ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 17:40   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   user seklinde gezinen ajanlar ve adeletsizlikler ...
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

AnSll

AnSll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 02:30:58      user seklinde gezinen ajanlar ve adeletsizlikler ...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

son zamanlarda gizli acan olduklarını anladıgmız carolinemarquez ( jisell ) onune gelene 1444400000 dk vermektedir bunlardan biride dedigi laf yüzünden 1444400000 bosu bosuna alan anıl arkadasımızdır şefler lütfen buna bi dur diyin sonra banlanan arkadas geri gelip küfür ettiginde neden küfür ettin diye sormayın bu böle olmaz buna bi çözüm bulun !  chatcitynin eskisi gibi rahatca gezinilebilen bi yer olmasını istiyoruz para kaynagı deil !

banlanmasına sebep olan cümle : caroline seni infuya sikayet ettim !

banlanan nickin sahibi : Dj AnıL 

YORUM SİZİN ?

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 02:38:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bu kızdanda bütün CC şikayetçi.. :)  ne kara bahti varmış :)

geçmiş olsun bu arada.. :)

INeDvEd10I

INeDvEd10I resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 02:42:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CarrlinaMarquez(jizel) yanı ne yapmak istiolar bende anlamıs değilim farklı nicklerde geziolar bazen durduk yere ceza veriolar.........cezayı yıyen kızıo gelio küfür edio sonra nie küfür ediyonuz oluyo bidee  ajaanlar ne yapacağini bilmıoo veya sasırmıslar artık duzenin bozuk olduğu yerde küfürde olur dahada öteside:D

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 03:19:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Carolina, Jisell değildir.. kandırmayın kendinizi .. :)

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 03:25:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tebrik ediyorum hayal gücünüze hayran kaldım

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 03:31:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ne O  N_O_A Paranoyası ßitti $imdi Jisell Paranoyasımı ßaşladı..    Ama Laf Aramızda Aslında ßende Jisellim..

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 04:27:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

dj anılı bizemi anlatyon yaaa adam kufurbazlık uzerine master yapmaya çalışyor bunu herkez biliyor,adamda namus we ahlak kawramı yok  o ne ceza alsa azdır bile boş  sawunma yapmayalımm  

Anıl geçmişler olsun...

Sinir1Shey

Sinir1Shey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 09:45:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

çok sevdiğim - başarılı bi ajan olarak bulduğum - yaşım müsayit olsaydı kendiylen evlenmekten mesut olcağım - çok başarılı ve kusursuz ajanlık yapan - sayın Jisell, deyil carolinemarkuez nikiylen arzı endam etmeyi bıngıldakhatçe  nikiyle bile gezse vede ceza yağdırsa başımın üst tarafında yeri var.

özetle diyomki "lam zurnalar Jisele sataşmayın".

saygılarımlan,

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 11:05:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ya ben anlamadım ya da olayda bi gariplik var.carolinemarquez normal bi user gibi gözüküyor. nasıl olur da odadan çıkartabilir.onun jisel olduğunu sanmıyorum paranoyaklık yapıyorsunuz bence. kaldı ki jisel olsa bile caroline nickiyle odadan atma gibi bi lüksü olmasa gerek. ajanlık yetkisi olmayan bi nickle nasıl ceza verebilir ki. bu log da geriye dönük konuşmaların çoğu yok. odaların şefler tarafından izlendiğini ve altın rozetli ajanların odalarda gizli dolaşma yetkileri olduğunu unutmayalım.jisel gümüş rozetli bi ajan olduğuna göre odalarda gizli dolaşma yetkisi  yok diye biliyorum. çamur at izi kalsın politikalarından vazgeçelim lütfen.

ekinox86

ekinox86 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2007 Per 11:34:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ooomygirlll :

ya ben anlamadım ya da olayda bi gariplik var.carolinemarquez normal bi user gibi gözüküyor. nasıl olur da odadan çıkartabilir.onun jisel olduğunu sanmıyorum paranoyaklık yapıyorsunuz bence. kaldı ki jisel olsa bile caroline nickiyle odadan atma gibi bi lüksü olmasa gerek. ajanlık yetkisi olmayan bi nickle nasıl ceza verebilir ki. bu log da geriye dönük konuşmaların çoğu yok. odaların şefler tarafından izlendiğini ve altın rozetli ajanların odalarda gizli dolaşma yetkileri olduğunu unutmayalım.jisel gümüş rozetli bi ajan olduğuna göre odalarda gizli dolaşma yetkisi  yok diye biliyorum. çamur at izi kalsın politikalarından vazgeçelim lütfen.

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir