ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 20:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   ....:::Coca Cola,Mutlaka Bakın:::....
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2007 Pzt 03:59:28sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

Hadi biraz aklımızı kullanalım :)  Böyle bir şeyi niye yapsınlar da Müslümanlardan da dolarları götürmek varken onların tepkisini çeksinler? Yahudilerin ticari zekası hakkında elbet duymuşsunuzdur bir şeyler. O yüzden hiç mantıklı gelmiyor bunlar...

EEEEMREEEE

EEEEMREEEE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2008 Cum 15:47:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bencede Öyle Ama...

chxqs

chxqs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2008 Cum 17:12:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

KarakterinKaderindir

KarakterinKaderindir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2008 Per 18:37:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

Hadi biraz aklımızı kullanalım :) Düşünün bi, adamların yaptığı ticaret, amaç para kazanmak değil mi? Şu anda dünyanın en büyük markalarından biri Coca Cola değil mi? Böyle bir şeyi niye yapsınlar da Müslümanlardan da dolarları götürmek varken onların tepkisini çeksinler? Yahudilerin ticari zekası hakkında elbet duymuşsunuzdur bir şeyler. O yüzden hiç mantıklı gelmiyor bunlar...

Canım arkadaşım bak bu yourmunu işte imzalamam neden mi .....Çünkü adamlar bizi uyutup bizi salak yerine koyup bize üzerinde o yazı bulunan ama gizlice şifreli bir şekilde yazılmış bir şekilde üretilen bir ürünü içiriyorlar....Göya zekiler...Ancak bu kadar işte zekaları....Neyse demek istediğim bunlara prim vermeyelim...Unutmayalım ki taviz tavizi doğurur.....

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2008 Per 19:01:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·KarakterinKaderindir· :
·RestlessOblivion· :

Hadi biraz aklımızı kullanalım :) Düşünün bi, adamların yaptığı ticaret, amaç para kazanmak değil mi? Şu anda dünyanın en büyük markalarından biri Coca Cola değil mi? Böyle bir şeyi niye yapsınlar da Müslümanlardan da dolarları götürmek varken onların tepkisini çeksinler? Yahudilerin ticari zekası hakkında elbet duymuşsunuzdur bir şeyler. O yüzden hiç mantıklı gelmiyor bunlar...

Canım arkadaşım bak bu yourmunu işte imzalamam neden mi .....Çünkü adamlar bizi uyutup bizi salak yerine koyup bize üzerinde o yazı bulunan ama gizlice şifreli bir şekilde yazılmış bir şekilde üretilen bir ürünü içiriyorlar....Göya zekiler...Ancak bu kadar işte zekaları....Neyse demek istediğim bunlara prim vermeyelim...Unutmayalım ki taviz tavizi doğurur.....

Bütün yorumlarıma imza atman gerekmiyor, elbette farklı düşündüğümüz zamanlar olacak. Aksi tuhaf olurdu zaten.
Benim demek istediğim adamların böyle yaptıkları zaman ellerine hiçbir şey geçmeyeceğiydi. İhtimal vermiyorum ama hadi diyelim ki yazdılar, bunu gayet normal karşılamak lazım. Çünkü bildiğiniz gibi Hıristiyanlar ve Yahudiler zaten Hz.Muhammed´in peygamberliğine inanmıyorlar. Bunu şifrelemeye gerek yok, adamların dini inancı böyle zaten. Karşınıza alıp konuşsanız "Mekke yok, Muhammed yok" diyecektir.  Bir de zamanında ilahiyat okuyan bir arkadaşıma sorduğumda bu yazının oldukça zorlama olduğunu, resmen benzetmek için kastıklarını söylemişti.

Yine de Coca-Cola´ya karşı tavır almak yanlış bir şey değil tabi. Hiçbir faydası yok ne de olsa. 

okanxx39

okanxx39 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2008 Cum 00:26:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu tür haberler artık komik gelmeye başladı bana..:))

Sadece gülüp geçiyorum..

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2008 Cum 00:36:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

[/QUOTE]

[/QUOTE]

İşte budur, ben bu yoruma bayıldım....

No woman, no cry

EEEEMREEEE

EEEEMREEEE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2008 Cmt 23:56:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
simacc :

Bu haberi yillar once Misirli bir alim bu yaziyi kesfetmis diye duymustum.Bence bu yaziyi Coca Cola yetkilileri okudugunda "Vay  be! Biz megersem ne yazmisiz!" diye sasirmislardir.Hangi niyetle bakildigina bagli bence...

Yahudi konusuna gelince, yahudilerin muslumalar icin hatta tum dunya icin tutumlari bilinen bir gercek.Ozellikle de siyonist yahudilerin...Arti olarak Coca Cola sahiplerinin Israil e resmi olarak yilda milyon dolarlar hibe ettigini de biliyoruz.Ve adamlar Allah a ve Hz. Muhammed(S.A.V.) e inanmadiklarini da bas bas bagiriyorlar.Onun icin bu yaziyi yazma amacini da guttuklerini sanmiyorum.

Sonuc olarak malesef hala Coca Cola icmeye devam ediyoruz.Ben uzun zamandir icmiyorum.Pepsi de icmiyorum, X de Y de.Colanin zararlari herkes tarafindan biliniyor.Ortaya da icilmesinden vazgecilmesi icin Fare kani konuldugu Bocek kani konuldugu felan filan yaziliyor.Bunlar cok sacma.Zaten herkes biliyor bundan daha fazla zararini.Ama zaten "Arada bir iciyorum" diyoruz ve iciyoruz.sonra noluyor? 1 yilda litrelerce icmis oluyoruz.Hem kendi sagligimizdan kaybediyoruz hem de haykira haykira Allah i ve peygamberini inkar eden sahiplerini kazandiriyoruz...Onemli olan icilebilecek bir ortam oldugunda "Icmesem de olur" diyebilmek.Acikcasi ben diyorum artik (Ozelestiri de yapmak lazim).Yerine meyvesuyu yada ayran icince de birsey kaybetmiyorum ki :)

Sen Olayı Baya Ciddiye Almışsın Arkadaşım.Ben Bu Konuyu Açtım Ama Kimseye Bi Mesajım Yok.İçin Veya İçmeyin Demiyorum.Sadece Üzerinde Tatışılacak Güzel Bi Konu Olduğu İçin Paylaştım.Ama Şu Bi Gerçekki Coca Colanın İçinde Fare Pisliği ve Böcek Pisliği var. Bunu Kafamdan Söylemiyom,Coca Cola Açıkladı.Bu Böceğin Çifliği Bile var. Çok Nadir Bulunan Bir Böcek Çeşidi...Diye Okumuştum Bi Yerde...

lailaflower

lailaflower resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Tem.2008 Pzr 00:29:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bende coca cola yazısının  bu manaya geldiğini çok önceden duyanlardanım önce yada sonra duymak meselesi değildir sağlık açısından sakıncalırı da mevcuttur  ispattlanmıştır ancak  elbetteki  önemli olan burda elzem olan durum bu Cocacola firmasının global dünyadaki kazancının israile akmasıdır adamlar her yıl colanın  karının %50 sini İsrail ordusuna bağışlıyorlar yani içitğimiz her yudum coca cola  filistin değil afganistan ırak v.s gibi Dünyanın dört bir yanındaki müslümanlara ölüm kusuyor dünyanın  görünrdeki jandarması Amerika ve onun patronu İsrail ahtapot gibi kollarını tüm müslüman devletlere sarmış bulunuyorken yanıbaşımızda büyük Ortadoğu İsrail projesini ilmek ilmek işlerken müslümanın kanını şerbet die içip ve birde bunu bizlerin parasıyla yaparken ben bir MÜSLÜMAN olmaktan ve insan olmaktan utanıyorum bireysel olarak coca coalyı 3 yldır içmiyorum ailemde içmiyor yeğenlerim dahi protesto ediyor küçück çocukalr bile bunun farkında insani dramı görmek ve çevremzii bilinçlendrmek durumundayız bu bizim İNSANLIK görevimiz.

ALLAH(c.c) onları kahır sıfatıyla kahretsin .

bileydin

bileydin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Tem.2008 Pzr 10:37:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir