ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 20:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   nick çalıp satmayı iş edinenler! size sözüm...
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2007 Cum 21:40:23      nick çalıp satmayı iş edinenler! size sözüm...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

dün muratugras82 adlı nickim ÇALINDI-hoş onlar çalmadıklarını iddaa etseler de-... aramızda şöyle bir muhabbet geçti "2000 cc ver sana nikini geri vereyim" dedi bana; sonra bu ücretleri 1500e düştü bu kadar değersizler işte.  Bir de ödül istiyor benden nickini nasıl çaldım bak diye galiba,Hırsız olmuşlar çoktan... İnsan fişlemeyi sevmem fişleyenleri de sevmem ama sizin gibilere HIRSIZ denmez de ne denir bilmiyorum.

Kim olduklarını da öğrendim ama adlarını deşifre etmeyeceğim.. içlerinden biri cok büyük bir pot kırdı =) "birisi" sana sözüm -adını da vermeyeceğim- bu HIRSIZLIK yapanları onaylıyorsan senin de HIRSIZdan ne farkın olabilir..

kimseye adamlık dersi de vermeyeceğim burada çünki ben de kendi çapımda adam sayılmayabilirim ama şu var eğer bu şekilde davranıyosanız ve de vijdanınız rahatsa siz önce insan değilsiniz..

bir de kalkmışsınız küfür ediyorsunuz benim nikle, acaba kendi nicklerinizle de küfürler ediyor musunuz çok merak ediyorum.. umarım etmiyorsunuzdur... yoksa bir de hırsızlığın yanına başka fişler de konacak...

siz en ağır sözleri hak ediyorsunuz ama değmezsiniz biliyor musunuz..

eminim bu yazdıklarımı da önemsemeyeceksinizz, ama size bir tavsiyem hakkınıza razı olmayı biliiz. sanalda kendinizi istediğiniz kadar tatmin edebilirsiniz ama gerçekte sıfır elde sıfır... 

HIRSIZSINIZ... Sanal Hırsızlık Alemi İnsanları....

forumu bu şekilde rahatsız ettiğimden dolayı özür diliyorum... ama yine de bir bilgi vermem gerektiğini hissediyordum..

Muratugras82...

EDIT : 

Nick Çalma ve ChatCity nin güvenliği hakkında ÖNEMLİ

Lütfen konuyla ilgili aşağıdaki linki takip ediniz ve ilgili uyarıyı tekrar okuyunuz...

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=3328&l=1#19928

KURTADAM5

KURTADAM5 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2007 Cum 22:06:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
cc03 :

Arkadaşlar, son dönemlerde "şu veya bu şekilde nickim çalındı" şeklinde, hatta bir kısmı ChatCity nin güvenliğini sorgulayan emailler alıyoruz. Bir kaç defa da CC-Forumda buna benzer konulara şahit oldum...

Şimdi bu güvenlik konusunu netleştirmek istiyorum... Dileğim bundan böyle kimsenin aklında bir soru işareti kalmasın ve daha önemlisi hiç kimse bundan böyle CC nin güvenliğini sorgulamasın...

ChatCity de Parolalar %100 güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir ve kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilmesi mümkün değildir...

Buna karşılık CC kullanıcılarının da, nicklerinin başkalarının eline geçmemesi için bazı sorumlulukları bulunmaktadır... Malesef nicklerinin çalındığını iddia eden kişiler, kendi güvenliklerini sağlamak için üzerlerine düşen çok basit yükümlükleri yerine getirmiyorlar...

CC de hiç kimse bir başkasının parolasını çalamaz. yeter ki

1. "12345", "asdfg", "qwerty", "1q2w3e" gibi veya "fenerbahce", "3subat1982" (kişinin doğumgünü) gibi  tahmini çok kolay parolalar kullanılmasın. Özellikle, kullanıcı ismiyle aynı parolayı kullanarak, "gel de parolamı çal" demeyin.

2. Sitemizde kullanılan parola, internette güvenliği % 100 olmayan birtakım başka sitelerde kullanılmasın... Asla başka bir sitede kullandığınız şifreleri ChatCity Parolası olarak kullanmayınız...

3. Kişi kendi iradesiyle bir takım kurumlara, internet sitelerine veya kişilere parolasını vermesin veya ağzından kaçırmasın... (ChatCity ortamında dahi hiç kimsenin (ajan dahi olsa) bir başka kimseye parolasını sorma yetkisi yoktur...)

4. Yukarıdaki maddede geçmesine rağmen ısrarla vurgulamak için ayrı bir madde olarak tekrar belirtiyorum: Kişi, yine kendi iradesiyle "Al benim nick imi bir süre sen kullan" şeklinde tamamen kendi isteğiyle parolasını başka bir kişiye vermesin...

Kullanıcılarımızdan bir kısmının eposta adreslerindeki güvenlik  açıkları sebebiyle "parolamı epostama gönder" özelliğini de bir iki ay önce askıya aldık. bunu da hatırlatmak istiyorum...

Takdir edersiniz ki kişilerin parolalarını tüm uyarılarımıza rağmen basit seçmeleri veya koruyamamaları bizim sorumluluğumuzda değil ve bu konuda defalarca uyarılarda bulunduğumuzu hatırlatmak istiyorum..

Tüm ChatCity kullanıcılarını yukarıdaki hususlarda gerekli önlemleri almaya ve daha dikkatli olmaya davet ediyorum...

Saygılarımla, CC03

evet cc03 ün dediği gibi kolay gele şifrenize sahip cıkın

muratugras82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2007 Cum 22:15:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

benim hatam o yüzden çalmadık diyorlar ya =) cc güvenliğini sorguladığımı düşünmüyorum onları sorguladığımı düşünüyorum..

uyarılarını dikkate alırım teşekkürler =)

CLumSyx

CLumSyx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2007 Cmt 11:16:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yuhhh....Ben askere gitmweden önce 1000 ccden satıyordum..Piyasa patlama yapmış biz olmayalı

sweettti

sweettti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2007 Cmt 15:07:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
muratugras82 :

dün muratugras82 adlı nickim ÇALINDI-hoş onlar çalmadıklarını iddaa etseler de-... aramızda şöyle bir muhabbet geçti "2000 cc ver sana nikini geri vereyim" dedi bana; sonra bu ücretleri 1500e düştü bu kadar değersizler işte.  Bir de ödül istiyor benden nickini nasıl çaldım bak diye galiba,Hırsız olmuşlar çoktan... İnsan fişlemeyi sevmem fişleyenleri de sevmem ama sizin gibilere HIRSIZ denmez de ne denir bilmiyorum.

Kim olduklarını da öğrendim ama adlarını deşifre etmeyeceğim.. içlerinden biri cok büyük bir pot kırdı =) "birisi" sana sözüm -adını da vermeyeceğim- bu HIRSIZLIK yapanları onaylıyorsan senin de HIRSIZdan ne farkın olabilir..

kimseye adamlık dersi de vermeyeceğim burada çünki ben de kendi çapımda adam sayılmayabilirim ama şu var eğer bu şekilde davranıyosanız ve de vijdanınız rahatsa siz önce insan değilsiniz..

bir de kalkmışsınız küfür ediyorsunuz benim nikle, acaba kendi nicklerinizle de küfürler ediyor musunuz çok merak ediyorum.. umarım etmiyorsunuzdur... yoksa bir de hırsızlığın yanına başka fişler de konacak...

siz en ağır sözleri hak ediyorsunuz ama değmezsiniz biliyor musunuz..

eminim bu yazdıklarımı da önemsemeyeceksinizz, ama size bir tavsiyem hakkınıza razı olmayı biliiz. sanalda kendinizi istediğiniz kadar tatmin edebilirsiniz ama gerçekte sıfır elde sıfır... 

HIRSIZSINIZ... Sanal Hırsızlık Alemi İnsanları....

forumu bu şekilde rahatsız ettiğimden dolayı özür diliyorum... ama yine de bir bilgi vermem gerektiğini hissediyordum..

Muratugras82...

BİRİSİ adlı kişi BENIM..... murat saklanama gerek yok söyleyebilirsin  nickini çalanları tanıyorum ama bu onların nick çalmalarını onayladığım anlamına gelmez.. bu konuda onlara neler sölediğimi onlar cok ii biliyolar  elbette yaptıkları çok kötü birşey nicki çalıyolar sonra karşılığında cc istiyolar hırsızlık ve acizlikten baska bişey değil yapılan  yapanlardan birini ne kadar cok sevsemde bu davranısından dolayı kınadım ayıpladım ve onun adına üzüldüm arayada mesafemı çoktan koydum    

lllchileklll

lllchileklll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2007 Cmt 16:27:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bu olayı buraya taşıyorsanız bence isim de verinki başka insanlar dikkat etsin en azından...isim vermeyerek dürüstlük yaptığınızı sanıyorsanız bence yanılıyorsunuz...madem ortaya bir iddia atacaksanız biraz açık olun:) mümkünse log alınki herkes görsün kimin ne olduğunu saygılar...

muratugras82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2007 Pzr 08:50:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"birisi" eğer ben bu nicki geri almasaydım başka bir nickle girseydim ve benim murat olduğumu öğrenseydin sen bu HIRSIZLARI bana der miydin? anlattıklarına göre derdin değil mi? "Birisi" senin yüzüne güldük zamanında sohbetimiz oldu daha sonra o şekilde karşıma çıkınca çok üzüldüm senin adına -hoş yüzüne gülmem bir ifade etmese de- adam on hareket yapar 9 u çok güzeldir biri çook çirkindir o çirkin hareket onun tüm güzelliklerini yok eder anlatabildim mi? "birisi" Seni yargıladığım anlamına gelmesin oldu mu bu yazdıklarım... Sadece adına üzüldüğüm için... Hem bu HIRSIZLIĞI sadece bana yapmamışlar ki niki geri aldığımda bir sürü arkadaş o insancıklara olan duygularını çok güzel bir şekilde bana anlattılar... "Birisi", gelip buraya acıklama yapmanı beklemiştim zaten iyi ki yaptın... ben nickimi ÇALANLARDAN da bir açıklama bekliyorum -yüzleri varsa, nickleri çalmadaki cesaretlerini gösterip buraya kendi nickleriyle çıkıp bir şeyler demesini bu cesareti tekrar gösterelerini bekliyorum... eğer paraya ihtiyaçları varsa açık açık desinler ben onlara da dedim, ama gururlarına yediremezler di mi bunu eziklik varsayarlar. Yok şunu da derlerse paramızı buraya harcamayız o zaman oyunu kuralına göre oynamalısın, oyun bozanları sevmezler pek...

IIIchilekIII dürüstlük tasladığımız yok oldu mu! Sana önerim -ki bunları biliyorsundur da- ama cc03ün söyledikleri yapman ve de profilindeki bilgilerle güvenlik için kullandığın bilgilerinin aynı olmamasını hatta yakınından dahi geçmemesidir. Gelelim adlarını vermeye: Onların adlarını yazmam onları yaptıkları işlerinde! yüceltir bunu bilesin ve kavrayasın oldu mu! Ayrıca demiştim insan ne yaparsa yapsın fişlenmemeli adıyla o fişi yanyana kullanmamakta özen gösteririm. HIRSIZ diyorum ama adlarını demiyorum HIRSIZ MURAT dese biri bana ne yaparım ben o işi! yapsam bile kin beslerim di mi ona karşı; hırsızlığım da bitmez ama amacım ONLARA , KENDİ KENDİLERİNE YAPTIKLARININ MUHASEBESİNİ YAPTIRTMAK... Umarım  anlatabilmişimdir.

log alma olayına da gelince loglar alınmıştır emin olabilirsin iddaayı ortaya atmadım ayrıca olanları ortaya bu şekil koydum.. eğer benden ispat istenirse aha size ispatı diyebilirim =) tersi durumda iddaamın altında ezilebilirdim ki bu log almasam da cok zor olsa gerek... durup dururken foruma yazı yazan bir insan hele hele ilgi eksikliği sendromu yaşayan bir insan hiç değilim. 

Muratugras82

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2007 Pzr 09:03:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Murat kardeş öncelikle geçmiş olsun. Lakin madem ki kim olduklarınıda buldun neden açıklamıyorsun. Bence açıklamak zorundasın, en azından diğer userlerin lehi için açıklaman gerekir.

Aksi takdirde bu olayın reklam olduğunu düşünen çok insanla karşıkarşıya gelebilirsin.

SAYGILAR...

muratugras82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2007 Pzr 09:18:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

öncelikle teşekkürler.

İlkin eğer benim yazıklarımla korunacaksanız ad vereceksem ya başka nickle gelirlerseler ne olacak? Onlardan neden kendimizi koruyalım ki? gerekli her güvenlik önelemini yapınca emin ol hiç bir şey yapamayacaklardır eğer yeni bir şeyler çıkmazsa...

Reklam yaptığımı düşünenler eğer beni kendileri gibi zannediyorlarsa onlara ne diyebilirim ki.. ne reklama ihtiyacım olsa gerek ne de buna benzer şeylere... adlar verilecektir emin olasın ama bu şekilde onları afişize etmek istemiyorum oldu mu kaybetmek değil amacım yıkmak değil oldu mu? ve şunu da tekrar yazayım:

Ayrıca demiştim insan ne yaparsa yapsın fişlenmemeli adıyla o fişi yanyana kullanmamakta özen gösteririm. HIRSIZ diyorum ama adlarını demiyorum HIRSIZ MURAT dese biri bana ne yaparım ben o işi! yapsam bile kin beslerim di mi ona karşı; hırsızlığım da bitmez ama amacım ONLARA , KENDİ KENDİLERİNE YAPTIKLARININ MUHASEBESİNİ YAPTIRTMAK... Umarım  anlatabilmişimdir.

Muratugras82

KoSMeR

KoSMeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2007 Pzr 10:41:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

NICKINE SAHIIP CIKSAYDIN SENDE OKDR SEFLER UYARI YAPMIS BOSU BOSUNA FORUMU PISLETME! ARTI DAHA DUN MILLETIN ANNESINE KUFREDERKEN  GORDUM SENI..DEMEKKII HAK YERINI BULMUS.HIC AGLANIP SIZLANMAA... NICKINI CALMAZLAR.UGRASMAZLAR BILE

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir