ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 01:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   İdeal Ajan Kadrosu, Mutluluk ve Sağduyu
 <<12345 6789101112131415...24>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IIIZyReXIII

IIIZyReXIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 21:31:26sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Sef  OLmsuum Be Haberim Yokk Kesin Bundan Sonra CC Daha Güzel Olucak

Cem Uzan Gibimi Konusam NE

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 22:16:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 YENİ AJAN KADROSUNA BAŞARILAR DİLERİM.TEK BİR SÖZÜM OLACAK, BAYAN NEDEN TEK BİR ŞEF HATTA GOLD AJAN  YOK, SEBEBİ NEDİR BUNUN ACABA? CC DE BULUNAN TÜM BAYAN USERLARIN YETERSİZ OLMASI MI , YOKSA TÜRKİYE NİN ACI BİR GERÇEĞİ Mİ?

justerix

justerix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 22:44:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·Barbie30· :
 YENİ AJAN KADROSUNA BAŞARILAR DİLERİM.TEK BİR SÖZÜM OLACAK, BAYAN NEDEN TEK BİR ŞEF HATTA GOLD AJAN  YOK, SEBEBİ NEDİR BUNUN ACABA? CC DE BULUNAN TÜM BAYAN USERLARIN YETERSİZ OLMASI MI , YOKSA TÜRKİYE NİN ACI BİR GERÇEĞİ Mİ?

Ekleme yapmaya gerek yok

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 22:55:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Öncelikle,

cc03 ü mesajından dolayı kutluyorum :) 

Ve

bu tarz görev değişikliklerinde bilgilendirmelerin kendisi tarafından yapılmasının ne kadar önemli olduğunu belirtmek istiyorum :)))

Seçimlerden dolayı da cc03 ü kutluyorum (çok kutladım hayırdır)

Evet chatcity dogru yolda çünkü artık SAĞDUYU kazanıyor...

Ve buna çok seviniyorum. Çünkü isanlara burayı tavsiye etmek ve tavsiye ettiğim kişilerden memnuniyetler duymak istiyorum.

Ve bence her geçen gün chatcity daha iyiye gidiyor...

Evet başlıkta birde esprili gerçek var, aslında çok güzel düşünülmüş :) Neden benim arkadaşım  yükselmedi veya orada yok diyenler için çok anlamlı olmuş...

Not: Başlık altına bazı arkadaşlar bazı yakınlarını savunma amaçlı yazılar yazmışlar oysa cc03 başına geleceği bildiği için yazısında isim vermeden herkes için not düşmüştür iyi okumanızı tavsiye ediyorum:)))

Tekrar teşekkürler ...

ve yeni arkadaşlara görevlerinde başarılar diliyorum :)

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 23:10:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Barbie30· :
kesınlıkle katılıyorum neden yok nedennnnnnnnnn...!

S_E_F

S_E_F resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 23:13:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

way be gözlerim yaşardı

teşekkür ederim cc03

kim ne derse desin site sizin ve sizin yönetimiznizde.  herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor...  kimse bahane bulmasın... öyle yada böyle... böyle bir iş var ve yapılması gerek. eldeki imkanlar dahilinde.

sallayın gitsin bu işleri...

zaten kendini bilenlere buna özellikle dikkat çekiyorum kendini bilenlere !

ajan vasfı ile bu gibi yaptırımları uygulamaya yarayan insanlara hiç ihtiyaç olmaz. haksızmıyım ?

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 23:29:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İdeal Ajan Kadrosu ; demek   HaHaHa

Bu son yapılan ajanlık seçiminde çıkabilecek tartışmaları dindirmek için ,

https://www.chatcity.cc/idealajankadrosu.asp  böle basit şeyler ile insanları kandırmayın lütfen

Kendi kanımca ajan kadrosunda yapılan değişikliği yorumlamak istiyorum

Bu kafa ile giderseniz bu sitede başarılı ve kaliteli ajan hiç bir zaman olmayacak, biraz olsun kendi fikirleriniz değil CC halkının fikirlerinin görüşlerini uygulayın

Gümüş ajanlığa layık görülmeyen insanlar Gold ajanlıktan alınıp gümüşlüğe verilmiş

Gümüş ajanlığa getirilmesi gereken adamlar en tepede hala Gold olarak duruyor

Bilemiyorum ve sölücek söz bulamıyorum

Siz bu kafa ile gitmeye devam edin çok yakında mumla arayacaksınız eski ajanlarınızı

İyi çalışmalar diliyorum

lovebebeto

neslicikk

neslicikk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 23:43:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yaaaaaaaa cc03 bunlar benm listemdeki adamlar :@@@@  rozetini alırım hee dalga gecme benle yeni gördüm ben o topici  listemimi takip ediyorsun ayıp ayıpp ihtiyarr seni diycem o listedekilere  neyse daha vardı onları es gecmişsin iiki yazmamışsın hee karizmam giderdi  YÖNETİM İSTİFAAAA

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2007 Per 03:00:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

tek şefiniz olarak sesleniyorum sizlere........beni her gördügünüz yerde hoş geldin şefim diyip ayakda karşılayacaksınız öyle elller cepde belde olmıyacak

benim geldigim odada en iyi sandalye neresi ise orası bana verilecek silinip temizlenecek hemen cayım gelecek bilirsiniz cayı çok severim şekerli olsunn yoksa getirene yıldız falan vermem haaaaaa

benim ajanlarıma saygıda kusur edilmeyecek her gördügünüz yerde aman abim canım abim ben ettim sen etme denecek demeyene yıldız yokkkkkkkkkk

takip edecegim kim daha cok peşimde dolaşıp cayımı sandalyemi temizlerse o ay yıldızlarım onların olacakk

bütün odalarda gizli nicklerim olacak kim hakkımda kötü konuşdu ban üzerine ban yiyecek (despot yönetim)

benim girdigim odada cıt cıkmayacak eleştirilmiyecegim ip ban tehlikesi altında kalabilirsiniz

ha en önemlisi artık aşk hayatınız bitecek kimse birbirine aşkım canım hayatım demiyecek bunlar tehlikeli kelimer olup 60 dk ban alacak diyennnnnn

yani kısaca sı tek şef ALEEVVVV  NE DERSE O OLACAK YARINDEN İTİBAREN SIKI YÖNETİM İLAN EDİLECEK DUYRULURRRRRR

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2007 Per 03:10:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ALEEVVVV :

tek şefiniz olarak sesleniyorum sizlere........beni her gördügünüz yerde hoş geldin şefim diyip ayakda karşılayacaksınız öyle elller cepde belde olmıyacak

benim geldigim odada en iyi sandalye neresi ise orası bana verilecek silinip temizlenecek hemen cayım gelecek bilirsiniz cayı çok severim şekerli olsunn yoksa getirene yıldız falan vermem haaaaaa

benim ajanlarıma saygıda kusur edilmeyecek her gördügünüz yerde aman abim canım abim ben ettim sen etme denecek demeyene yıldız yokkkkkkkkkk

takip edecegim kim daha cok peşimde dolaşıp cayımı sandalyemi temizlerse o ay yıldızlarım onların olacakk

bütün odalarda gizli nicklerim olacak kim hakkımda kötü konuşdu ban üzerine ban yiyecek (despot yönetim)

benim girdigim odada cıt cıkmayacak eleştirilmiyecegim ip ban tehlikesi altında kalabilirsiniz

ha en önemlisi artık aşk hayatınız bitecek kimse birbirine aşkım canım hayatım demiyecek bunlar tehlikeli kelimer olup 60 dk ban alacak diyennnnnn

yani kısaca sı tek şef ALEEVVVV  NE DERSE O OLACAK YARINDEN İTİBAREN SIKI YÖNETİM İLAN EDİLECEK DUYRULURRRRRR

ALEVV saat 03:05..    *    kabus görmüşsün bence .. :))

Bugün yatarken üstünü sıkı sıkı ört olur mu :) 

EDİTNefertiti

CC sohbet icin buraya
 <<12345 6789101112131415...24>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir