ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 15:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Vip_Tip_Oda ALANA ROZET BEDAVA :)))
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TURANCl

TURANCl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2007 Pzr 12:12:35sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
lan ımhoted, sen ne boş adamsın ya. kendin yıldız alamıyorsun diye açtığın şu başlığa bak. karı kız peşinde koşup küfür edeceğine sende adam gibi muhabbet et de al yıldızı

TURANCl

TURANCl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2007 Pzr 12:16:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·Imhoted· :
 4 Yıldır Mı Susup Oturuyorum Sen öle mi yapıosun o zaman ottan bir farkın yok bu arada benim senin kadar cocugum var yaşını bil Konu Hakkında Yorum Yapacaksan Yap Yapmayacaksan Sus polimik Yaratma Bu Sni Bir Yere getirmesYaşın Kadar Konuş Aklına Mukayyet ol alırım Yoksa

elalemin ot dan farkı olmamasından sanane? sen, tek besin madden ot hakkında nasıl konuşuyorsun öyle  bu arada ne zaman hamile kaldın da çocuğu kimden peydahladın

Imhoted

Imhoted resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2007 Pzr 13:03:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bak arkadaşım ben evli ve cocugu olan biriyim benim Karı Kız Die tabir ettigin hovardalıkla uzaktan yakından işim olmas biz beni kendinizle karıştırıyorsunuz heralde bu arada yıldız alamadım die mi ben yıldız aldım ama hergün küfür etmekten ceza yemeye bıkmamış candgirl nicli kişiye yıldız verilince ben bu yıldız olayından da sogudum ajanların örnek olması lazımken her 3 kelimesinden 1 inin küfür oldugu candygirl e yıldız verenlere sormak lazım bu nasıl iş die herşey ortada ben küfürbazlar için açmadım bu başlıgı aksine karşı olanlar için işine gelmeyen okumasın bakmasın OK

FraPPe

FraPPe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2007 Pzr 15:55:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgili İmhoted;

Açılan bu tarz başlıklarla hiç bir zaman sonuca gidildiği görülmemiştir. Aksine bu tarz başlıklar gereksiz polemiklerin, hakaretlerin kaynağı olur. Konu başlığıyla şikayetlerinizin de bir alakası yok. VİP TİP ODA = ROZET demişsiniz de konunun devamında LOG dan bahsetmişsiniz. İlk yorumumu ben başlığa göre yazmıştım.

Şefler dışında hiç bir ajan LOG lara bakarak ceza verme yetkisine sahip değildir bildiğim kadarıyla. Ajanlar oda içerisindeki anlık olaylara müdahale edebilir. Eğer şikayetlerinizin dikkate alınmasını ve sonuç almak istiyorsanız bence gerekli yerlere e posta yollayınız. (Yetkili gibi konuştum)

Ayrıca provakatör değilim. CC nin de kimsenin avukatlığına ihtiyacı olmaz.  En azından yazdıklarınızı dikkate alan, adam akıllı cevap veren bir ben varım. Ama yorumlarımı beğenmemişsiniz. Orası ayrı mesele .

Hoş Muhabbetler efendim.

FraPPe

McELRooy

McELRooy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2007 Pzr 17:00:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

fazla yorum yapmaya gerek yok

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=1683

öz eleştirilerimizi iyi yapalım lütfen... hata bulmak, eleştiri yapmak olumlu yada olumsuz çok basittir :)

yok efendim öyle oluyor, böyle oluyor, şöyle adam kayırılıyor, böyle adam kayırılıyor demeye gerek yok.

bir kimse tarafsızlığını nereye kadar kullanabilir yada tarafsız olabilir, yada sen tarafsızlığını nereye kadar kullanabilirsin ?

şahsen ben bir yere kadar tarafsız olurum :) haklı ve haksızı ayırt edene kadar tarafsız olurum :) ya sen ?

konuştuğun kişilerle konuşmaların özeldir. sana ve ona ait şeylerdir ! eğerki sen bunları topluma umuma açarsan senin güvenilirliğin nerede kaldı ?

her şeyede belli bir ücret verip bir şeyleri elde etmek değildir !

elde etsen bile nereye kadar bunu elinde tutabilirsin ?

bu elde etmek istediğin şey bir eşya değilki !      yetki !

yetkiyi para ile tutamazsın hiç bir zaman...

bu bir beceri işidir, yapabilirlik işidir..

çamur atalım ama lütfen yapıştıralım :) eğer beceremiyorsan lütfen yapmayalım :)

ve en önemlisi sen bu işi yapabilirmisin diye denendikten sonra birşeyler ters gidipte o elindeki yetki alındıktan sonra

o yetkinin rahatlığına alışmışken onu senden aldıklarında elinden elma şekeri alınmış cocuk gibi ağlama :) uyanık ol akıllı ola şekerini kaptırma :) şekerin elinden alındıktan sonrada sağa sola bahane bulma... şeker senin elindeyken şekeri yerken bir şey yoktuda kaptırıncamı oldu herşey ?

herkese hoş sohbetler

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2007 Pzr 18:46:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Imhoted· :

Bir ajanla aramızda gecen bir konuşma

Merhaba Kolay Gelsin Sabah Hiç Ajan  Yoktu CC De Küfürlü Konuşmalar Vardı Log Aldım Yolladım Bir Bakabilirmisiniz

AJAN= Tabi Bakalım

Geldimi Log

AJAN= Ewet Bakıyorum 1saat önce edilmiş bu küfür ama buna bişe yapamam

Niye ki?

AJAN=Ne Yapmamı  İstiyorsun Ceza Verip 1 Saat Önce Küfür Etmişsiniz Onun yüzünden Verdim mi?

Ama Nie küfür ettiyse 1 saat 2 saat Farkeder mi?

AJAN=Her ...... diyene Ceza verseydik CC De Adam kalmazdı

Yani

Cevap Yok ...

,Sadece alkışlıyorrum

4 Sef

4 Altın Rozet

8 Gümüş Rozet

Ve 5 tane Yıldız ajan (özel ajan)ımız Var Hala CC De Bi Takım Kimseler İstedigi Gibi Konuşup Her türlü Kelimeleri Sarfedip Ceza Almadan Kurtulabiliyorlar

Şimdi bana Soracaklar bunun Hesabını sormak Sana Mı Kaldı Diye Tabi Sorarım Ben bu CC Nin Üyesi ve Bu cc Ye her AY En Az Bir Vip Alarak 10 Ytl lik Bir ücret Ödüyorum Ve Bu Benim En Dogal Hakkım

İmhoted abi iyi hoş güzel yazmışsında, olay anında orada olmayan Ajan ve olay üzerinden 1 saat geçmiş  Ajan bu konuda birşey yapamazki. Log almışsın logu info@hatcity.cc ye gönderseydin zaten gereken yapılırdı. Bu durumda, Ajanın yapacağı birşey yok.. Ayrıca vip, tip, oda demişsin peki sen neden rozet alamadın. :Pp :)) Gerçekten vip, tip, oda olsaydı şuan CC de bir çok kişi Ajandı. :))) Baksana zaten meraklılar hemen rozet istemeye başlamış bile.. :))

BayslHan

BayslHan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2007 Pzr 20:16:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Vip tiple ajan olunsaydı ben şimdi shef olurdum ne diyon sen:D saçma sapan bi konu açmışsın:D

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2007 Pzr 21:09:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BayslHan :
Vip tiple ajan olunsaydı ben şimdi shef olurdum ne diyon sen:D saçma sapan bi konu açmışsın:D

Allah muafaza senmi yılmazzzDüşününce kanım dondu sus sus saatine denk gelir biteriz walla

Imhoted

Imhoted resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2007 Pzr 21:22:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Vey bea Bu Benim Tanıdıgım Mcelrooy Mu Ben MaTRaKssSaMSuN Mc Senide Gördüm neyin ne Oldugunuda Biliyorum Herkez Birbirini iyi Tanır ben Özelleri Acmam Actırıyolar Ben 4 yıldır CC deyim bana Hikaye Anlatmasın Kimse Ben Neler Gördüm Neler Kimsenin Avukatı Degilsiniz asıl siz onların acıgını cıkardıgım için bana saldırıyorsunuz  yok şeker elinden alınmışta vs vs şeker ne bea ben bu güne kadar almadımda saldırmadım da şimdi mi saldıracagım bu mantıklı gelmedi bana ben kimsenin hakkı yensin istemiyorum cezaysa ceza öle insan kollamak olmas yakışmaz ben yakıştıramadım ve yazdım gerisi size kalmış ne yazarsanız yazın beni tanımamışsınız ya öle olsun ama dogru CC sadece parademekti arkadaşlık dostluk sohbet kalmamış Vip ve Tiple odaya girersen selamın alınıyor hoşgeldin deniyor Vipin Tipin yoksa adam yerine konmuyorsun vay bea CC bu hallerede geldi ya helal olsun size ve hala koruyosunuz olsun siz devam edin CC yi bitirene kadar devam edin zaten ne kadar bir üye kaldıki devamlı online olan

gel Gelelim Nobo ya Nobo ben o logları Pianist e attım onun adresine pianist@chatcity.cc ye ok

hea şimdi şu radio daki ajanlara gelelim Biri Litros Biri de yunusum dur Bunlar Gercektir Ve Kimse Kimseye İftira Atmaz ben bunlar oldu diyorum eger olmadı diyen varsa ve bu arkadaşlar Bu anlattıklarımı yalanlıyorlarsa yazsınlar ben burdayım hodri meydan bekliyorum Öle Seflerle yada  CC nin ortakları cc03 ve ReaIMcCoy la İyi Gecinmek için mi bu tavırlarınız ben anlamadım Biraz Delikanlılık ister Özelden yazdıklarınızı acık acık Buraya yazmak siz kendinizde arayın bişeler bakalım ne bulacaksınız

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2007 Pzr 22:46:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Imhoted· :

gel Gelelim Nobo ya Nobo ben o logları Pianist e attım onun adresine pianist@chatcity.cc ye ok

İmhoted abi Ajanların log ile ceza verme olayı yok. Logları İnfo@chatcity.cc  yada Şeflerden herhangi birisine yollaman lazım ben bunu ifade ettim..
CC sohbet icin buraya
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir