ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

1 Mayıs 2024, Çarşamba 07:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   Rap Ve Rock
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

eyiiiiiiiiiii

eyiiiiiiiiiii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2007 Pzt 07:51:13sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ne rapcıyım ne rockcı suratımda 5 tane piercing var bende sıyah ruj surerım sıyah gıyınırım ama ne rapcıyım nede rockcı nede metalcı rockcı olmakla acı cekmenın hıc bı alakası yoktur onlar acı cekmeı su anlamda solemıslerdır rockcı cok arkadasım var hepsı yenılıgı tercıh edıo orasını burasını deldırerek yenı bı grup cıktıgında onun adını gercek dovme olarak yazdırarak duygusal yonden acı cektıklerını sanmam karamsarlıgı temsıl ettıklerınede ınanmıorum popcu olup popolarını sallıcaklarına rockcı olup kafalarını sallıyyorlar neresı karamsarlık bunun rapcılerede sozum var cıkıpta ıkı uc kufr sozu yazıp rast gele okumak kolay sıkıosa elınıze alın baterı bas gıtar vs vs hem soleyım hemde calın bunu beceremessınız ıstee rockcı degılım rapcı degılım metalcı degılım ama ROCKıların arkasındaım

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2007 Pzt 17:32:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·eyiiiiiiiiiii· :

rapcılerede sozum var cıkıpta ıkı uc kufr sozu yazıp rast gele okumak kolay sıkıosa elınıze alın baterı bas gıtar vs vs hem soleyım hemde calın bunu beceremessınız ıstee rockcı degılım rapcı degılım metalcı degılım ama ROCKıların arkasındaım

:) rap ciler kufurlu söz yazıp rast gele sölemek kolay diosun son ceza we sagonun(ikisi suan başı çekiyor oyusden onların ismi werdim) albumlere bi bak bakıyım anlam we melodi bakımndan  daha ii şarkı bulabilcenmi ? artı sagonun manga konserinde we dream tw de numetal parça sölemişti bi onlarıda dinle,, artı gitar çalın kolaysa diyosun ama senn dinlediğin elemanlarda pikap çalsın görelim:)  

nese rap we rock kawgası yapmak gereksiz zaten herkez istedini dinlicek ama saçma şeyler yazma yani saygımız size sonsuz sizinde saygınız olsun biraz ama !!!

PEACE !!!

eyiiiiiiiiii

eyiiiiiiiiii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2007 Sal 02:23:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bende onceden ceza dınlerdım neyın ne oldugunu bılıorum ama bu baslık altında solıye bılıceklerımı yazdım rap kotu demıorum ama raple rockı karsılastırdıgımızda rap kotu dıorum

waterinlady19

waterinlady19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2007 Sal 02:57:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·eyiiiiiiiiii· :

bende onceden ceza dınlerdım neyın ne oldugunu bılıorum ama bu baslık altında solıye bılıceklerımı yazdım rap kotu demıorum ama raple rockı karsılastırdıgımızda rap kotu dıorum

hangisi iimiş  faso fiso herkez istediği dinler herkeze göre dinlediği iidir  

PEACE !!!

eyiiiiiiiiiii

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2007 Sal 03:14:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
rapa gore rock daha keyıflı rap sarkı cok bılıorum ezbere ama rock bı farklı tabıkı sadece rock degıl ıstedıgım sarkıyıda dınlıorum aynen herkes ıstedıgını dınler

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2007 Sal 03:17:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

·eyiiiiiiiiiii· :
rapa gore rock daha keyıflı rap sarkı cok bılıorum ezbere ama rock bı farklı tabıkı sadece rock degıl ıstedıgım sarkıyıda dınlıorum aynen herkes ıstedıgını dınler

dediğin gibi kendine göre takılcan tabe buna kimsenin itirazı yok ama dierlerinide eleştirirsen  cvb weririm ben we water gibileri :P

bizde rock şarkısı dinlios hatta bende oteye gidip şebo we amy lee hastasıyım diom :)

peace !!!

herzamanki gibi sagolayın beyinlerinizi

eyiiiiiiiiiii

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Nis.2007 Sal 03:21:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

tabıkıde herkez kendıne gore takılır ama ben baslık altında bu yorumu yaptım !!!

berkozge

berkozge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2007 Per 21:30:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nAoNnGaEmLe :
·eyiiiiiiiiiii· :

rapcılerede sozum var cıkıpta ıkı uc kufr sozu yazıp rast gele okumak kolay sıkıosa elınıze alın baterı bas gıtar vs vs hem soleyım hemde calın bunu beceremessınız ıstee rockcı degılım rapcı degılım metalcı degılım ama ROCKıların arkasındaım

:) rap ciler kufurlu söz yazıp rast gele sölemek kolay diosun son ceza we sagonun(ikisi suan başı çekiyor oyusden onların ismi werdim) albumlere bi bak bakıyım anlam we melodi bakımndan  daha ii şarkı bulabilcenmi ? artı sagonun manga konserinde we dream tw de numetal parça sölemişti bi onlarıda dinle,, artı gitar çalın kolaysa diyosun ama senn dinlediğin elemanlarda pikap çalsın görelim:)  

nese rap we rock kawgası yapmak gereksiz zaten herkez istedini dinlicek ama saçma şeyler yazma yani saygımız size sonsuz sizinde saygınız olsun biraz ama !!!

PEACE !!!

ben küfür olayına takıldım iyide sürekli küfür etmiyolarki bir iki şarkıda vardiye yani.ona bakılırsa rock dinlerim genelde ama  rock tada var şuan bazı küfürlü şarkılar bence saçma geldi bu söz .

berkozge

berkozge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2007 Per 21:32:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nAoNnGaEmLe :

·eyiiiiiiiiiii· :

dediğin gibi kendine göre takılcan tabe buna kimsenin itirazı yok ama dierlerinide eleştirirsen  cvb weririm ben we water gibileri :P

bizde rock şarkısı dinlios hatta bende oteye gidip şebo we amy lee hastasıyım diom :)

peace !!!

herzamanki gibi sagolayın beyinlerinizi

Sagoladık abi çok anlamlı şarkıları var bende rap olarak onun şarkılarının hastası gibi oldum çok anlamlılar

dewil88

dewil88 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 05:05:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bn ne rockcıyım ne rapci metal dinlerim ama altyapısında 2 side var çok güsel nu-metal şarkılar var slipknot dinleyen arklar yok muuu altyapısı rap..bnde dinlemem rap ama nu-metal olunca değişio durum

CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir