ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

27 Nisan 2024, Cumartesi 17:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   user seklinde gezinen ajanlar ve adeletsizlikler ...
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

artemisssss

artemisssss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 17:19:24sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bir Allah ın kuluda odayı izliyorlardır , uygunsuz bir durum oluştuğunda da odayı izleyen şef ceza vermiştir demiyor.

İlginç ama güzel bu başlığı hergün anasayfaya taşıyıp kahve içmek lazım :ekshi:

Bende şefim rozetim yok hatta Anıl ı da ben çıkarttım :ekshi:

Sinir1Shey

Sinir1Shey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 18:34:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Sinir1Shey· :

çok sevdiğim - başarılı bi ajan olarak bulduğum - yaşım müsayit olsaydı kendiylen evlenmekten mesut olcağım - çok başarılı ve kusursuz ajanlık yapan - sayın Jisell, deyil carolinemarkuez nikiylen arzı endam etmeyi bıngıldakhatçe  nikiyle bile gezse vede ceza yağdırsa başımın üst tarafında yeri var.

özetle diyomki "lam zurnalar Jisele sataşmayın".

saygılarımlan,

bıngıldakhatçe ye laf yok

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 19:02:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İnsana ne yaparsa, çok bildiğini zanneden haber kaynakları yapar...

bazen,

Vezir eder

bazen,

Rezil eder :)))

mirsad1905

mirsad1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 20:44:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

şimdi Bu gizLi ajan üzerine Bir oyun oynuyalim Hem AnSII(keremin resmindeki) hemde Benim koydugum Resimdeki Ajani bulalim  yada bu kişiler Acaba Filitreye mi TakiLdilar bu konuda yorum yapalim

EDİT HurremSultaan

INeDvEd10I

INeDvEd10I resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 21:48:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 herkes sacmalamıs yıne bazilarıda konuyu acana laf atmıs onun ne yapdiği veya kım olduğu önemli değil onları tartısacağiniza konuyu tartısın.....burda herkes bilio ajanların user şeklinde gezdiğini aksini söyleyen varmı? CarolinMarguezde ,jizel bence örnek verim bi kaç tane ne kadar işe yararsa( ben msn den jizele disco 4 baksana deidğimde hep carolin gelidu........bide serverden 2 side aynı anda kopdu onuda gördüm) artık siz ne düşünürsenız dusunun:D  sorun o olup olmamasi değil milleti saf yerıne koymalari

Sinir1Shey

Sinir1Shey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2007 Cum 13:29:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·INeDvEd10I· :
 herkes sacmalamıs yıne bazilarıda konuyu acana laf atmıs onun ne yapdiği veya kım olduğu önemli değil onları tartısacağiniza konuyu tartısın.....burda herkes bilio ajanların user şeklinde gezdiğini aksini söyleyen varmı? CarolinMarguezde ,jizel bence örnek verim bi kaç tane ne kadar işe yararsa( ben msn den jizele disco 4 baksana deidğimde hep carolin gelidu........bide serverden 2 side aynı anda kopdu onuda gördüm) artık siz ne düşünürsenız dusunun:D  sorun o olup olmamasi değil milleti saf yerıne koymalari

***** bendemi saçmaladım.? beni ne katıyon olaya.?
EDİT HurremSultaan

askiminrenqi

askiminrenqi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2007 Pzt 13:47:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
speid   az kaldı başaracaksın. biraz daha şeflere yalvar belki beni uzaklaştıtırlar.

Fajiajocuk2

Fajiajocuk2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 11:04:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·lIaskiminrengiIl· :

corolina ajan olup olmaman benim umrumda değilde benim anlamadığım ne biliyomusun neden seni her gördüğümde 274 yıl alıyorum inan bunu anlamadım.varsa mantıkmı bir sebebi açıklarsan sevinirim  yok yani nick açmaktan artık  yoruldum ya. selam diyorum direk 274 yıl mr NOA yı geçtin hani helal olsun

aynen la bende bu ne zaman disco 4 e gelse ben 14444000000 dk alıyorum ne hikmet anlamadım  konusma tamamen seni infuya sikayet ettim demekten ibaret ve arkasından hopppp 144400000 dk yapmayın bunu abi ya küfür ediyorum banlanıyorum tamam ama sucsuz yere banlıyorsunuz olmuyor sacmalamayın ve salak salak konıusmayın jisell snlede goruseces hiç merak etme verdigin sucsuz yer e60 dkyı unutmuyorum ...

Dj AnıL ....

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir