ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
23 Mayıs 2024, Perşembe 19:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Laiklik ve Abdullah Gül
 <<1234 567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xbigeex

xbigeex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2007 Cmt 17:55:52sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
nonexenon :

·xbigeex· :
abdullah gül bu ülkeyi dinden batırcaqlar walla önümüzü göremiyorum abdullah gülle herhalde her yerde cami başı kapalılar fln BU ÜLKE LAİK DİİL Mİ YA !!

tahminen 15-17 yaşlarındasın, şimdiden korkmayamı başladın 

yav cami başı görmek çokmu yanlış hangi ülkedesin sen , nüfuz cüsdanına bak dini kısmına ne yazıyo

istemeyen terketsin ülkeyi ve dini kısmına hiristiyan yazdırsın da açsın orasını burasını....

Bu şekilde düşünenleri kınıyorum, laiklik kelimesinin altına sığınıpta inançsızlığa sürüklenmeyin

ya bn bişe demiom tamm bnde müslümanımda böle giderse bunlar mecburi olcaq eet korkuyorum we o miting yapan o kadar insanda mı müslüman diil ha bn müslümanım nüfus cüzdanımda ne yazdığını biliyorum çoq mrqlıysan sn kendi nüfus cüzdanına baq ama aşırı derecedede din bööööğ yanii we abdullah gül başa geçersn böle olurr

xbigeex

xbigeex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2007 Cmt 17:56:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bn inançsız diilim tamm mı

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.May.2007 Pzr 15:58:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bizim ülkemizde "posta" gazetesinden  alıntı yapıp arkasına methiyeler düzen insanlar olacaktır tabii.bir gazetenin içeriğine bakın,gazetenin misyonuna bakın allah aşkına gazete diyebiliyormusunuz siz ona?? kaldıki onu yaptığı  habere  kendisi bile inanmıyorken,sizin ondan küpür kesip koymanıza ben şaşıyorum doğrusu!!!

perfectman70

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.May.2007 Pzr 16:06:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

KİŞİLER LAİK OLMAZ !!!

KURUMLAR,DEVLETLER LAİK OLUR!!!!

NE KALIN BİR ANLAYIŞ İZANI VAR BAZI KİŞİLERİN?????

KİŞİLERİN LAİK OLMASI DEMEK  NE DEMEK ??? BU MÜMKÜNMÜ??

ÜLKEMİZDE ERMENİSİ VAR HRİSTİYANI VAR ,YAHUDİSİ VAR ,MÜSLÜMANI VAR!!

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.May.2007 Pzr 18:40:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

perfectman70

perfectman70 resimleri

20.May.2007 Pzr 15:58:46

bizim ülkemizde "posta" gazetesinden  alıntı yapıp arkasına methiyeler düzen insanlar olacaktır tabii.bir gazetenin içeriğine bakın,gazetenin misyonuna bakın allah aşkına gazete diyebiliyormusunuz siz ona?? kaldıki onu yaptığı  habere  kendisi bile inanmıyorken,sizin ondan küpür kesip koymanıza ben şaşıyorum doğrusu!!!

perfectman70

perfectman70 resimleri

20.May.2007 Pzr 16:06:17

KİŞİLER LAİK OLMAZ !!!

KURUMLAR,DEVLETLER LAİK OLUR!!!!

NE KALIN BİR ANLAYIŞ İZANI VAR BAZI KİŞİLERİN?????

KİŞİLERİN LAİK OLMASI DEMEK  NE DEMEK ??? BU MÜMKÜNMÜ??

ÜLKEMİZDE ERMENİSİ VAR HRİSTİYANI VAR ,YAHUDİSİ VAR ,MÜSLÜMANI VAR!!

İlk yorumumu şimdi yapacağım.perfect dikkatine sunarım..Arkadaşım sanırım dikkat etmiyorsun;posta gazetesi alıntı yapmış zaten..kendi haberleri değil...Realy...you are perfectBen de senin,ben kendi fikrimi bile beyan etmeden atıp tutmana şaşıyorum açıkçası

vogen arkadaşımız güzel bir video yollamış,ona teşekkürler..izle bence gerçi abdullah gül değil,orada tayyip var başrolde:))

PERFECT TIKLA

perfectman70

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.May.2007 Pzr 21:57:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

posta gazetesinin manşeti bu ülkede itibar görmez kardeşim.bir kere bunu kafana sok.ikincisi ben atıp tutmuyorum.sen o manşeti alıp oraya koysan,sorun yoktu.evet sorun yoktu.ama o manşeti süsleyerek ve yorumlayarak empoze etmene dur deriz her zaman.

gelelim vogen kardeşimizin yolladığı videoya!!!!

egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.deniliyor ve ardından recep tayyib erdoğan şunu ekliyor.nereye giderrken egemenlik milltetindir? cevap veriyor.sandığa giderken diyor.böyle olmadımı sahi!bu milletin meclisini tıkamadılarmı? hani millet en son sözü söyleyecekti?bunun için her türlü kuruluşu ve kurumu etki altına almadılarmı?ve o video 1990 lı yıllarda çekilen video!o söylemde bulunanlar onları inkarmı etti ? hayır aksine "biz o eski biz değiliz"değiştik diye bağıra bağıra ifade etmedilermi?doğu perinçek daha 10 yıl evveline kadar öcalanla kolkola cudi dağında,bekaa vadisinde yatmış birisi.04.04.2007 de edip akbayram londraDA yasadışı örgüt flaması elde türküler söyledi,sonra geldi mitinglerde türk bayrağını eline bile alamadı!!günümüzde daha taze yaşanan olayları irdelemek duruken 20 sene evvelki videolarla ancak bir arpa boyu yol alır ülkemiz.!!bu topraklar içerisinde ezan okuyanlara "bu ne bağırıp duruyor"diyen anayasa mahkemesi başkanıda nasib oldu!

şimdi bunlar gerçek değilmi? bu memlekette millete en ağır hakareti sayın ismet inönü yapmadımı(bakınız inönü tarihine)"bizim en büyük düşmanımız bu millettir"diyerek milletini hedef gösteren,parasının üzerinden ATAsının resmini söküp atıp kendi resmini koyanlara sesiniz çıkmıyormu OKKABAZ?? k harfini daha sonra koyacağım. anladığım kadarı ile sıkletin çok hafif ağırlık yapmasın!!!

HoKKaBaZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.May.2007 Pzr 23:19:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bak kardeşim ne dediğini bilmiyorsun .Altından kalkamayacağın lafları söyleme.Seni tanımam etmem.Belli ki,birileri adına bana LAF EBELİĞİ yapıyorsun.

Arkadaşım tayyip erdoğanı anlatmama gerek yok.Tanıyan tanıyor şahıslarını..Bana laf atıyorsun.Ve diyorsun ki,efendim ben yorumlar yazmışım..Nerede yazmışım yahu.Ben paylaşımımı yapmışım sonra size bırakmışım.

"Müslüman olan laik olamaz" diyor adam bunun neyini savunuyorsun?

Okuduğum gazetelere gelince...bu yaşıma kadar "Posta" gazetesine para verip de almadım.Sabah(tmsf ye geçtiğinden beri takip etmiyorum),Cumhuriyet(işte sana güvenilecek gazete),Ortadoğu,Hürriyet,Milliyet..Bazen Fotomaç alırım iki ayda bir:))

İsmet İnönü kendisi istememiştir paranın üstüne resminin konulmasını bunu da kafana sok(senin tabirinle).TBMM istemiştir bunu.Neden peki?Çünkü Osmanlı Devleti nde devleti yönetenler kendi adlarına para bastırmışlardır.Bu gelenek sürer mi diye bir deneme yapılmıştır.Ve yanlış hatırlamıyorsam 15 kadar İsmet İnönü nün fotografı bulunmuştur paramızın üzerinde.Lakin İsmet İnönü olmasa ne sen,ne ben bu memlekette rahat nefes alabiliyor olacaktık.Allah,Atatürk,İsmet İnönü ve şehidlerimizden razı olsun..

Benimle bir sorunun olduğuna inanmıyorum.Çünkü seninle ne eski nicklerimle,ne de HoKKaBaZ nicki ile konuşmadım bile..Bu arada TAŞ YERİNDE AĞIRDIR!!!

HoKKaBaZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2007 Pzt 00:00:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

nerden nereye geldik:)))

asıl oğlana dönelim:))sonra da asıl kıza:))

Abdullah Gül ün Karısının dava konusunu bir kez daha dusunun lutfen... TÜRBAN icin TÜRKİYE Yİ AİHM ye dava etti mi,etti...Dava açıp açmaması değil!Sorun açtığı davanın konusu ve sebebidir...

ve bir konu daha size;

bülent arınç dindar cumhurbaşkanı seçeceğiz diyor..sanki daha öncekileri dinsizdi:S bu nasıl bir açıklamadır...

CAN ÇIKAR,HUY ÇIKMAZ!!!

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2007 Pzt 00:24:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu ülke dünya üzerinde benzeri olmayan bir ülkedir...

TÜRKİYE...

Bu ülke dini kaidelerle yönetilemez... Yönetilseydi adı İRAN olurdu...

Halk sadece çözüm aramıştır sandıkta ve siyasi adam kısır döngüsünde yine basit çözümden yana olmuş,

DENENMEMİŞİ DENEMEK İSTEMİŞTİR...

ve o sürede bitmiştir halk için. Yani bu da denenmiş ve olamayacağı anlaşılmıştır...

Çünkü, gizli bir politika izlenmekte ve ANAYASA NIN olmazsa olmazlarını değiştirmek isteyen yani kökler salmak isteyen bir zihniyetle karşı karşıya kalmışızdır...

Bu ÜLKE LAİK KALACAKTIR... Kimsenin, ATATÜRK ÜN büyük savaşlarla ve üstün manevralarla bu ülkeye kazandırdığı en BÜYÜK DEĞER OLAN,

BAĞIMSIZLIĞINI yıkmaya gücü yetmeyecektir...

CUMHURBAŞKANLIĞI ise ATATÜRK ÜN koltuğudur...

BU KOLTUĞU ONUN İLKELERİNE LAYIK OLACAK İNSANLAR EMANET ALACAKTIR... 

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2007 Pzt 04:02:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Speiderist:

Abdullah Gül ün yalanladığını zaten biliyoruz. Yeni bir şey ortaya koymuş gibi getirip gözümüze sokmana gerek yoktu :)

Ama sorun yalandan yalanlamakta, bilmem anlatabiliyor muyum?

İstersen bu başlık altındaki yazılarımı ve verdiğim linkleri incele. İncele ki, forum yazılarından istediğin an iyi analiz yapabileceğini gördüğüm bir insan olarak sen, eğer gözlerini -kimileri gibi-gerçekler ortaya çıkınca kapatmıyorsan bu sözlerin atılmış bir "çamur" olmadığının farkına varacaksın.

Pranga:

Söylediklerine inanabilmeyi çok isterdim ama bu ülke en az birkaç yıl daha aynı şekilde devam edecek gibi görünüyor.

Ve başlığı takip eden herkese:

Bu ülkede bazı insanlar vardır. Her eleştiriye maruz kaldıklarında, her açıkları ortaya çıktığında sadece "Aman efendim olur mu öyle şey, bizi karalamaya çalışıyorlar." diyerek ve aksi yönde hiçbir somut kanıt gösteremeden (hatta eleştirildikleri konularda somut kanıtlar bile sunulmasına rağmen) duygu sömürüsü yaparak ve mazlum politikası izleyerek bizim yufka yürekli insanımızı kandırırlar.

Sadece duygu sömürüsü de değil, milli ve manevi her türlü değeri bıkmadan usanmadan sömürürler.

Senelerce bu millet böyle kandırıldı, artık uyanmanın vakti gelmedi mi sizce?

Bu ülkenin önemli yerlerinde olduğu gibi görünen; lafta değil, gerçekten bu ülkeye hizmet edecek, cumhuriyetin ve milletin değerlerine sözde değil özde bağlı insan istiyorum.

Sanırım fazla hayalperestim...

CC sohbet icin buraya
 <<1234 567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir