senin gibi amy lee ve şebnem dinliyorumm rock müziği seviyorumda diebilirim.benim demek istediğim rockcıların bizim giyiniş ozentisi oluğmuzu düşünüyoalr yabancılara ozendğimizi düşünüyolar.ornek senin şu resmin kapşon bere vs....!benimde dmek istediğim biz ozenti değiliz sen ozentilik yapmıon deme kendin gibisin rockcıalrın anlamdığı bu ben bunu solmeye çalışıyorum tamm;)

okany1

okany1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 23:09:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ya illa rap dinliyosun diye kendi bedeninden 5 beden daha büyük kıyafetler giymek zorundamısın :))) veya Rock,Metal tarzı dinleyenler siyah,mor renkten başka giycek kıyafetlerimi yok komik olmayın arkadaşlar ya yukarıda saydığım iki türlüde giyinen insanlar özentidir illa rock dinliyorum diye siyah giyinip oramı buramı deldirmemin bi manası yok...Kendine yakıştırıyosan eyvallah ;) ama aynaya bir bak:)

berkozge

berkozge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2007 Cum 17:04:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nAoNnGaEmLe :

öncelikle yapımda we konuda  emeği geçen herkezin Allah belasını wursun

sonra rest arkadaşıma katılarak çok saçma bi konu  hakkında tartışıldını birkez daha wurgulayarak bi kaç cümle bendimden katmak isterim konuya :)

kendim bi TR_RAP dinleyicisi olarak  her çeşit müzik dinlemeyede çalışırım ama genelde tr-rap ,we ayrıyetten rock cu rap cı düşmanlıgını sewmeyen biriyim çünkü  amy lee we şebnem ferah hayranıyımda bunun yanına manga filanda ekleyebilirsiniz :) ama çoğu  şu sıralar çıkan grupların  nerdeyse hepsine kılım :) (hele zakkum mu ne sölemeden geçemicem çok yara oldu içime çakma placebo lar yaa  işte bunlar özenti insanlar ama) 

baya rock cu arkadaşım war ,, hepsinin ortak özelliği sagopa kajmer şarkıları dinlemeleri bende sagopa hayranı olarak başladım bu rap e oyüzden genelde rock cularla bi dargınlığım olmaz...

ama böğüren insanlar war rock ta baya abartarak böğüryolar ,, işte onları nasıl dinliyor bu insanlar die düşünmeden edemiyorum.. 

yabancı rap eminemden başka nerdeyse hiç dinlemem hem ing. çok ii deil anlamadığım için hemde  Elli Lira we snoop köpek gibi heriflerin klipleri yüzünden onları hiç dinlemiyorum resman abazalar için yapılmış we izlensin amacı taşıyan şeyler bunlar oyüzden anca mp3 dinlersem dinlerm  onların  bi kaçtane yoksa dinlemem we yabancı rock u anlamadan dinleyip sewenlerede Özenti diyebilirim heralde aynısı Rap tede geçerli anlamadan dinleyip rap çiyim die takılan çok küçük özenti war etrafta :)

marilyn manson tam bi fiyasko  oldunuda sölemeden geçemicem resmen acıyorum o adama ,rock ta böle adamlar (o adamn tarzı tam bilmiom ama rock a dayanıyor heralde)we böğürmeler olmasa dahda çok sewicem ama amy lee we şebo yeter bana  bide  manga tarzı  adamlar :)

Rap e uyuz olanlara bi tafsiyem Sago dinlesinler :) rap deil sagopist olsunlar yeter zaten sonra gerisi gelir :) TR_RAP ritmik amerikan şiir  deildir , Tr deki rap çiler kendilerine göre  yaptıkları bi müzik türü Tr de.Ama amerika da Ritmic American Poem  dier geçer rest in sölediği dorudur...

klişe söz : Zewkler we renkler  Tartışılmaz !!!

saygılar naon ® hoş sohbetler... 

güzel yazmışsın abişim

Bende rock dinliyorum ama rap olarakta sagoya bayılıyorum.şimdiye kadar hiç rock rap ayrımcılığı yapmadım.Bence ikiside güzel 

berkozge

berkozge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2007 Cum 17:07:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
okany1 :

Ya illa rap dinliyosun diye kendi bedeninden 5 beden daha büyük kıyafetler giymek zorundamısın :))) veya Rock,Metal tarzı dinleyenler siyah,mor renkten başka giycek kıyafetlerimi yok komik olmayın arkadaşlar ya yukarıda saydığım iki türlüde giyinen insanlar özentidir illa rock dinliyorum diye siyah giyinip oramı buramı deldirmemin bi manası yok...Kendine yakıştırıyosan eyvallah ;) ama aynaya bir bak:)

Katılıyorum ekis ben rock dinlerim ama siyah ve mor kıyafetim bulunmaz fazla bence dinlediğin müzikle kıyafetin alakası olamaz bi kız tanıyorum uzaktan görsen rock cı rap ci dersin ama kız ibo falan dinliyo yani.Özenti çoook varBEN ROCK I VE RAP İ DE SEVİYORUM

oxxxxoxxxxo

oxxxxoxxxxo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2007 Cmt 13:46:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

ben rap in anlamsız olduğuna inanmıyorum ama rock bana daha sevimli geliyor.banada pop çok saçma geliyor şarkıda bir anlam yok gibi

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2007 Cmt 13:52:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Türk Halk Müziğinden şaşmayın bence

Zevkler ve rengler elbette tartışılmaz

GhettoBoyzz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Nis.2007 Pzr 00:21:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·oxxxxoxxxxo· :

ben rap in anlamsız olduğuna inanmıyorum ama rock bana daha sevimli geliyor.banada pop çok saçma geliyor şarkıda bir anlam yok gibi

katılıyorum

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2007 Pzt 03:27:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

şuna bi bakın arkadaşlar yok böle bişy bu adamın üstüne beatbox yapan yok aşmış olayı orkestra gibi....

TIKLA

2.TIKLA

3.TIKLA

CC sohbet icin buraya
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir