ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 04:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Briw
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CyberCarisma

CyberCarisma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 09:26:47      Briwsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Buyrun...!

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 12:38:03sohbet oyun linki
Selamlar..Ben sefimiz Briw i yıldız ajanlığın ilk çıktığı zamanlarda tanıdım..Tanıdığım kadarı ile zeki ,esprili ve ikna kabiliyeti çok yüksek bir insan bunu söylüyorum çünkü bazı konularda farklı düşüncelerde olsakta ikna etmiştir..

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 12:56:49sohbet oyun linki
Cc ye İlk Girdiğim Günlerde Adını Duymuştum Ama Kendisinin Sadece Ajanlık Vermek İçin Geldiğini Söylerlerdi...Bi Gün Siyah Kıyafetiyle İçeri Girdi Şaşırmıştım İlk Kez Şef Görüyordum Herkes Hoşgeldin Hoşgeldin Felan Bende İzledim Bi Şef Napar Nasıl Davranır...Herkesin Selamını Aldı Çok Sıcak Tavırlarıyla O Günden Beri Dikkatimi Çekmişti...Onunla Rozeti İlk Sildiğinde İyi Tanışmıştık O Herkesin Metin Abisiymiş Meğer Herkes Çok Severmiş....İyi Kalpli İyi Niyetli Babacan Bi Adam Herkes Onu Görmek İçin Can Atıyor O İse Kendini Kimseden Saklamıyormuş..Bende Sevmeye Başladım Hemde Aramızda O Günlerden Sonra Hiç İkili Konuşma Olmadığı Halde Yaptıklarını Gördüm Diğer (Teki İçin Diyorum) Şefe Örnek Olacak Şef Dedim.. Sevilecek Eli Öpülecek Tonton Metin Abimiz O Bizim Şef Olarak Görmüyorum Ben Onu :)

Jaex

Jaex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 19:18:27sohbet oyun linki
Hepimizin abisi çok sıcak kanlı çok sefiyorummmmmm seni Metin abiciiiiiiim  sen bitanesin

TayFDJ

TayFDJ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 21:06:31sohbet oyun linki
Kaç senedir CC Deyim Ama Tanışmak nasip olmadı Briw Beyle.Söylenenlere inanaraktan Süper Bir Chef Oldugunu Ve çok İyi Bir insan Oldugunu Düşünüyorum ...

MrlSnooPl

MrlSnooPl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 21:21:14sohbet oyun linki

IittIetiredev :
Cc ye İlk Girdiğim Günlerde Adını Duymuştum Ama Kendisinin Sadece Ajanlık Vermek İçin Geldiğini Söylerlerdi...Bi Gün Siyah Kıyafetiyle İçeri Girdi Şaşırmıştım İlk Kez Şef Görüyordum Herkes Hoşgeldin Hoşgeldin Felan Bende İzledim Bi Şef Napar Nasıl Davranır...Herkesin Selamını Aldı Çok Sıcak Tavırlarıyla O Günden Beri Dikkatimi Çekmişti...Onunla Rozeti İlk Sildiğinde İyi Tanışmıştık O Herkesin Metin Abisiymiş Meğer Herkes Çok Severmiş....İyi Kalpli İyi Niyetli Babacan Bi Adam Herkes Onu Görmek İçin Can Atıyor O İse Kendini Kimseden Saklamıyormuş..Bende Sevmeye Başladım Hemde Aramızda O Günlerden Sonra Hiç İkili Konuşma Olmadığı Halde Yaptıklarını Gördüm Diğer (Teki İçin Diyorum) Şefe Örnek Olacak Şef Dedim.. Sevilecek Eli Öpülecek Tonton Metin Abimiz O Bizim Şef Olarak Görmüyorum Ben Onu :)

Çok farkı !

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 21:53:07sohbet oyun linki

Çok Farkı ! Demek İsterken Ne Demek İstediğini Anlamadım ki :)

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 18:15:58sohbet oyun linki

Bence Super Birisi Gold Ajanken Nasıl Davranıyorsa Chef Olduktan Sonrada Öyle Davranmaya Devam Etti Hiç Bir Değişikliğe Uğramadı Kendisini Kutlamak Lazım 4/4 lük Bir Abimiz :)

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 03:18:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
şefimizele ilk  konuşmamıda  nedense  çok  cekınmıştım  ama  mükemmel  bır ınsan  bukadar cana  yakın  espri  anlayışı  yüksek konuşmayı seven ve  kımseyı  gerı  cevırmeden  dınleyen bırısı kısacası böyle bır  ınsanı  tanımak  herşeyden önce  benım  için  çok  büyük  bır kazanç  oldu  bırde  bızım şefımız olması benı  çok  mutlu   edıyor  inşallah   hepde  öyle kalır  başarılı  sıçak    düşüncelı  saygılı  cana  yakın   ya  anlatılmaz   anlatılamaz özellıklerı  saymakla  bıtmez   o  şefimiz  bırtanemız  saygılar  bızden  sıze 

KufursuzGenc

KufursuzGenc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 08:09:50sohbet oyun linki

bende çok severim kendilerini

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir