ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 20:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   İNEKLERİN IZDIRABI!!!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2007 Cum 19:49:51      İNEKLERİN IZDIRABI!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

İNEKLERİN IZDIRABI!!!

Şimdi biraz sesli düşünmek ve bunları yazmak istiyorum. Bir sorunla karşılaşıldığında, çözüm için kolların sıvanması kadar doğal bir şey yoktur. Sorunun bazen bir, bazen de birden çok sebebi olabilir… Suyu taşan bir mekânda, sorunun önlenebilmesi için, açık kalan bir ya da birden çok musluğun kapatılması ilk çaredir, yanlış mıyım? Bunun gibi birçok örnek verilebilir. Derdim, planlamadan yana değil, çözüm stratejilerinden yana…

Bazen de, sorun bilinir, çözümleri de bilinir, ama en kolay görünen çözüm yolu ne ise, önce ondan başlanır operasyona…Ve maalesef, bunun geçici bir çözüm olduğunu bile bile uygulanır. Örneğin, memlekete köprü yapılır, yüklü meblağlarda maliyetlere katlanılır, bunlar bizlerden alınır, sonra o köprünün kapasiteyi karşılamayacağı fark edilir (!!!) ve birkaç yıl içinde yıkılır, yeninsin inşaatı başlar, en az 1 yıl sürer, millet kepaze olur, trafik felç olur, olur da olur….

Yani işimiz hep geçici çözümleri uygulamak…

Bunun sadece bizde böyle olduğunu sanmayın. Bu kadar ciddi girdiğime de bakmayın!!! Konuyu bağlayacağım şuan itibariyle, ben kahkahalarla gülüyorum arkadaşlar

Çözümcü bir grup çevreci örgütün haberini okuduğum an itibariyle gülüyorum! Efendim, ineklerin havaya saldığı metan gazının, inek başına günde 100-200litre olması ve bu metan gazının insan tabanlı (!) gazlardan 23 kat daha fazla olması sebebiyle; ortada bir sorun görülmüş ve çözüm yolunda fikirler üretilmiştir! İneklerimizi diyete sokacağız, sokacağız ki şöyle olacak, aynen onların ifadesini kopyalıyorum ; “Beslenmelerinde değişiklik yapmayı başarabilirsek geğirme ve osurma sonucunda üretilen sera gazlarının salınımını önemli ölçüde azaltabiliriz.”

Ben gülmeyeyim de kimler gülsün Yedikleri otlar değişirse, daha az gaz çıkaracaklarmış…

Tabi ki bilimsel bir gerçek olabilir, buna lafım yok..Ama bana çok komik geldi..

Başta bahsettiğim ciddi cümlelerimde tam da bunu anlatmaya çalışıyordum işte…Hava kirliliğine katkıda bulunan ineklere kadar, etrafta havayı rezil eden bu kadar unsur varken, sen kalk garibim inekler üzerinde çalış.

Yahu, her gün sayısız araba trafiğe çıkıyor, insanlar yemek artıklarını sokaklara saçıyorlar, suları boşa akıtıyorlar, hiç ışıksız kalabilme ihtimalini gözetmeksizin tasarrufsuz yaşıyorlar, daha sayayım mı! Bütün bunlar, o kadar olağan hale gelmiş ki, millet de işi gücü bırakmış, inek salınımı üzerine ÇALIŞMALAR yapıyor… Yapan birim adı da Grassland Çevreci Araştırmalar Enstitüsü….

Grassland, ayakta alkışlıyorum sizi!!!!!

İneğin bir tanesi der ki, “yiyip içip rahatça salamayacaksam, ne anladım bu ot dünyadan….”

Denizler etrafımızda dolaşırlar,Nehirler ise içimizden akarlar

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2007 Cum 21:11:39sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

İnsanoğlu yüzyıllardır doğanın dengesini bozmakla meşgul. Verdiği zararlar yetmiyormuş gibi şimdi de doğanın masum canlıları üzerinde çalışmalar (!) yaparak kabahatinin üstünü örtmeye çalışıyor. İnsan acaba gerçekten yüce bir varlık mı, yoksa bu dünyaya yararı zararından daha az olan bir canlı türü mü?..

Güzel bir yazıydı Nehir, eline sağlık.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir