ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 00:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   birisi EDİSONA dur desin....
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

FaCiiAErKeK86

FaCiiAErKeK86 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.May.2007 Pzr 11:16:59sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

edison9966

edison9966 resimleri

20.Nis.2007 Cuma 18:32:51 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Sevgili Arkadaşlar Bir Açıklama Yapmayacaktım ama şöyle bir baktım disco 4 Küfr tayfası yüklenmiş geliyor...Arkadaşlar Her birinizin Kayıtları Zaten bizde de Şeflerimizde de Mevcuttur.Ayrıca özelime yazdığınızda Asla şeflere selam söyle gibi bir söz kullanmam kullandırmam.Tarafıma yapılmış olan bu saldırı 24 saat gözlem altında olduğunuz daraldığınız,nick almaktan bıktınız diye ise Devam edin edison9966 her yerde,her zaman peşinizde...

Saygılarımla;

edison9966

Yeni Ajanlardan Sonra Görevini Doğru Yapan Ajanlarımızdan Biridir.Görevini Doğru Yapan Birinin Rozetini Aldırdıgınız Zaman Ne Geçecek Elinize.?

Edison9966 Görevinizi Tamı Tamına Getiren Biri Olarak Sizi   Alkışlıyorum.. İnşallah GOLD OLarak Goruruz.

Sevgi Ve saygılarımla; WolfUnique

IIINoBRaNIII

IIINoBRaNIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.May.2007 Pzr 12:58:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ömer Eminmisin Görevini Laiki İle Getirdiğine Bence Tamam KAdrolaşmoş Biri Edison Kendi Kadrosu Beli Hiç Bir Şekilde Kendi Cewresine Ceza Vermeyen Ve Ceza Verse Bile Yarım Saat Uyarı Halla Susmuyorsa Ceza Bile Vermek Odan 0dk Çıkartır Yani Edison Tamam 2 Yüzlü Ve Bu Görevi Hak Eden Biri Değil... Alllah Göstermesin Gold Olsa Aman Yarabim Cc giremeyiz Bende Biran  Önce Görevini Geri Teslim Etmesin.....

paloma34

paloma34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.May.2007 Pzr 13:18:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ben ediye selam dedim bana ban vermedii.bi yanlışlıkmı oldu merak ettim şimdi.2 yıldır cc deyim bi ajandan şikayet etmeyeni  de duymadım yanii.durduk yere kim ceza verir ki

greennn

greennn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2007 Pzt 02:02:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yürrü be edi kim tutar seni walla adam işini yapıo bende küfür etsem benide cezalandırsınama etmem bea ben küfür etmem dewam edi sana dur diyenler utansın hahaah

ccCadiKisKedicc

ccCadiKisKedicc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2007 Pzt 02:26:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
edison9966 :

Sevgili Arkadaşlar Bir Açıklama Yapmayacaktım ama şöyle bir baktım disco 4 Küfr tayfası yüklenmiş geliyor...Arkadaşlar Her birinizin Kayıtları Zaten bizde de Şeflerimizde de Mevcuttur.Ayrıca özelime yazdığınızda Asla şeflere selam söyle gibi bir söz kullanmam kullandırmam.Tarafıma yapılmış olan bu saldırı 24 saat gözlem altında olduğunuz daraldığınız,nick almaktan bıktınız diye ise Devam edin edison9966 her yerde,her zaman peşinizde...

Saygılarımla;

edison9966

demek sende anladin ne oldugunu piseskibar1cikufurbasuyusajan. bir bar1ci olarak:d.. ama eskiden o cesalara kufurle kar$ILik feriodun uyus :D

ilahiRavs

ilahiRavs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2007 Çar 15:01:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
edison9966 nickli arkadaşımız rozeti hak ederek almıştır görevini layıkıyla yapıyor. Genelde ajanlara yönelik suçlamalar olur doğal olarak edisonda suçlanacaktır ama bilinmeliki edison9966 görevini iyi yapan 1 ajandır . Sıkma canını edison kardeşim sen görevini iyi yapıyorsun ve biz yanındayız.

qqaskiminrenqiqq

qqaskiminrenqiqq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2007 Cmt 23:44:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

edi mapul mucidi ampulcu güzeli cc de göremiyorum seni ya mekana uğra arada bir.

IXXIGfbEnGiN

IXXIGfbEnGiN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2007 Çar 00:31:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Stop Edison
CC sohbet icin buraya
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir