ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 09:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Türkiye Seçime Gidiyor
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2007 Sal 00:18:00sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Yahu güleceğinize o geniş bakış açınızdan yapacağınız yorumunuzu görebilseydik.

Elbette bir kesime mahsus değil, ama bu kesimler içinde malum partiye oy vereceklerin oranı yok denecek kadar azdır. Erbakan zamanında avrupada yaşayan ve oy kullanmak üzere uçaklarla getirilen (masraflar partiden) insanları havaalanında kendi gözlerimle gördüm. Siz hangi tatile gitmekten bahsediyorsunuz. Hasattaki tarım işçilerinin bile bölge bölge hesabının yapıldığını ve bunun sebebini hiç düşündünüz mü?

Erken seçimi telaffuz edenin vatan haini olduğunu söyleyen bir hükümet, en erken seçim istiyor sebebi sizce nedir?

POLICEE21

POLICEE21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2007 Sal 00:24:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhabalar.yazdiklarimi iki gün felan düsünmedim sayfaya bakmadim bile vogen...hani senin gibi lüzumsuz tartismalarin ortasinda bulunmak cokta hosuma gitmiyor acikcasi...vogen kin ve nefret dolu görüs ve fikirlerini git baskalarina kus bence....hem sen kendini ne kadar yirtarsan yirt herkes bildigini okuyor...senin gibi yürüyenlerde yürüdükleriyle kaldi:)muhalefet olmanin bile bir serefi var...Sana ne yazssamda bos kapatisen sinirli...

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2007 Sal 00:49:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

YSK nın ilk verdiği tarihde 22 temmuzdu, bu tarihi hükümetin erken seçim kararı almasından sonra belirlediler. Meclis cumhur başkanını seçemeyince bazı yorumlara göre erken seçim kararının geçerli olmadığı, zaten otomatikman seçim yapılması gerektiği ortaya atıldı. Genç parti bunun üzerine YSK ya başvurdu ve seçim tarihini daha erken zamana aldırmak istedi. Senin anlayacağın hükümet erken seçim kararı aldı. Gündemi hangimizin takip etmesi gerektiği konusunda şüpheliyim.

Tabi normal zamanından 3 ay önce olacak seçim ne kadar erken seçimdir ve muhalefetin ne kadar zamandır erken seçim istediği ayrıca düşünülmeli.

egeliMFB

egeliMFB resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2007 Cmt 02:27:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
volkybeyaw3 :

POLICEE21 :
Merhabalar....Arkadaslar inanki burda Türkiye deki o görüntüleri izlerken cok üzülüyoruz...bu tarih boyunca böyle olmustur  ama Türkiye Cumhuriyeti tarihi boyunca olmustur bunlar Osmanli devletinde göremessiniz asla.Ne zamanki ülkemizde birseyler dogru gitmeye baslamis sikintilarimiz giderilmeye calisilmis milletin refahi biraz düzelmisse iktarada bu tür oyunlar yapilmistir....cok merak ettigim bir konu var özellikle merak ediyorum Türkiyenin cesitli illerinden gelip Istanbulda Ankarada Cumhuriyet elden gidiyor diye yaygara yapanlar show yapanlar neden farkli yerlerde boy göstermiyor???örnegini hemen veriyim...Arkadaslar son mitigingi yani Istanbuldakini izlerken ayni anda kanallarda alt yazi geciyordu ^^Hakkaride cikan catismada iki er sehit oldu^^ diye...ben simdi o kalabaliga ve kalabaliga destek veren düsünmekten aciz olan insanlara sesleniyorum madem o kadar Cumhuriyeti seviyorsunuz madem o kadar vatan millet askiyla yaniyorsunuz neden onca sehit veririken gidipte onlarin memleketinde boy gösteremiyorsunuz???otobüslerle Istanbula gelip Ankaraya gelip ortaligi karistirabiliyorsunuz???Peki sizin SADECE LAFTA SAVUNDUGUNUZ cumhuyeti gercekten birebir düsmanlarla gögüs gögüse carpisarak savunan bir ana evladi sehit edildiginde neden gösteriyormusunuz bu vatan millet sevdanizi???Istabulda Ankarada Diyarbakirda yurdun cesitli illerinde pkk propagandasi yapilirken,kaldirim taslari sökülüp,dükkanlar,arabalar yakilip yikilirken neden evlenizde korkudan pinekleyip cikipta;^^biz cumhuriyetimize vatanimiza sahip cikiyoruz^^diyemiyorsunuz???nedenini ben size söyleyim cünki siz bu milleti bu vatani SEVMIYORSUNUZ...sadece ortaligi karsitirip felaket tellalligi yaparak iyi giden gidisati bozmak icin caba sarfediyorsunuz...ama insAllah halk gördükleri karsisinda sandikta gereken cevabi verecektir sizlere...ben Avusturyada yasiyorum malumunuzki burasi Hristiyan bir ülke...suan benim kaldigim yerde inanin 15 e yakin cami var...özellikle ATIP diye kisaltilan Türkiye Cumhuriyeti diyanet islerine bagli olan camilere yogunluk fazla mesela benim kaldigim yerdekinin sagi solu karsisi Almanlarin oturdugu yerler...Cuma namazlarinda dolup tasiyor cami inanin su zamana dek bir almanda cikip bundan rahatsiz oldugunu dile getirmemistir.Kiz cocuklari hafta sonlari özellikle sölüyorum bunu BASLARINDA TÜRBANLA camiye gelip ders aliyorlar...simdi burda bunlar oluyor diye Avusturyanin rejimi tehlikeyemi giriyor arkadaslar???bizim ülkemizdeki insanlarin cogu müslüman oldugu halde neden ayni durumda cok rahatsiz oluyoruzda neden burdaki insanlar bundan rahatsiz olmuyorlar???Iste GERCEK DEMOKRASI budur...yoksa cikip meydanlarda Türkiye laiktir laik kalicak demekle hersey bitmiyor,ben istiyorumki cikip o yaygarayi yapanlar aynisini bir sehit verdigimizdede ciksin diyarbakira gitsin otobüsle o insanlar ordada yapsinlar cok yüreklilerse o eylemi...artik uyandigimizi düsünüyorum...Milletimizin eskisi gibi bir cakmakla bir kalemle bir kilo makarna ile oy verecegini düsünmüyorum...hakkimizda en hayirlisi en iyisi kimse o olsun diyelim...Saygilarimla

Nasıl sacmalamışsın belli degil....Bravo bu kadar olur yani...Osmanlı ve Türkiye yi kıyaslamışsın ..öncelikle şunu belirtiyim ki halifeligin elde oldugu bi yerde Laiklik eylemi yapılması gibi birşey mümkün mü?? Şehitlerimize ordaki insanlar ağlamıyormu sanıyorsun?? bizim Çocuklarımız orda şehit oluyor...Lafını bil öyle konuş...Diyarbakırda da Gecen Cumhuriyet bayramında cumhuriyet yürüyüşü olmuştur....Ve halk Türk bayraklarıyla yürümüştür... PKK dan canımız yanmadı demiycek bir Türk ewladı var mıdır?? NE alakası var bu konuyla PKK terörünün...Buna SEWMİYORSUNUZ diyemezsin...İki farklı eylem sözkonusudur...Eğer ikisini illa bağdaştırmak istiyorsan,  apo ya sayın diyen bir başbakan ve Akp tarafından yönetiliyoruz..bununla bağdaştırabilirsin belki....

Gelelim senin oturdugun yere... Başlarında türbanlarla camilere geliyorlarmış ve ders alıyorlarmışş...Eee nolmuş yani?? Türkiye de böle bişi yok mu??Hatta o kadar çok ki inanamazsın... ve sadece din eğitimi vermiyorlar, bazıları militan yetiştiriyor...Tepkiler de bunlara geliyor zaten.... Sen burdaki camiler cuma namazında dolmuyor mu sanıyorsun?? gidenlere herhangi birşey dendiğini gördün mü??(Allah kabul etsin den başka)... Kafanda nasıl birşey var anlamadım....

baykal sayın deseydi aynı şeyler onun içinde gecerli olurmuydu... arakdasım...

egeliMFB

egeliMFB resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2007 Cmt 02:30:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·XZorrBeeyX· :
vogen :

24 temmuz da seçim yapmak AKP nin işine gelir. Çünki son zamanlarda meydanlarda gördüğünüz insanlar tatilde olacak, memleketinde olacak, yazlıklıklarında olacak. Asıl dertleri bu zaten, silkinen bir kesim varken bu işi olurunda bitirmek. Kasımpaşalı nın derdi bu, yoksa başkası aday olurmuydu!!!

A.Gül aloha, cemaat nasıl karşılar bilemem

Yukardaki yazıyı yazan arkadaş sana cok güldüm Bu ülkede tatile gitmek, ailesinin yanına gitmek, yazlığa gitmek sadece bir kesimemi mahsus , herkes gidebilir, bu kadar art niyetli ve dar kafalı olmayın yahu

ne kadar dar düşünceli bakıyorlar ya. iyi bir noktya deginmişin kardeşim. bu ülkdede sadece solcularmı tatil yapar. işte asıl okuypta dar düşünmek buna derim ben.

EviLDraem

EviLDraem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2007 Cmt 02:33:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Seçim ßir gelsin.de

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir