ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 16:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Tum Kadınlara Benden Gelsın...
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

5864

5864 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Nis.2008 Per 02:06:51sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·lllperiKIZllll· :
5864 :
·lllperiKIZllll· :
5864 :
·lllperiKIZllll· :
5864 :

·lllperiKIZllll· :
5864 :
Yaa ne demezsiniz bizimde dışarıda çalışıp ekmek getiricez diye canımız çıkıyo siz evde iki iş yapın sonra çok çalışıyor olun. okadar acındırmayın kendinizi yaa. KARTAL sende Feminist kadınlara yağcılık yapma
İİ OTUR EWİN İŞLERİNİ SEN YAP BİZ CALIŞIRIZ TOLGA BEYYSana kolay geliyo tabii....KARTAL tam destek sana uyma sen bu adama

HAHAHAH DUYANDA ÇOK BİR İŞ YAPIYOSUNUZ EVDE SANACAK  beni iki yemek yap, ütü yap onlamı korkutacanız zaten bulaşığı çamaşırı makina yıkıyo.  sanki iş yapıyolar evde pembe dizi kadın programları izliyoruz diyemiyorlar.......sana gelince feminis yağcısı KARTAL sen uyma bunlara yol yakınken dön bizim tarafa

Tolga o dediklerin kolay yapılmıyoo marjinal bakma konuya Bi günlügünede olsa kadın olmanı okadar cok isterdimki anlatamam ozaman anlardın...Ama kime anlatıyorum ben sinir şey gece gece dellendirdin gene beni
Didem sen kafayımı yedin, bir günlüne kadın olmakta noluyo ya sonra alışkanlık yaparsa ..(Aman Allah Yazdıysa Bozsun)
SÜPER BECERİKSİZ Bİ KADIN OLURDUN ZUHAHAHA
  AMA DEĞİLİMM  ...ÖNEMLİ OLAN, ŞU ANDA BECERİKLİ BİR ERKEK OLMAM . ZUHAHAHAHHA
  TOLGA Tamam pes ettim plsss..
Didem tabiki pes ediceksin ben haklıydım çünkü sende anladın sonunda geçte olsa

KaRTaIL

KaRTaIL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Nis.2008 Per 02:08:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·lllperiKIZllll· :
5864 :
·lllperiKIZllll· :
5864 :
·lllperiKIZllll· :
5864 :

·lllperiKIZllll· :
5864 :
Yaa ne demezsiniz bizimde dışarıda çalışıp ekmek getiricez diye canımız çıkıyo siz evde iki iş yapın sonra çok çalışıyor olun. okadar acındırmayın kendinizi yaa. KARTAL sende Feminist kadınlara yağcılık yapma
İİ OTUR EWİN İŞLERİNİ SEN YAP BİZ CALIŞIRIZ TOLGA BEYYSana kolay geliyo tabii....KARTAL tam destek sana uyma sen bu adama

HAHAHAH DUYANDA ÇOK BİR İŞ YAPIYOSUNUZ EVDE SANACAK  beni iki yemek yap, ütü yap onlamı korkutacanız zaten bulaşığı çamaşırı makina yıkıyo.  sanki iş yapıyolar evde pembe dizi kadın programları izliyoruz diyemiyorlar.......sana gelince feminis yağcısı KARTAL sen uyma bunlara yol yakınken dön bizim tarafa

Tolga o dediklerin kolay yapılmıyoo marjinal bakma konuya Bi günlügünede olsa kadın olmanı okadar cok isterdimki anlatamam ozaman anlardın...Ama kime anlatıyorum ben sinir şey gece gece dellendirdin gene beni
Didem sen kafayımı yedin, bir günlüne kadın olmakta noluyo ya sonra alışkanlık yaparsa ..(Aman Allah Yazdıysa Bozsun)
Tolgaa ben kendi tarafımdaimmm ve korkak dilim ama bayanlarada haksızlık etmee unutmakii yuvayı kuran dişi kuştur

lllperiKIZllll

lllperiKIZllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Nis.2008 Per 02:10:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
5864 :
·lllperiKIZllll· :
5864 :
·lllperiKIZllll· :
5864 :
·lllperiKIZllll· :
5864 :

·lllperiKIZllll· :
5864 :

Yanlıyosun ondan pes etmedimm ANLAMAYAN BİRİNE BİŞEY ANLATMAK KADAR ZOR BİŞEY YOK ONDAN PES DEDİM

5864

5864 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Nis.2008 Per 02:16:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·lllperiKIZllll· :
5864 :
·lllperiKIZllll· :
5864 :
·lllperiKIZllll· :
5864 :
·lllperiKIZllll· :
5864 :

·lllperiKIZllll· :
5864 :

Yanlıyosun ondan pes etmedimm ANLAMAYAN BİRİNE BİŞEY ANLATMAK KADAR ZOR BİŞEY YOK ONDAN PES DEDİM
  DEMEKKİ ORTADA ANLICAK BİŞİ YOK YANİ SONUÇ BENİM DEDİĞİME ÇIKTI

wsirine

wsirine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2011 Pzr 23:35:38sohbet oyun linki

Aynı anda kendi çantasını, çocuğunun çantasını, çocuğunun oyuncak kutusunu, market torbasını, çocuğunun ayakkabısını ve hatta çocuğunu taşıyan; bir yandan da ev anahtarını bulmaya çalışan kişiye ANNE; bilgisayar çantasını karısına vererek sadece çocunu kucaklayana da baba denir.

5 dakikada duş alıp 10 dakika içinde hem kendisini hem de çocuğunu hazırlayana ANNE; o 15 dakika boyunca gömleğine uygun kazak aramakla uğraştıktan sonra kapının önünde çantasını toparlayan karısına `daha hazırlanmadın mı?` diye sorana BABA denir.
 Uykusuzluktan süründüğü halde uyumamakta direnen çocuğuna söylenen kişiye ANNE; `uykusu yok belli, olsa gider yatar zaten` diyene de BABA denir.

1 saatte üç çeşit yemek, üstüne de salata hazırlayıp bir yandan da çocuğunu yedirene ANNE; iki tane amerikan servis koyarak `sofrayı hazırladım` diyene de BABA denir.

Gecede beş kere kalktığı halde şikayet etmeye hakkı olmayana ANNE; `dün gece uykum bölündü oğlanın ağlamalarından` diye şikayet edene de BABA denir.

Çocuğu hastalandığında sabaha kadar başında bekleyene ANNE; işten evi arayarak karısına `ilaçlarını verdin mi?` diye sorana BABA denir.

Pazar sabahı havanın güzel olduğunu görüp çocuklarını parka götürmeyi planlayana ANNE; `bu havada spor yapmalı, siz parka gidin ben koşacağım` diyerek kendini sokağa atana BABA denir.
Tüm bunları açık açık yazana ANNE; `hiç de değil, market torbalarını sana taşıtmıyorum` diyerek duruma son noktayı koyana da BABA denir.
Bu diyalogların sonunda birbirine hala gülümseyenlere da AŞIK denir.

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir