ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 10:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   İdeal Ajan Kadrosu, Mutluluk ve Sağduyu
 <<12 3456789101112...24>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 09:29:40sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Oğuz :)))

NlHALATSIZ

NlHALATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 10:04:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sabah sabah dedim gene ne çıkacak acaba listeden cc03 ne diyeyim bizde görev istenmez verilir.4 sene sonra bu göreve layık görülmek onur ve gurur verici.Üzerime düşen görevi en iyi şekilde yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.İcraatlarım konusunda açıklamaları ilerleyen zamanda yapacağım.Ama isterseniz ilk önce birkaç başlık sıralıyayım:

1-Öğrencilere cc konusunda indirim yapacağım

2-Eskiyen tipleri ortadan kaldırıp ucuz olan birkaç tipi ücretsiz hale getirip cc de imaj yenilemesi yapacağım

3-Odalarda huzursuzluk çıkaran kim olursa olsun süresiz banlanacak ve bu konuda ajanlara tam yetki verilecek.Nick değişmek kaçış olmayacak

4-Erkek kullanıcılarımız bayan arkadaşların özeline rahatça girebilecek

5-Bölücülerin tespiti halinde anında kanuni işlemler uygulamaya konulacak ve şahısların mahkeme önüne çıkması sağlanacak

6-Site içerisinde TÜRKÇE den başka bir dil kullanılmayacak

7-Moderatörlerin ceza verme yetkileri elinden alınacak.Çünkü bu görev ajanların işidir ve ajanlardan daha fazla süre ceza verme yetkisine sahipler.Bu gereksiz ve ajanları küçültecek bir davranıştır.Ajan kadromun üstünde kimse olamaz.VS. VS. VS.

Siz sadece bana ve kadroma güvenin bu iş ekip işi düzen nasıl sağlanır bundan sonra izleyincc03 güveninizi boşa çıkartmayacağım

janselii

janselii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 10:15:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yeni kadroya bakayım dedim  bidaha baktım 

MAAFFAAYY

MAAFFAAYY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 10:23:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 10:35:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Eyvah dedim benimle dalga geçmiş... Meğer herkese şeflik görevi, arkadaş listesine de gold ajanlık vermişler ayrı ayrı...

sturm45

sturm45 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 10:39:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
varya bende listeyi görünce şok oldum NOLUYOZZ diye kendimi birden ŞEF gördüm :)) ama o bile zevkliydi ya güzel olmuş ilerde gerçeği olması dileği ile :P

LastNur

LastNur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 10:41:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BEN DURUP DURUP BİDA BAKIOM

sturm45

sturm45 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 10:43:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

LASTNUR SAKİN OL ŞİMDİ CEZA FİLAN VERMEYESİN BİZE :p

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 12:07:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gece ßu ßaşlığı Gördüğümde Çok Güzel ßir Cevap Yazmıştım Ama Malesef Kaydedemeden Adsl in Azizliğine Uğradım..  Şimdi Yine Aynını Yazmaya Çalışıyım..

Aman £fenim Aman Kimler Gelmiş ßaşlık Açmış £spri Yapmış.. cc03 ßu £spriyi Yaparken Çok Düşündünmü Allah ßilir Saatlerce Kafadada Patlatmışsındır.. Saatlerce Düşünmedinse ßile Saatlerinizi Verip Herkes İçin Şeflik ve Arkadaş Listesi İçin Goldluk Hazırlamanız ßayağı ßir Vaktinizi Almıştır.. £vet Ya İşte ßudur Tek Derdim Şef Olmaktı Ve Listemdekilerin Gold Olmasıydı Sonunda Anlamışsınız.. Neyse Gelelim Asıl Konuya Demişsinizki Herkesi Memnun £tmemiz ßeklenemez.. ßiz Sadece Adaletli Olmanızı ßeklerdik Ajanlarda Çalışanların Hakkını Verip Çalışmayanların Görevine Son Vermenizi Dilerdik.. Örneğin

Jisellin Yeri Gümüş Ajanlık Olmamalıydı..Onun Gibi Özveride ßulunan Gecesini Gündüzüne Katan Herkese Yardım £den ßunlar Yetmezmiş Gibi ßide Resimlerle İlgilenen ßir Ajanın Yeri Goldluktu..  Myst Gibi Odaları Takip £deceğine Msn de Konuşan ( Ki ßir Çok Kere Kendisini Msnden Titretip Odaya Bakmasını Konusunda Kendisini Uyarmışımdır) Küfür £denlere 30 Dakika Verip Kendisine Salak Diyenleri 60 Dakika Siteden Uzaklaştıran ßir Ajanın Yerine..

Charlesgun Gibi Doğru Dürüst Online Olmayan ßirinin Goldlukta Kalmaması Gerekirdi Litros Gibi Daha Fazla Online Olan Kullanıcılara Her Zaman Yardım £den Kullanıcılarla Sohbeti İyi Olan ßirinin Hakkıydı O Yer.. Yazık ßundada Haksızlık Var..

Arwen Gibi Çalışan Kullanıcılar Tarafından ßu Kadar Sevilen( Ki Ceza Yiyen Herkes ßile Sever Kendisini) Hiç ßir Zaman Küfüre Ve Hakarete Taviz Vermeyen ßir Ajan Görevde Kalacağına Jelin Gibi Kullanıcılara "Şerefsiz" Diyen ßir Ajanı Görevde Tutmanız Olacak İş Değil.. Ajan "Şerefsiz" Diyebiliyorsa ßenim Herşeyi Söyleme Hakkım Doğar Ve Sizlerin ßana ßirşey Deme Hakkınız Olmaz.. İmam Hoca Meselesi Yani..

Hiç Mi İyi ßir Şey Yapmadınız Allah İçin 2 Tane İyi Var.. £sinpiri Ve £dison6699 Yıldız Aldıkları Süre ßoyunca ßu Görevi Layıkıyla Yaptılar Ve Onların Olmasına Çok Sevindim £minimki Yine Aynı ßaşarıyı Gösterceklerdir..

Wernell Süpriz Oldu ßildiğim Kadarıyla Wernell Ccyi ßırakmıştı ßiz Yıldız Aldığı İçin ßecq in Rozet Alacağını Düşünmüştük Şaşırdık.. Wernell i Sohbetlerinden Tanırım Ajanlığını Görmemiştim ßen Üye Olduğumda Ajanlığı ßırakmıştı Ama İyi ßir Ajan Olacağını Düşünüyorum..

Tek Derdimiz Adaletli Olunmasıydı Gördükki Sizlerin Adalet Anlayışınız Adaletsizlikmiş..

Herkese Saygılar Hoş Sohbetler..

35-35

35-35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 12:21:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tek Bir Şef
ŞEF 35-35
35-35chatcity.cc

Ve Gold Ajanlar
Ajan ·infial·
·infial· chatcity.cc
Ajan ·TEQSTYLE·
·TEQSTYLE· chatcity.cc
Ajan DuBLeGo
DuBLeGo chatcity.cc
Ajan IdAdAsKiZiI
IdAdAsKiZiI chatcity.cc
Ajan infumum
infumum chatcity.cc
Ajan llMuStapHall
llMuStapHall chatcity.cc
Ajan ZATEBE35
ZATEBE35 chatcity.cc
Harbiden Şu adama
Ajan ·infial·
·infial· chatcity.cc

Çok yakışıyo çok karizma duruyo.infumum hariç diğer hepsi benim nickim sayılır zaten .Yabancıya gitmedi ajanlıklar

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456789101112...24>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir