ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 17:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Güzel Sözler
forum sohbet oyun basliklari
   aşk-sevgi-acı-üzüntü vs aklınıza gelen hersey ile ilgiili anlamlı güzel sözler
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

gunes1985

gunes1985 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2007 Cum 16:52:50sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Damdan düşer gibi hayatıma girdin, beni deli divane ettin, suçum neydi ki, beni kendine bu kadar aşık ettin....

Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin
sen var ya sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin!!

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2007 Cmt 00:32:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

cPaRiSc

cPaRiSc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2007 Sal 12:58:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Bekle kelimesi ile bitirdiğin her cümleyi virgül ile uzattım...

Dilim varken dilsiz olmak ne acı...dostum varken dostuma yüreğimi açamamak..Kalbim aşkla dolu ama sevdiğim benden bir buruk bakışı bile esirgiyor...Çünki ben sevdiğimin kalbini incittim...yüreğim üşüyor....

Bir zamanlar şölenlerle egemen ülkemde,şimdi iri gagalı yalnızlıklar dönüyor..demiş şairr.. evet yalnız aşkı vardır aşkı olanın ve kaybetmek daha güç bulamamaktan.....

Sen benim ruhumuın kıyıcı düşüncesi oldun...Senin güzelliklerini görmekle aşk doğrudan yüreğime girdi...ve onu boyaların en solmazı olan kırmızının en koyu rengi ile boyadım...ve ateşi yüreğimi çılgınca yaktı tüketti....Sana tüm varlığımı ve ruhumu vermek isterdim..vede bana benim için uykularını feda edermiydin diye sorarsan evet derdim hiç kuşkusuzca...hatta gözlerimi bile senin için feda ederdim canım.....yanıtını verirdim...

UNUTMA.....

Kıskançların nasihatlarına kulak asma,çünki hasetle söylenen sözlerin aşka faydası yoktur...düşün tanrı birbirinin kollaında yatan iki sevgiliden daha güzel bir görüntü yaratmışmıdır....ama unutma kıskançlar aşkın başucunda bekler,iki kalbin ateşli bir tutkuyla bağlandığını görünce...onları soğuk bir demirle ezmeye çalışırlar....Kıskançlar aşkın başucunda sinsi bakışları ile sana gülerken daima ısırırlar ve aşkın sihirini bozmaya çalışırlar........

Hiçbirşey sürüp gitmez...Dertler de erir, biter gün gelince....

LeCoultre

LeCoultre resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2007 Sal 15:30:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ACI HAYKIRIŞ

bir şarkı misali gibi sesini duymak,
belkide yürekleri bir sessizliğe boğan acı bir türkü yada bir haykırışmı desem bilemiyorum ki derin sessizliğin adını,
ve bir karabasan gibi üzerime çökmüş bir ağırlık başlıyor....Anlamını bilmiyorum anlamsızlıklar içersinde....

düşünüyorum mavi gökyüzünü,yaşamı umutlandıran onu filizlendiren,ona cıvıl cıvıl renk veren bazende yedi renge kuşanan harika sema ve anlık zamanlarla hüzne boğulan o güzelim mavi,
derken derin ve tutuk bir bekleyiş başlıyor ardından,peşisıra gelen umutsuzluklar bir bir sarıyor içimdeki beni,bazen saklambaç oynar gibi oluyorlar benimle,tıpkı gözlerimi açarken güneşi gördüğüm gibi,kapatırken ise karanlık bir batağa titrek bir bakış atar gibi oluyorum......

scream3423

scream3423 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2007 Sal 16:11:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Dağlarda haykırmakmıdır aşk. yoksa uğrunda öle bilmekmidir.  sevip saymakmıdır. herşeye göğüs gerebilmekmidir. yağmurda beraber yürümek mi, ıssız bir adada yanlız onunla olmak mı?  aynı kadehten şarap içmek mi, yoksa o şarapla sevdiğinin içine girmek mi?

ya sence :)??????????????????

cPaRiSc

cPaRiSc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Kas.2007 Çar 14:16:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yalnız günlerimden biri 8 kasım 2007 istanbul.......Hani herşeyi hisseden,hani benim yarımdın sen,yalan söyleyende sen...kızıyorsam sevgimdendir,hep sevgimden.Şimdi artık git istersen,sigaram,içkim bitkinim bitkin,kaç gündür oruçtayım,artık ağlamam lazım.......Kaç gündür habersizim,adaletin bumu senin,şimdi hepten git istersen çokmu önemliydi sanki yalnızca bir öfkeydi...Bırakıp gittin sen beni,merak eden bendim seni,halimi hiç sordunmu ki işte sevgi işte sevda yağmur gibi sokaklarda....Korkuyorum bu gidişle,sev dedin sevdim işte,intikamsa aldın işte korkuyorum bu gidişle sonum olacaksın....Hadi canım hadi sende,bu nasıl sevmekmiş böle,şimdi sensiz gecelerde acı veren bedenimle işte bir gece daha teslim oldu sabaha ne kadar daha sensiz....Şimdi burda yapayalnız,beni kime teslim ettin,istesem çok kısada bulurdum seni.....İLK sekiz günü anlatamam sağa dön yatamam,sola dön yatamam, aklımdan seni atamam seni seviyorum......Bu kadar konuştuğuma göre,çok şükür bugün uyku var gözlerimde....İstanbulu bulutlar sarıyor beni sardığı gibi.İstanbul kararıyor gönlüm gibi keşke burda olsaydın yani şımarsaydın hatta.On bir gündür alargada ve on bir gündür hiç bir olta atmadım tek balığa oysa bilirsin çok severim tutmayı tuta tuta,tutulmayı örendim galiba....Hani herşeyi hisseden,hani benim yarımdın sen,yalan söylemek neden kızıyorsam sevgimdendir hep sevgimden...Şimdi artık git istersen sigaram içkim bitkinim bitkin,kaç gündür oruçtayım artık ağlamam lazım......AĞLAMAM

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2008 Sal 18:25:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İNSANLAR ÖĞRENMİŞ DOSTUM
Yüzüne gülüp arkandan konuşmayı.
Seni seviyorum diye bağırıp,
Sonra sessizce ayrılmayı.
İnsanlar öğrenmiş dostum!

Sana ağlayan gözlerle bakıp acındırmayı,
Arkanı dönünce kahkaha atmayı.
Arkadaş gibi yaklaşıp,
Hatanı bulunca ortaya çıkarmayı.

Gülen gözlerle bakamayı,
Sonra seni gecelerce ağlatmayı.
Oyuncak gibi insanlarla oynamayı,
Canı sıkılınca bir köşeye fırlatmayı.

Yalancılığı,kahpeliği,herkeze iyi görünmeyi.
Herkez maskesini takmış,
Rolünü sinsice oynuyor.
Unuttukları birşey var oda İNSANLIĞI

wwarkheww

wwarkheww resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2008 Cum 00:16:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sevdiğinin bir baskasıyla mutlu olduğunu görmekten daha acı bir şey
varsa,o da sevdiğinin seninle mutsuz olduğunu görmektir............

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir