ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 22:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   hayal622 arkadaşımız vefat etmiştir...
 <<1234 5678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MMmAviSiMMM

MMmAviSiMMM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.May.2007 Çar 00:24:43sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
arkadaşımı tanımıyordum ama ölümüne çok üzüldüm kendisine allahtan rahmet yakınlarına sabırlar diliyorum...BİLMEZLERKİ DOĞARKEN NİŞANLANDIĞIMIZ ÖLÜMLE Bİ GÜN EVLENECEĞİZ.....

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.May.2007 Çar 01:14:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ya şaka gibi gelıyo ınanamıyorum ya olamaz ßenım hayalım o Masadan sapasağlam kalkcaktı neden ya nasıl....

Neden hep iyiler çabuk gider Tanrının yanına ßilirmisiniz Tanrı onların günah işlemesini istemediği için....

Allahımın sewdıği kulusun Meleğim umarım sonsuza kadar Mekanın Cennet...Hz.Muhammed (s.a.v) Komşun olur

Allah Rahmet eylesın...

ßaşımız sağolsun...

alesta83

alesta83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.May.2007 Çar 01:17:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevdiğin birinin acısını en derinden hissetmek ve ölüm karşısında hiç birşey yapamamak insanın canını çok acıtıyor

Kaçınılmaz son elbet birgün yaşayacağız  geç veya erken ALLAH dan geldik ona döneceğiz ama hep üzüntülü bir veda seni hiç unutmıcaz  (HAYEL)

Yıldızlar ,daha güzel bir kıyıda doğmak için batar .Mekanın Cennet olsun HAYEL

Allah ailesine yakınlarına sanır versin.  

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.May.2007 Çar 01:39:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Allah tan rahmet,ailesine başsağlığı dilemekten başka bişey gelmiyor elimizden malesef.Mekanı cennet olsun.

XXXsamsonXXX

XXXsamsonXXX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.May.2007 Çar 01:53:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hepiniz yalan söylüyorsunuz..Hayal ölemez bu olmaz..bu imkansız yaa..ne olur biriniz bana bana..bu şaka deyin ..allah aşkına şaka deyin..bu olması imkansız bir şey ...öyle hayat dolu bir insan herşeyi bırakıp gidemez..hepiniz biliyorsunuz  Hayal hayat dolu birydi..herşeyi bırakıp gidemez..o kimseye kıyamazdı..kendine de kıyamaz..ne olur şaka deyin..daha fazla kimseyi üzmeyin...o canımızdı yaa...halden anlardı..samimiydi..candandı...canı alınacak başka biri yokmuydu ki..o elimizden alındı..olamaz bu.... bu haksızlık yaa..düpedüz haksızlık...inanmıyorum ben..günün birinde çıkıp gelecek..bu kadar sevgi dolu bir insan birden yok olamaz..gelecek , evet o gelecek....biliyorum gelecek..sizde inanmayın..o ölemez..daha yapacağı çok şeyler vardı..tamamlamadan gidemez..biri böyle bırakamaz..O GELECEK..BUNA İNANIN...!!!!

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.May.2007 Çar 02:48:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Abicim ßiliyorum inanması çok güç Allahım hepımıze sabır versın işallah Ama elımızden yapacak hiçbişi gelmıyo kelımelerın bittiği an bu an....

Güzel Allahım onu çok sewıyodu ve yanına aldı başka söylencek söz yok....

Allah rahmet eylesın mekanı cennet olsun..!

brim

brim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.May.2007 Çar 05:35:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hayat bu herşeye hazırlıklı olmak gerek sevdiğiniz bir insanı kaybetmek şaka gibi gelir tekrar dönecek gibi hissedersiniz ama gelmeyecektir. O artık dönüşü olmayan bir yolculuga çıkmıştır herşeye hazırlıklı olmak gerek Allah herkeze hayırlı ölümler versin.Hayal622 arkadaşımıza tanrıdan rahmet sevenlerine baş sağlıgı dilerim kederli ailesinede sabırlar dilerim mekanı cennet olsun

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.May.2007 Çar 06:09:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İnanamıyorum buna..!! Sabahın bu sahatı başımdan kaynar sular döküldü.. En son Ameliyata gitmeden önce helalleşmiştik. Onu beklediğimi söylüyordum Allahın izni ile o ameilyattan sağa sağlim döncekti ve aramızda makarasını bile yapmıştık Almanyadan dönerken bana bir alman kız getirecekti. Çok kötüyüm şuan anlatamam.. Kendisi ile daha önce de ameliyat hakkında konuşmuştuk riskli olduğunu söylemişti şuan şoktayım ve hala inanamıyorum.. Allah rahmet eylesin. Allah sevdiklerine sabır versin.. Hayatta ne olucağımız belli değil bir varız bir yokuz. O yüzden kimse kimseyi kırmasın üzmesin diyorum arkadaşlar.. Samson abininde dediği gibi Hayal hayat dolu birisi idi gerçekten temiz kalpli değerli birisiydi benim için kısa zamanda tanıdım ama çok iyi tanıdım..  Hayal im hani dönecektin hani bana Alaman bir kız getiricektin. :) ALLAH MEKANINI CENNET EYLESİN HAYALCİM ..

yusufT1907

yusufT1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.May.2007 Çar 21:49:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ALLAH RAHmET EYLESIN. mekanı Cennet olsun ınsallah

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.May.2007 Çar 23:17:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Allah Rahmet Eylesin... Hiç bir şey  bu cümleyi kurmak kadar zor gelmemişti...

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir