ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 01:49   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   ERKEK ARKADAŞ SORUNSALI..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2007 Per 12:33:01      ERKEK ARKADAŞ SORUNSALI..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Erkek Kişisi: Günaydııın hayatıım
Hatun Kişisi: Günaydıııın
EK: Napıyosun?
HK: Günü aymaya çalışıyorum
EK: Kahvaltı yaptın mı?
HK: Hayır, ayınca yapıcam
EK: Daha sonraki zamanlarda napacaksın?
HK: Gamzeyle buluşucaz bugün
EK: Gamze kim?
HK: Arkadaşım eski şirketten
EK: Hıı tamam, toplantıya giricem ben de birazdan, bugün bayağı bi yoğunum
HK: Tamam, kolay gelsin sana görüşürüz daha sonra..

1-2 saat sonra..

EK: Naptın canım?
HK: Hazırlanıyorum
EK: Hayırdır, bi yere mi gidiyorsun?
HK: Gamzeyle buluşucaz demiştim ya
EK: Gamze kimdi ya?
HK: Eski şirketten arkadaşım demiştim ya?
EK: Hatırlamadım ben ki
HK: Hatırlarsın bir ara
EK: İnsan arar bi hazırlanıyorum ben çıkıcam diye..
HK: Sabah söylediydim ya?
EK: Ne zaman çıkacağını söylememiştin ama
HK: Yaw sen yoğunum demedin mi? Zırt pırt seni mi arıcam?
EK: Telefona bakamayacak kadar da yoğun değilim
HK: Neyse ararım ben seni sonra

30 dakika sonra..

EK: Aramadın canım, nerdesin?
HK: Dışardayım
EK: Nereye gidiyorsun?
HK: Gamzeyle buluşmaya dedim ya
EK: Kimdi bu Gamze yahu?
HK: Eski şirketten arkadaşım olduğunu söylemiştim ya
EK: Ben hatırlayamadım kendisini, gördüm mü ben?
HK: Görmüşsündür mutlaka
EK: Ama hatırlayamıyorum
HK: Hafızanı zorla biraz
EK: Hafızam mı zayıf demek istiyorsun?
HK: Bişey demek istemiyorum
EK: Nereye gidiyorsun şimdi?
HK: Gamzeyle buluşmayaaaaaaaaa
EK: Biliyorum onu canım, semt olarak dedimdi ben
HK: Konağa
EK: Nasıl gideceksin?
HK: Yürüyerek (iç ses: ya sabır Allah ım ya sabııır)
EK: Bulunduğun yerde bekle istersen, ben gelip alayım seni
HK: Gerek yok aslında ama..
EK: Olur mu gerek yok? Bekle geliyorum.

15 dakika sonra...

EK: Çok bekletmedim demi?
HK: Aslında şimdiye giderdim ama..
EK: Neyse 5 dakkada gideriz şimdi..
HK: Gideriz derken??
EK: Konağa diyorum, 5 dakkada gideriz.
HK: Hıı tamam
EK: Eee nereye gideceksiniz?
HK: Konağa dedim ya
EK: Orasını anladım canım
HK: Neresini anlamadın? (iç ses: şükür bi kısmını anladı bari)
EK: Mekan olarak dedim, nerde buluşacaksınız?
HK: Konağa gidelim de bi, buluruz bir yer
EK: Buluruz, buluruz
HK: Hııı?
EK: Bir yığın yer var sonuçta..
HK: Buluruz derken? Sen gelmiyorsun değil mi?
EK: Geliyorum ya?
HK: Beni bırakıp döneceksin yani dimi?
EK: İstiyorsan gelebilirim
HK: Gerek yok gelmene, sağol.
EK: Tamam, sen bilirsin.
HK: Görüşürüz canım.

1 saat sonra...

EK: Naaaptın canım?
HK: Oturuyoruz Gamzeyle.
EK: Ne zaman döneceksiniz?
HK: Bir saate kadar.
EK: Tamam, görüşürüz

1 saat sonra..

EK: Naapıyosun hayatım?
HK: Eve dönüyorum canım. Koordinatlarımı tam olarak bildiremiyorum kusura bakma. Şu an yaya geçidinden karşıya geçmek üzereyim. Karşıda bir taksi duruyor. Eğer ben karşıya geçene kadar ona binen olmassa ben binmeyi düşünüyorum. Hatta bindikten sonra kapıyı da kapatıp camı açmıycam. Bu arada Gamze seni hatırladı, bir gün ofise geldiğinde beraber nescafe içmişiz fındıklı olandan. Benim nasıl aklıma gelmedi ki.. Gamzeyle oturduğumuz yerde de nescafe içtim, ama fındıklı değildi, Gamze de kola içti. Oturduğumuz esnada iki kez lavoboya gittim, bir seferinde dolu olduğu için 2 dakika 23 saniye kapıda beklemek zorunda kaldım. Ama ikinci seferde boştu hiç beklemeden girdim. Sana bunları anlatırken karşıdan karşıya geçmiş bulunmaktayım lakin benim binmeyi planladığım taksiye başkası bindi, beklemeyi düşünüyorum başka gelir sanırım. Eve vardığımda önce kapıyı açıcam, sonra da ayakkabılarımı...
EK: Canım çenen düştü, farkında mısın? Telefonu açtığımdan beri hiç susmuyorsun bir saniye bile..
HK: Höööööönnnkkk??

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2007 Per 14:16:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Allahım Allahımmm ne kadar tanıdık sözler

Denizler etrafımızda dolaşırlar,Nehirler ise içimizden akarlar

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2007 Per 14:47:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

kadınları anlamak zor belki ama imkansız değil.lakin erkekleri anlamak ciddi ciddi bi imkansızlık teşkil ediyor.zaten anlayamıyoruz da çoğu zaman :P sadece anlamaya çalışmakla yetiniyoruz.tam insana saçını başını yoldurtucak cinsten bir örnek.hem kadınlar çok konuşur dır dırları vır vırları eksik olmaz derler,hem de ahiret sorularını temcit pilavı gibi bıkmadan usanmadan sormaya devam ederler.utanmasalar hangi yörüngede olduğumuzu bile sorucaklar.ilgilenseler dert ilgilenmeseler ayrı bi dert.iki ucu ... değnek gibi derler ya onun gibi bişi işte.herşey kararında güzeldir ne azı ne de fazlası .bazen öle saçma sapan şeylere takıp öyle acayip şeyler soruyorlar ki insanın bağıra bağıra SANANE BEE ADAM SANANE diyesi geliyor böyleleri de zaten sadece adamın imanını gevrettiğiyle kalıyor:)

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Tem.2007 Cum 14:41:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Erkek dediğin mert olacak, gözünün içine bakacak konuşurken. Konuştuğu dinlenir olacak, ağzından çıkanı yapacak, yapamayacağı sözler verip el pençe özürler dilemeyecek. Lafını bilerek, tane tane anlatacak derdini. Saçma tavırlar yapmayacak, içine gömmeyecek her şeyi. Net olacak, ne istediğini bilecek.

Huzur verecek insana, bileceksin ki her daim sığınabileceğin bir kucağı, ağlayabileceğin bir göğsü var. Bileceksin ki ruhunun nefes aldığı memleket onun yüreği. Sabırsız olmayacak, saman alevi gibi kızıp, alevlenmeyecek. Öfkesi yerinde, zamanında ve insancıl olacak. Asla karşısındakinin de insan olduğunu unutacak kadar kaybetmeyecek kendini, sevgisi kadar öfkesi de kontrollü kendini bilir olacak.

Kendiyle barışık olacak. Dünyayı sevecek, kendini sevecek, ama en çok seni sevecek. Yüreğinin her atışında düşünecek kadar sevecek seni, az ya da çok değil, sevdiğini söyleyecek, korkmayacak bağlanmaktan. Teslim olacak tüm varlığıyla sevgisine seni de teslim alacak. Bakışlarıyla okuyacak seni. Acabalar bırakmayacak kafanda. Asla açıklanması gereken şeyler olduğunu düşünmeyeceksin. Seni bilecek. Kendini anlatmak zorunda olmayacaksın, kendisini tanıdığı gibi tanıyacak seni, ne yersin, ne okursun, ne seversin bilecek, yaptıkların onu şaşırtmayacak. Bir adım önünden hissedecek yapacaklarını. Seni senden daha iyi tanıyacak.

Yanında olacak. Nerdesin, kimlesin diye saçma kıskançlık krizlerine girip dünyanı karartmayacak. Güvenecek sana, kendinden daha çok. Bilecek ki istekli takındığın aşk sana yakışıyor. Bilecek ki sen her daim aitliğine sadıksın. Emin olacak senden. Asla hesap sorar gibi sorular sormayacak. Aradığında ben burdayım diyecek, ihtiyacın varsa diyecek. Seni terkedişlerle, gitmelerle korkutmayacak. Her sözü sonsuza dek diye başlayacak ve öyle sürecek. Senin güvenini sarsmayacak ki bileceksin sonuna kadar yanında olduğunu, bunu sana hissettirecek. Asla seni başka insanlarla kıyaslamayacak. Değişmeni istemeyecek, olduğun gibi sevecek seni bir bütün olarak. Kaşını, gözünü seviyorum diye bölgesel iltifatlar yağdırmayacak. Söylediklerini gerçeklikten uzaklaştıracak kadar sık söyleyip beynini yemeyecek. Net olacak sözleri, kafa yormayacaksın anlamak için. Bileceksin ki her durumda yanında, arkanda. Ve onun yanı dünyanın en güvenli sahili olacak.

Aşık olacak, damarlarında taşıyacak seni, kalbine kazıyacak, kendini sana kabul ettirecek tüm varlığınla hissedeceksin varlığını. Dünyana girdiğinde dünyanı değiştirecek. Onu her an hissedeceksin. Var olacak, aradığında, ihtiyacın olduğunda o en büyük aşkla orda duruyor olacak ve senin olacak. Sana ait olduğu hissini uyandıracak sende. Yüreği senin ilk keşfettiğin kıta, bedeni senin ilk kapısını araladığın mabet olacak. Kırpıntı aşkların artığıyla gelmeyecek sana. Ruhu bakir, bedeni bakir, yüreği bakir olacak. Orta malı olmuş ucuz sevişmeler olmayacak mazisinde, temiz olacak herşeyden önce, tüm varlığıyla tertemiz.

Kendi ayakları üstünde duracak. Asla ana kuzusu olmayacak. Her işini kendisi yapabilecek, gerektiğinde yapacak. Annesi gibi kadın aramayacak. Seni onunla kıyaslamayacak. Annesinin gençlik yıllarını hatırlayamayacağını bilecek. Senin apayrı bir dünya olduğunu anlayacak ve ona göre davranacak. Elbette ailesini sayacak, onlara sevgi gösterecek, ama seninle de aile olduğunu unutmayacak. İlişkileri rayında tutmayı bilecek. Ortalığı karıştırmayacak, herkesin nabzına göre şerbet verip, iyiyim ayaklarına yatmayacak. Hayatında herkesi yerine oturtmuş ve herkese nasıl davranması gerektiğini biliyor olacak.

Saygı duyacak sana, en başta bir insan olduğunu bilecek ve insanlığına saygı duyacak. Yaptığın işten, giydiğin kıyafete kadar her konuda destek olacak. Hiçbir şeyini önemsiz görmeyecek, dinleyecek seni gerekirse saatlerce. Kendisi de anlatacak. Sana saygı duyduğu gibi kendisine de saygısı olacak. Bilecek ki dünyanın temeli saygı üzerinedir. Asla seni rencide etmeyecek. Nerde, nasıl davranılır, nasıl sohbet edilir bilecek, sözü açık, anlaşılır olacak, kendini ifade edecek. Karşısındakini dinleyecek, sana objektif bakabilecek. Her zaman sen haklısın deyip konuyu çarşaf altı etmeyecek, gerçekten haksız olduğun durumları da sana anlatabilecek. Hatalarını da söyleyecek, kendi hatalarını da kabul edecek. Ama asla ve asla gururunu kırmayacak, kendi gururunun kırılmasına izin vermeyecek. Gururlu olacak ama gerektiğinde gururunu yenecek. Mağrur olucak özürleri, salya sümük ağlamayacak affet beni diye. Asla affedilmez hatalar yapmayacak, sınırlarını zorlamayacak.

Sana verecek kendini, yanındayken başka hiçbir şey düşünmeyecek. Dünyası senin etrafında dönecek. Sen merkezli sevecek seni. Bilecek ki seni mutlu ettiği sürece mutlu olucak. Nadide bir şeymişsin gibi davranacak sana. Her an kırılabilirmişsin gibi avuçlarının içinde tutacak. Ama nerden tutacağını bilecek. Sana geliş yollarında kaybolmayacak. Tavrını anlayacak, sevgini sorgulamayacak.

İçindeki küçük çocuğu saklamayacak senden. Gerektiğinde gözyaşlarına ortak edecek seni, mutluluğuna ettiği kadar. Sarılıp ağlayabilecek kadar erkek olacak. Ruhuyla sarmaladığı bir aşkı yedirecek sana, bu aşkla beslenecek, yaşayacak. Ve bir günlük sevdaların adamı olmayacak, seni ölene dek seviyorum demeyecek sana, seni öldükten sonra bile seveceğim diyecek. Seninle yaptığı hiçbir şeyden hiçbir zaman pişman olmayacak. Keşke sözcüğüyle başlayan cümlelerde kullanmayacak ismini.

Erkek dediğin, sana huzur verecek, seni anlayacak, saygı duyacak, güven verecek, hep yanında olacak, sığınacak sana seni barındıracak, nazını çekecek, seni koynunda ağlatacak gerektiğinde senin koynunda ağlayacak, ama her şeyden önce sevecek, tüm varlığıyla, ruhuyla sevecek, öyle sevecek ki seni sen o seni sevmediği zamanın düşüncesine bile tahammülsüz kalacak, var olmadığında nefes alamayacak, daimi yarımlığı yaşayacaksın, o olmadığında kendin olmayacaksın, o da olmayacak, artık sen ve ben kavramlarını aşıp bir bütün olacaksın ki o hep diğer yarın olacak, sonsuza dek...

nehiiiir

nehiiiir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Tem.2007 Cum 15:31:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

GeCePrEnSiKURT

GeCePrEnSiKURT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Tem.2007 Cum 21:51:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir