ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
1 Mayıs 2024, Çarşamba 15:05   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

mirsad1905> Forum Mesajları
    mirsad1905'e ait Toplam 159 Forum Mesajı var
<<1 234567891011...16>>

mirsad1905

mirsad1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Felsefe, Din, İçsel meseleler >BERAAT KANDİLİ İÇİN ÖZEL DUALAR.ALLAH KABUL ETSİN>
  27.Ağu.2007 Pzt 22:15:47
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Kandiliniz Müßarek olsun Allah Tüm günahlarimizi Affetsin Ve sonumuzu Hayirli kilsin inşallahh

mirsad1905

mirsad1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >4 Temmuz = burjuum un Doğum Günü!>
  4.Tem.2007 Çar 21:19:05
fiogf49gjkf0d

Aplaşım Dogum gunun KutLu Olsun nice mutlu yıllara Allah sana hayırlı kader yazsın ve Sevdiklerin hep mutlu saglıklı,ZENGİN(zengini ösellikle büyük yazdim en büyük istegimiz ) vsvs  Nice MutLu Yillara kısacası

mirsad1905

mirsad1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >user seklinde gezinen ajanlar ve adeletsizlikler ...>
  29.Mar.2007 Per 20:44:08
fiogf49gjkf0d

şimdi Bu gizLi ajan üzerine Bir oyun oynuyalim Hem AnSII(keremin resmindeki) hemde Benim koydugum Resimdeki Ajani bulalim  yada bu kişiler Acaba Filitreye mi TakiLdilar bu konuda yorum yapalim

EDİT HurremSultaan

mirsad1905

mirsad1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >GRUP FERYAT--MSN AŞKIM :D (mutlaka izleyin)>
  14.Mar.2007 Çar 19:24:31
fiogf49gjkf0d
Cok güsel bi şarki ya  Cc askim die birtanede biz mi yapsak

mirsad1905

mirsad1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Bir Kadını Ağlatmak>
  12.Mar.2007 Pzt 16:56:45
fiogf49gjkf0d
Yazı için Cok Tşk ederim gerçeten cok güzel bir yazı Fakat Yorum yok!!! Çünkü bu yazıdan sonra anladimki yine bazı şeylerden kopmak ve bazı şeylerde susmak lazım!! Emegine tekrar tşk ederim

mirsad1905

mirsad1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Yeşilgözlü (Samimm) doğum künün kutlu olsunnn>
  9.Mar.2007 Cum 17:00:57
fiogf49gjkf0d
Sami Abicim Dogum gunun kutlu olsun arkadaslar gibi janjanli olmadi ama idare et Nice Mutlu yillara hayat sana herzaman mutluluk getirsin inş...

mirsad1905

mirsad1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >İsminizin telefon tuşlarındaki rakamsal karşılığı nedir...??(eğlenceli oyun)>
  7.Mar.2007 Çar 14:11:11
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :
     Hakaret ve tartışma olmadan! Forum kurallarını hatırlayalım!

Forum kurallarini önce konuyu acana hatirlatirsaniz sevinirim!! Forumun amacini da söylerseniz cok iyi olur!! Biz forumu bir konu ve o konu hakkindaki görüşlerimiz saniyorduk yoksa yanlişmi?? Biz fikrimizi söyledik ama fikrimizi begenmeyen bir kac arkadas laf atip duruyo madem fikirlere saygilari yoksa oyunlari veya konulari acmasinlar

mirsad1905

mirsad1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >İsminizin telefon tuşlarındaki rakamsal karşılığı nedir...??(eğlenceli oyun)>
  6.Mar.2007 Sal 16:14:34
fiogf49gjkf0d

asagıdan devam edın tesekkurler

465636

bu neydi neydi  abdulcabbar bin samet ti sanirim  yoksa lutfullah göktasmi  neyse ben sölüyorum

25645142316545645123154544564321232151231131316415  cok kolay sordum sanirim  saygi gösterin saygi bulun!!!

mirsad1905

mirsad1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

6.Mar.2007 Sal 15:04:13
fiogf49gjkf0d

burjuum :
Niye mualefet oluyosunz ki hoş bi oyunn en azından birden başlayıp sonu olmayann ve hiç bitmicek  sayıları saymaktan cok daha mantıklı geldi bana ..

her oyunda oldugu gıbı muhalefetcıler ıs basında yorum yazmak yerıne oyunu oynamayı tercıh etsenıze normal hayatınızdakı sıkıntıyı buraya yansıtmayın eglenmenıze bakın yada bakdın hıc olmuyor oyunu sevmedın mantıksız geldı sende bır oyun ekle forumada bız oynayalım

burjuu sayı saymayıda sevenler var öyle deme:))

lutfen gereksız yazı yazmayın ıkıleme gırmeyın burası bır oyun yerı

allttakı  asagıdakı kısıyle devam etsın lutfen

ıyı eglenceler

BURCU & TUĞÇE

465636

Burju aplacim ve diger arkadaslar Sanırım suan bir forum sayfasina koyulan bir oyun var Ve bu oyun hakkinda bir eleştirimiz var buna saygi göstermenizi beklerdim ama görülen şuki form sitesine konulan şeyler hakkinda yorum yapmakta yasak olmus biz oyun hakkindaki fikrimizi söyledik yaptıgımız bu fakat her oyunun muhalefetleri demenizde cok yanlis die düsünüyorum ayrica herşeyide begenmek zorunda degiliz!! sizde fikrinizi söylediniz Bizde fikrinize saygi gösterip gereken cevabi elimizden geldigi kadar hoş bir uslupla cevapliyoruz Bu arada bir oyun getirmişsin kendi fikrince Ben bu oyunu begenmek zorunda degiLim ve begenmedim ßegenmeyide düsünmüyorum  sen evde 354625 flan yaz en iyisi bak bakalim isim tutturabiliyomusun daha zevkli olmazmi??? oyununuza saygisizlik yapmadik ama yorumlara saygi bekliyoruz!!!

mirsad1905

mirsad1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

6.Mar.2007 Sal 13:54:16
fiogf49gjkf0d

·xxlbabygirll· :
çok gerekli bişeydi valla sayende büyük bişi öğrendim

Sema Valla Cok Haklisin Bu oyunu Yapmak icin arkadaslar cok mu düsünmüş

<<1 234567891011...16>>