ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 08:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   nick çalıp satmayı iş edinenler! size sözüm...
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Harvest

Harvest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2007 Sal 10:48:27sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

sturm45 :
vay bide izmirli hee belli saten bende toprağın sayılırım :D

akdenizliyim ben :)

xXBeTuLRaPXx

xXBeTuLRaPXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2007 Pzt 08:47:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bende nckı calınan kurbanlardanım ama ısmını veremıyorum cunku adını almak ıstemıyorum

AppHiah

AppHiah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2007 Pzt 08:52:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Millet neleri tartışıyooo Allah ımmmm

CoAtInG

CoAtInG resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2007 Cum 18:38:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
murat gecmiş  olsun  ...

leadygirl

leadygirl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2007 Cmt 19:29:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

yaaa arkadaşlarrr ne demek nick çalma çalarlarsa bile ne takıyon kafana yaaaa al başka nick olsun bitsin hiç ugraşmaaa

llxxpopixxll

llxxpopixxll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2007 Pzt 14:11:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
muratugras82 :

dün muratugras82 adlı nickim ÇALINDI-hoş onlar çalmadıklarını iddaa etseler de-... aramızda şöyle bir muhabbet geçti "2000 cc ver sana nikini geri vereyim" dedi bana; sonra bu ücretleri 1500e düştü bu kadar değersizler işte.  Bir de ödül istiyor benden nickini nasıl çaldım bak diye galiba,Hırsız olmuşlar çoktan... İnsan fişlemeyi sevmem fişleyenleri de sevmem ama sizin gibilere HIRSIZ denmez de ne denir bilmiyorum.

Kim olduklarını da öğrendim ama adlarını deşifre etmeyeceğim.. içlerinden biri cok büyük bir pot kırdı =) "birisi" sana sözüm -adını da vermeyeceğim- bu HIRSIZLIK yapanları onaylıyorsan senin de HIRSIZdan ne farkın olabilir..

kimseye adamlık dersi de vermeyeceğim burada çünki ben de kendi çapımda adam sayılmayabilirim ama şu var eğer bu şekilde davranıyosanız ve de vijdanınız rahatsa siz önce insan değilsiniz..

bir de kalkmışsınız küfür ediyorsunuz benim nikle, acaba kendi nicklerinizle de küfürler ediyor musunuz çok merak ediyorum.. umarım etmiyorsunuzdur... yoksa bir de hırsızlığın yanına başka fişler de konacak...

siz en ağır sözleri hak ediyorsunuz ama değmezsiniz biliyor musunuz..

eminim bu yazdıklarımı da önemsemeyeceksinizz, ama size bir tavsiyem hakkınıza razı olmayı biliiz. sanalda kendinizi istediğiniz kadar tatmin edebilirsiniz ama gerçekte sıfır elde sıfır... 

HIRSIZSINIZ... Sanal Hırsızlık Alemi İnsanları....

forumu bu şekilde rahatsız ettiğimden dolayı özür diliyorum... ama yine de bir bilgi vermem gerektiğini hissediyordum..

Muratugras82...

EDIT : 

Nick Çalma ve ChatCity nin güvenliği hakkında ÖNEMLİ

Lütfen konuyla ilgili aşağıdaki linki takip ediniz ve ilgili uyarıyı tekrar okuyunuz...

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=3328&l=1#19928

ekmek parası sanamı kalmış milletin ekmeği ile oynama

miirzaI

miirzaI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2007 Pzt 14:57:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nick calan kadar nickini  caldıranda  suclu murat kendi Nickine sahip olamıyorsun nasıl bu sitenin düzenini sağlamakta  nasıl yardımcı olacaksın zaten hasbel kader ajan  oldun.......

Nickini calan arkadaş  seni tanımıyorum ama   Eline Koluna Sağlık Brovaooo sana............

seversavar

seversavar resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2007 Sal 10:07:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

evet biliyorum o kaftileri mağdurlarıda hızla artıyor

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2007 Sal 11:16:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Evet Muratcım konunun üzerinden zaman geçse de bende geçmiş olsun dileklerimi ileteyim...Zaman öyle kötü bir zaman ki artık çalanlar değil çaldıranlar suçlu bu memlekette... Hırsızlığın en küçüğü bile günah ve erdem dışı bir harekettir...Nick çalana bravo eline sağlık diyenlerinde akıllarından şüphe duyarım..Bugün nick çalıp satan yarın aile fertlerini satar...anladınız siz..

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2007 Sal 12:23:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Konu tekrar gündemde sanırım. Konuyla ilgili konuşmuştum. Alex in yazısı üzerine bir kac cümle etmek istiyorum izninizle.

Alex im caldıranlar şöyle suclu olabilir. Gerekli önlemleri almadıklarından suclu olabilirler. Ama bu, çalanların serefli olduklarını varsaymaz. Alex im bu kişiler hayatı ciddiyete almayan cocukluk döneminde kalmış insanlar. Ne yapsınlar kendilerini sanal ortamda ispat edecekler işte. Bir de resmi var Eline sağlık diyenin. Demekki evi soyulsa o hırsızlara da afferin diyecek nasıl girdiniz helal olsun caldığınız mallar diyecek. Gidip bir de kendi elleriyle verecek herşeyini. Allah ım EĞİTİM ŞART =)

Saygılarımla.

muratugras82

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir