ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
1 Haziran 2024, Cumartesi 02:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   CC TOP 10 mu yoksa 9 mu
 <<12345 6789101112131415...18>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

bernajjjim41

bernajjjim41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 22:06:57sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

(minionx)  Jeslinin kım oldugunu bilen bılıo asıl sen nesin kımsın işte onu kımse bılmıo ayrıca kımsenın sana bı sey dedıgı yok neden her yazılana tepkı gösterıosun  yorum yapma gereği duyuyosun ki

bernajjjim41

jeslidende banane sendende banane jesli kimdir nedir nabim dilenci olsa neyime ccde şef olsa neyime.siz nie atlıonuzki madem bana dionuz siz atlamayın kardeşm yaranız warki gocunuyosunuz.yaran olmasa konuşmazsın canın satşcak yer arıyor

no no yanlış adres minnoşşşşşşş

Jesli

Jesli resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 22:11:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
[QUOTE=·Jesli·]

Ben seni tanımam.Bilmem anlatabildimmi?

İsminde geçmedi yazımda dikkat edersen.Ben genel bişi yazdım.Bu foruma herkes bişi yazmakla özgürdür.

Beni tanıyan tanır.Belli bi seviyem vardır koruduğum bunuda burda seninle bozmam.Popülerliği bu dille kazandığın kesin..Verilen yanlış kararların eserisin.

Suçu sende görmüyorum zaten.SAKİN OL:)

NOKTA

GÖSDEM BU YUKARDA YAZDIKLARIMI 4.SAYFADA YAZMIŞTIM.VE NOKTAYIDA KOYDUM BEBEĞİM.

Eğer beni seviyosan ne benim için ne kendin için nede genel bişi yazma.Zaten böylesine basit bi konu ve neolduğunu bilmediğimiz userlerle basit mahhalle kavgalarına girmek bize yakışmaz zaten öylede bişi yapmayız.

Sen çok seviyorum biz bişey yazmayalım lütfen.

Burda basit olmak kolay kaliteyi kazanmak çok zor kaybetmekte çok kolay.

ANLADIN SEN ONU

Hoş Sohbetler

sturm45

sturm45 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 22:13:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sayın jesli basit bir konu diyorsun peki neden yazıyorsun.lafı banada koydun yani burda tanınmak okadar önemlimi sence beni tanıyan tanıyo diyorsun.....

xminionx

xminionx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 22:16:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Jeslimm seni seviorum bebeğim mucks anam           

sturm45

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 22:17:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

YORUM YOK......

Jesli

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 22:19:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sturm45 :
sayın jesli basit bir konu diyorsun peki neden yazıyorsun.lafı banada koydun yani burda tanınmak okadar önemlimi sence beni tanıyan tanıyo diyorsun.....

Sana Saygım sonsuz.Bu konuda şüphen olmasın değindiğin konuda çok önemli bir konu ama nedense biri halihazırda pc başında bekliyo ve ne yazsak cevap yetiştirmekte.Ve her kötü söze cevap vermek bana yakışmaz bu benim saygımdır.

Ben değindiğin noktanın önemli olduğunu düşünüyorum ama nedense bu hatayı birisi ısrarla üstüne çekmeye çalışmakta ve konu sapmakta olduğundan son cümlemi yazıyorum.Aman kardeşim kalsın o listede eğer kendimi görürsem emin ol sildirmek için mücadele veririm.Bizim orda doğruya doğru derler yanlışlarla dolu bir iki doğrunun olduğu yalana doğru demezler ve burdada ben bulunmak istemem.

Sonsuz Saygılar.

Hoş Sohbetler

bernajjjim41

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 22:20:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sturm45 :

hahahahhhaha abim lafı kodun msj iletildiiii

bernajjjim41

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 22:21:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Jesli· :

sturm45 :

Sana Saygım sonsuz.Bu konuda şüphen olmasın değindiğin konuda çok önemli bir konu ama nedense biri halihazırda pc başında bekliyo ve ne yazsak cevap yetiştirmekte.Ve her kötü söze cevap vermek bana yakışmaz bu benim saygımdır.

Ben değindiğin noktanın önemli olduğunu düşünüyorum ama nedense bu hatayı birisi ısrarla üstüne çekmeye çalışmakta ve konu sapmakta olduğundan son cümlemi yazıyorum.Aman kardeşim kalsın o listede eğer kendimi görürsem emin ol sildirmek için mücadele veririm.Bizim orda doğruya doğru derler yanlışlarla dolu bir iki doğrunun olduğu yalana doğru demezler ve burdada ben bulunmak istemem.

Sonsuz Saygılar.

Hoş Sohbetler

saol jesliiiiiiiiiiiiisanada hoş sohbetlerrrrrr

Jesli

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 22:21:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Gösdemm Bende seni seviyorum Bitanemmmmm

sturm45

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 22:23:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ŞİMDİ OLDU bende teş.ederim jesli saten sorun yoktuda..neyse sizede hoş sohbetler.yorumlar içinde sğl un ...
CC sohbet icin buraya
 <<12345 6789101112131415...18>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir