ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 10:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   *Önemli !! noa_cc@hotmail.com
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2007 Sal 15:17:59      *Önemli !! noa_cc@hotmail.comsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Öncelikle Herkese Selamlar..

Son Zamanlarda "noa_cc@hotmail.com "Adresinden, Bazı Chatcity Kullanıcılarına; Kredi Kart Bilgilerinin Bu Adrese Mail Yolluyla Bildirilmesi Gerekdiğini, Aksi Taktirde Chatcity"de Kullandığı Nick"lerin Banlanacağını, İçeren Mail"ler Yollanmakdadır. Chatcity Yönetimi Tarafından, Çok Kez Bu Konu Hakkında Uyarılar Yapmışdır Ve Halen Her Fırsatda Yapmakdadır. Ama Ne Yazıkki Bu Ucuz Numaralara İtimat Edip, Bu Mail Adresine Kredi Kart Bilgilerini Yollayanlar Var. Bu Adresden Gelen Mail"lere İtimat Etmeden Gülüp Geçiniz. Tamamen İllegal Ve Hırsızlık İçin Girişimde Bulunan Bu Kişi Yada Kişiler, Chatcity İle Uzakdan Yakından İlişkisi Yokdur.

Bütün Uyarıları Görmezden Gelip, Bu Mail Adresine Kredi Kart Gibi Bilgilerini Yollayan, Kişi Yada Kişiler;İvedi Kredi Kart Müşteri Hizmetlerini Arayarak, Kredi Kartı"nın İnternet Üzerinden Alış-Verişini Geçiçi Olarak Kapatarak Ölemini Alabilir.

Keyifli Sohbetler..

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2007 Sal 15:25:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

LÜTFEN DİKKATE ALINIZ

COUSIN

COUSIN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2007 Sal 15:30:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Chatcity de cc alırken Chatcity sahiplerini bile kredi kartı bilgilerine ulaşamıyo bunu bankalar ve aracı kuruluşlar biliyo.Herhangi bir kredi kartı sorunun da bankayla telefonda irtibata geçtiğinizde bile karşı tarafla konuşurken sizden kartınızla ilgili bütün bilgileri isteyemez ve istemez chatcity de kredi kartı ile cc alışımızda aracı bir kuruluş sayesinde transfer gerçekleşir buda en güvenilir yoldan gerçekleşir

Anlayacağınız kimse ama kimse sizden kredi kartı bilgilerinizi talep edemez

Becquerel amca çok sağol bu konu hakkında başlık açman çok iyi olmuş

Keyifli sohbetler

Kredi kartı ödemelerinizde tüm işlemler 128 bit SSL kriptolama tekniği ile Globalsign güvencesinde, Garanti Bankası üzerinden yapılmaktadır.

Ö N E M L İ    N O T !
Kredi kartı bilgileriniz ChatCity databankasinda
tutulmamakta, tüm kredi kartı işlemleriniz doğrudan
GARANTİ BANKASI ile yapılmaktadır.

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2007 Sal 16:03:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Speiderist, bunu o alıntı yaptığın yerin altına yazsaydın.. Yada merakını orada giderseydin.. burda sadece önemli bir konuda uyarı yapiliyor.. Hemen çekme silahını :)

Ayrıca ;

cckredi@chatcity.cc deki abi benle küs, konuşmuyor benle :) O yüzden içinde Kredi gecen hiçbirşey hakkında konuşmuyorum :).. Benimle barışıp bana cevap verene kadar.. :)

Kredi kart sız sağlıklı ve mutlu uzun bir ömür diliyorum..

paranmı var derdin var.. :)

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2007 Sal 16:03:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

spei nin dediği gibi kredi kartının çalıntı olduğunu sadece banka tesbit eder.yoksa site yönetiminin bunu çözmesi çok zor.

kuzenim in ve spei nin altını çizdiği yere ben de imzamı atıyor,ve diyorum ki;kredi kartı bigilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmayın!!!

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2007 Sal 16:16:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

speiderist aynen sözlerine katılıyorum

Sahi birde merak ediyorum Kredi Kartı ile özel bilgileri yönetim istedi İnfo,vs vs istedi diye veren varsa(Bankaca ilgili kuruluşa sahte veya çalıntı bir kart ile sizin kuruluşunuzdan alışveriş yapılmış yardımcı olabilirmisiniz dışında.) aklına yanarım başkada bişey demem.

Kredi kartları sahiplerinin tek muhatabı gene o kredi kartını kendisine veren Bankalardır.Onun dışında kimseye verilmesi uygun değildir bence.

Vermesem ne olur? Neticede alışverişim kesilir bunada kocaman ALLAH RAZI OLSUN derim

Teşekkürler başlığı açan arkadaş

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2007 Sal 16:27:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Harwest :

Vermesem ne olur? Neticede alışverişim kesilir bunada kocaman ALLAH RAZI OLSUN derim

çaktırma harwest :)

cckredi@chatcity.cc den cevap gelmeyince valla dedim ne yalan söyleyim :)

tekrar söyleyim.. ALLAH RAZI OLSUN :)

BecquereI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2007 Sal 16:28:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Speiderist Ben Sana Bu Konu Hakkında Bilgi Vereyim. Biz Çok Yaşıyoruz  Bunu İşYerimizde.

İşYerimizde Gerçekleşdirilmiş Kredi Kart İşleminde, İşyerine Kalan İlk Slip 5 Yıl Boyunca Saklanmak Mecburiyeti İle Muhafazaya Alınır. Calıntı KrediKart İşlemi Yada Müşteri Tarafından, Bankaya Yapılan "Alış-Verişin Kendisi Tarafından Yapılmadığı" Şikayeti İle Bankasını Bilgilendirdiği Zaman, Pos Hizmetleri , İşyeri İle İletişime Gecer, Alış-Veriş Esnasında İmzalı(Şifre) Slip Fotokopi Örneğini Fax İster. Bu Esnada Bankada Hesabında Bulunan Bu Alış-Veriş Miktarına Bloke Konulur. Eğerki İşyeri Slip"i Fax"lar Ve Slip Üzerindeki İmza Müşteriye Aitse, İşYeri Hesabındaki Alış-Veriş Karşılığı Bloke Çözülür. Eğerki Bu Çalıntı Kredi Kart Olduğu Kesinleşirse, Bankada Bulunan Hesabına Bloke Konulur,İşYerine Bu Alış-Verişin Çalıntı Kredi Kart İle Gercekleşdirildiği Bildirilir. Artı İşyerinde Bu Kredi Kart Kullanıldığı İçin, Önce Şikayetin Gercekleşdirildiği, Polis Karakoluna Sonra Savcılığa Ve En Sonda Mahkemede İfade Vermek Zorunda Kalır.

Burada"da Bu Tarz Bir İşleyiş Var Speiderist.

BecquereI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2007 Sal 16:55:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bırakın "Öküz Altında Buza Aramasını" Konu Dağılmasın:)

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2007 Sal 21:50:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bende site içerisinde NOA nın söylemlerinden Kredi Kartı bilgilerine istenildiğinde ulaşılacak kadar yakın olduğunu duymuştum.. öyle Garanti Bankası kadar uzak olmadığı kanısındayım :)

zaten bu sebepten site içerisinde NOA nın kendi arkadaşları ile arasında IP bilgisi paylaştığını duydugumda.. Aklıma ilk gelen şey bu bilgiler olmuştu..

bunuda hemen.. cc03 ve diğer yetkililere bildirdim..

İnşallah bu tarz konularda çok dikkatli olunur.. Önemli konular..

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir