ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 02:16   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   hayal622 arkadaşımız vefat etmiştir...
 <<12345 678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.May.2007 Çar 23:24:17sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Allah yakınlarına baş hoşluğu versin. Tanımazdım ama gezinirken görüyordum, şimdi öyle biri olmayacak artık...Tüylerim diken diken oldu..Mekanı cennet olsun.

marializ

marializ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2007 Per 00:09:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
çok üzücü bir olay gercekten..Allah rahmet eylesin yakınlarının başı sağolsun...

IIBaranII

IIBaranII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2007 Per 11:24:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HAYALİM ÖLEMEZ O BANA SÖZ VERMİŞTİ SAPA SAĞLAM DÖNECEKTİ YA ALLAH RIZASI İÇİN BİRİ BUNUN YALAN OLDUĞUNU SÖYLESİN Bİ ŞAKA OLDUĞUNU SÖYLESİN YENİ Bİ NİK ALMIŞTIK O NİKLE DEVAM EDECEKTİ WSUDEW NİKİYLE DEVAM EDECEKTİ YEPYENİ BİR SAYFA AÇACAKTI O  BAKIN ARKADAŞLAR AİLESİNİN TELEFONUNU  YADA ADRESİNİ BİLEN VARSA LÜTFEN NİKİME MESAJ ATSIN HAYAL BIRAKMA BİZİ NE OLURHAYALLLLLLLLLLLL KİMLE TAVLA OYNAYACAM BEN ÖLEMEZSİN HAYAL SEN ÖLEMEZSİN BENİM İÇİN YAŞAYACAKTIN HANİYÜREĞİNİ O TERTEMİZ YÜREĞİNİ SEVMİŞTİK SENİNYO YO SEN ÖLMEDİN ÖLÜM SANA YAKIŞMIYOR ÇÜNKÜ SEN SANA YAKIŞMAYAN BİŞİYİ YAPMAZSIN

flexmen2

flexmen2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2007 Per 12:36:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 ......Seni sevgiyle anıyorum can......İlk amelyatını başarıyla atlatmıştı.ikincisindende sağ salim dönmesini beklerken bu haberi almak çok üzücü..Ailesine başsağlığı kendisine Allah tan rahmet dilerim.Mekanın cennet olsun güzel kardeşim...

EyluldeGellll

EyluldeGellll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2007 Per 12:53:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ccde gördüğüm ama ne yazık ki sohbetim olmadığı biriydi.içten ve iyi niyetli temennilerin birşeyler başarabileceğini düşündüğüm için keşke onu tanıma şansım olsaydı.

aynı odada bulunduğun, belki yanında oturan hiç konuşmadığın biri için yarın böyle bir haber alacaksın.ve bu çok acı.

burada bulunan hepimiz belki birer "hayal" iz.

Allah rahmet eylesin.

Oyuna devam...

MaaViSHooW

MaaViSHooW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2007 Per 13:02:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ALLAH rahmet eğlesin.Ailesi ve akrabalarına başsağlığı diliyorum.Mekanı cennet olsun inşallah.

kizdimsana

kizdimsana resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2007 Per 16:54:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

söylediklerinin gerçek olmasını bende çok  isterdim ama ölemez diye birşey yok arkadaş her canlı bir gün ölümü tadacaktır bu bizce biraz erken olduama   allah ailesine sabır versin biz tanımadan bu kadar etkilendik ya ailesi?2 gündür ccye girmiyorum sanki girersem bana darılacak gibigeliyor hiç konuşmadım ama burada çok görmüştüm üzgünümAİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİMMİZDESİNHAYAL KARDEŞ

mekanın cennet olsun

xWhiteAngelx

xWhiteAngelx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2007 Per 17:50:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bu habere cok uzuldum.Hayal arkadaşım sen şimdi bir melek oldun ve gökyüzünden bizleri izliyosun bundan eminim.Allah her zaman melekleri yanına alır ve sende artık Yüce ALLAH ın bir meleği oldun.Yattığın yer nur mekanın cennet olsun.Allah geride kalanlara uzun ömürler versin.

HighVoIume

HighVoIume resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2007 Per 18:06:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Allah ın Rahmeti üzerinde, Mekanı Cennet Olsun..

Ailesine ve yakınlara Baş Sağlığı..

G0RLTZ

G0RLTZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2007 Per 18:43:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
           Allah rahmet etsin..
CC sohbet icin buraya
 <<12345 678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir