ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
24 Mayıs 2024, Cuma 02:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Acaba boşuna mı verildi o başlar?..
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2007 Sal 13:55:23      Acaba boşuna mı verildi o başlar?..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

yaşam paylaşıldıkça güzel!!!...

HoKKaBaZ

shockwave

shockwave resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2007 Sal 22:35:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Boşuna verilmedi.... Ancak bu öz torunları meclise getiren yine halktır.. NEDENİ ise halkın çoğunluğunun seçecek birini bulamadığı için sandık başına gitmemesi... BİLİNÇLİ OLDUĞUMUZU SÖYLÜYORUZ. BİLİNÇ SANDIK BAŞINDA GÖSTERİLİR. O ZAMAN HER BİREY VATANDAŞLIK HAKKINI (GÖREV OLARAK KABUL EDİYORUM BEN) YERİNE GETİRMELİDİR.

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.May.2007 Çar 00:41:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"...Kardeş çocukları Hüsniyadis ile birlikte Yunanistan a giden ve orada Menemen isyanını tertipleyen Derviş Mehmet in ikinci eşinden (Menemen-Sümbüller Köyü) torunu ise TBMM Başkanı Bülent Arınç tır!..."

Evet, "Hüsnüyadis Hortladı" isimli kitapta bu ifade mevcut.

Şimdi size Bülent Arınç tan bir-iki inci sunuyorum:

"60 milyon insanı kardeş yapan laiklik değildir."

"1923 te Mars’tan düşmüş gibi bir devlet kurduk... Sapık ilkelerini tabu haline getirdiler… Arkasına saklanıyorlar… Ama hiçbir şey kar etmez… Ne tank, ne top… Takdiri Hüda’nın karşısında hiçbir beşeri sistem duramaz… Barajlar, barikatlar sökmüyor artık… 1 cm bile gerilememiz olmayacak… Bir ot halindeyiz… İÇTE DİNDAR DIŞTA LAİK OLDUK... İKİYÜZLÜ OLMAYA MECBURSUNUZ..."

"Sayın" Bülent Arınç a göre Mars tan düşmüş gibi devlet kurmuşuz! Tabi kendi dedesi Cumhuriyeti kuranlarla savaşırken bizim dedelerimiz Çanakkale de, Sakarya da bu vatan için canlarını feda ettiler! Zevklerine uygun bir devlet kuramadılarsa kusura bakmasın, affetsin Arınç Hazretleri (!)

"Sapık ilkeleri" dediği ilkeler bu devletin inşasının temelini oluşturan ilkeler... Atatürk ün koyduğu bu ilkeler neden bu kadar rahatsızlık veriyor, neden sapık ilkeleri oluyor acaba? 

Partilerinin başkanı "Bir insan hem laik, hem Müslüman olmaz" derken, diğer yandan Arınç "İkiyüzlü olmaya mecbursunuz." diyor. Cumhurbaşkanı adayları da "Ne Mutlu Türk üm diyene lafını her yere yaza yaza Türkiye ilkel bir hale dönmüştür." diyor. Yahu içlerinde bir tane mi bu ülkenin, bu devletin değerlerine gönülden bağlı bir insan yok? El insaf...

Bu arada paylaşım için teşekkürler Hokkabaz

SchAeFeR

SchAeFeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2007 Çar 17:49:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

paylaşım için teşekkürler

neyse yorum yok...bu işler ince işler adamı şişler

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2007 Çar 23:44:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hokkabaz, bunlar benim için süpriz değil, içişleri bakanının kim olduğu da benim söylediklerimi destekliyor. Defalarca yazdım fareler gibi üfleyerek yiyorlar.... Çanakkale zaferine sahip çıkanların neden kurtuluş savaşını dile getirmediklerine dikkat edin.

Ve hep birlikte yazdık, çizdik, söyeldiklerini ekledik ama "milletler hak ettikleri gibi idare edilir" sözünü atladık. Bizim insanımız her kötü şeyi hak ediyor. Yaşananlar, bana yakın bir komşumuzu hatırlatıyor!!!

Aramızda jurnalci var yazdıklarınıza dikkat edin!!!!

Speiderist?

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 14:41:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yorumsuz....Sadece neden "ananı alda git" gibisinden azarlayıp, kovmamış merak ettim....

Erdoğan a mesaj yolladı
28 Şubat sürecinde, Meclis’e, orduya, yüksek yargıya hakaret eden İmdat Hoca, Erdoğan a mesaj yolladı..
01 Ekim 2007 Pazartesi 04:28

İmdat Kaya dan Erdoğan a mesaj
28 Şubat sürecinde, Meclis"e, orduya, yüksek yargıya ve Cumhuriyet"e yönelik ağır hakaretlerde bulunan İmdat Kaya, yurda dönmek için Başbakan Erdoğan"dan yardım istedi. Hakkında açılan davalar yüzünden gıyabi tutuklama kararı bulunan Kaya, New York"ta Erdoğan"a takkeli bir müridini yolladı

Türk Kültür Merkezi”nin New York"ta verdiği iftara katılan Başbakan Tayyip Erdoğan, iftar çıkışı “İmdat Hoca” sürpriziyle karşılaştı. Otelden ayrılmaya hazırlanırken Erdoğan"ın yanına yaklaşan Emre Kahyaoğlu adlı takkeli ve sakallı bir kişi, ayaküstü bir şeyler anlattı. Takkeli kişiyi dikkatlice dinleyen Erdoğan, kafasını “anladım” şeklinde salladıktan sonra otelden ayrıldı.

Bu görüşmeden sonra AKŞAM"ın sorularını yanıtlayan Emre Kahyaoğlu, 28 Şubat sürecinde Sultanbeyli Belediyesi Belediyesi Mezarlıklar Müdürü olan “İmdat Hoca” lakaplı İmdat Kaya"dan, Başbakan"a “selam” getirdiğini söyledi. Kahyaoğlu, “İmdat Hoca"nın haksızlığa uğradığını, hakkındaki kasetlerin montaj olduğunu ilettim. Sayın Başbakanımız selamı aldı ve konuyu araştıracağını söyledi” dedi.

“İmdat Hoca” olarak bilinen ve kapatılan Milli Gençlik Vakfı"nın (MGV) etkin olduğu dönemde yaptığı hararetli konuşmalarla tanınan İmdat Kaya"nın, yurdışına çıktıktan bir süre sonra ABD"ye geçtiği ve hakkındaki davalar henüz sonuçlanmadığı için Türkiye"ye dönemediği öğrenildi.

Yakın tarihe “Post modern darbe” olarak geçen 28 Şubat sürecinde, laiklik karşıtı sert açıklamalarıyla tanınan İmdat Kaya, hakkında açılan davaların ardından yurtdışına kaçmış ve bir daha ülkeye dönmemişti.

Kaya dava konusu olan konuşmalarında, Meclis"e, orduya, sanatçılara, köşe yazarlarına, siyasi partilere, yargı mensuplarına ve Cumhuriyet"e yönelik ağza alınmayacak hakaretlerde bulunmuştu.

Yaptığı konuşmaların bir bölümünün video kayıtları da bulunan İmdat Kaya hakkında, daha sonra kapatılan DGM savcılıkları tarafından davalar açılmıştı.

NELER SÖYLEMİŞTİ?

İmdat Kaya"ya ait olduğu bildirilen ve hakkında açılan davalarda delil olarak gösterilen konuşmalardan bazıları şöyle:

LAİKLERİN NAMAZI KILINMAZ:

Laik demokratik kafalı insanların namazı kılınmaz. Zorlarlarsa karşı da gelmeyin. Cenazesini yıkamak için yanına gelenlere yasaktır diyerek kimseyi almayın. Artık baş başasınız. Onu orada bir güzel halletikten sonra, pamuk kullanmayın bizim memleketimizde budaklı ağaç çok.

ALTAN ÖYMEN DE CIVAOĞLU DA MÜSLÜMAN DEĞİL:

Böyle kafirlerin leşlerini omuzlarda taşımayın. Önünüze geldiğinde niyet yok. Zikir olduğu için Allahu Ekber diyerek elleri bağlayın. İçinizden "ulan alçak, ulan şerefsiz, ulan inanmıyordun da ne diye önüme uzandın it oğlu it" Birinci tekbir bitti. İkinci tekbir,"ulan, on bir ay, on iki ay din iman koymadın, sövdün. Camiden nefret ettin camiye gelmedin. Ulan şimdi niye geldin? Altan Öymen, Ersan Öymen, Teoman Erel, Güneri Cıvaoğlu" nun namazlarını kıldırmayın. Bunlar Müslüman değil.

ANAYASA KURAN"DIR:

Bir Müslüman derse ki ben şeriata karşıyım. İslam"da din ve devlet birliği yoktur, o adam kafir olur. O halde böyle bir kafire ne kız verilir, ne de kurban ortaklığına alınır, ne de kestiği hayvanın eti yenir. Ne yıkanır, ne de namazı kılınır. Ne Müslüman kabristanlığına konulur, ne de böyle bir alçaklığın mirasına konulur. O halde "şeriata karşıyım" diyen kişi, kurum, dernek, parti ne kadar müessese varsa aklınıza getirin, hatta devlet, hükümet, Meclis şeriata karşıysa mutlaka kafirdir. Şeriat İslam"dır.

İRANLILAR GİBİ AYAĞA KALKACAĞIZ:

Ya İran Müslümanları gibi ayağa kalkacağız ve bu kahpe rejimi ayaklarımızın altına alacağız. Ya da Müslüman bir partiyi iktidara getirip işi yumuşakça halledeceğiz. Bu kadar adam, PKK kadar değil. PKK vuruyor, biz de vuralım mı? Yok vurmayak da Ankara" da durak! Çankaya, Ezankaya olana kadar bu savaş sürecek.
Kaynak:

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 15:02:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Laikliğe dil uzatanlar bu ülkede halk tarafından sevilip sayılıyor VogenHalk bunu istiyor

evvil

evvil resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 15:10:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

herks yorumunu paylaştığı için tşkler!!

ama ben bu konulara hiç giremem!

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 18:41:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
vogen bu haberleri buraya koyuyoruz da ne işe yarıyor ki? Herkes yine bildiğini okuyor ne de olsa :)

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 19:16:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Farkındayım Rest, ama birkaç kişi de okuyup gerçekleri görse yeterli. Görmese bile mukayese etsin oda olur, yeterki körü körüne olmasın. Bana ne diyemiyorum, sorunum bu olsa gerek....

Bu arada, muhtemel son günlerimi ağırlıklı olarak geyik muhabbete ayıracağım. Biraz eğlenmek benim de hakkım, ciddilikten çatlıyacağım yoksa

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir