ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

15 Mayıs 2024, Çarşamba 17:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Kitapkurtları
forum sohbet oyun basliklari
   KİTAP KULTURU NEDİR?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 16:59:21      KİTAP KULTURU NEDİR?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

kitap kulturu ne kadar cok kıtap okudugunuz deıldır.ne kadar cok anladıgınız ve anladklarınız suzerek fıkır edınme bıcımıdır.bir kıtaba asla kotu demem.mutlaka ogrettıgı seyler vardır.kıtaba karsı asla onyargılı olmam.ambalajlara kadar okuyan bırı oldugum ıcın sanırım kıtap benım için cok degerli.emek werılen bırsey.ve sizi baskalastıran..baskalastıran derken karakterınızı degıstıren demıyorum sadece kıtabı GERCEKTEN okumak sızı yaazarın dunyasına ıter..onun gozuyle bakarsınız.edebıyat en ıyı antıbıyotıktır.size gercek bir hıkaye anlatacagım :

vıetnam sawasında o karda kısta sogukta insanlar donarak oluyorlarmış.wıetnamın ucra bır kosesınde bir yazar otururmus ve komsuları onun gunlerdır dısar cıkmadıgını kesfetmışler.merak edıp kapıyı kırdıklarında,karsılarına sandalyede oturan donmus bir ceset,cesedin önünde sonmus küller ,bitmiş bir wotka şişesi ve kocaman agzına kadar dolu bır kutuphane...komsuları bır tek kıtabın bıle yakılmadıgını gorunce oldukları yere cokup aglamaya baslamışlar..kitap benım içinde aynı seydir.en kotu murekkep herzaman en ıyı hafızadan herzaman daha kalıcıdır.ancak goruyorum ki bu forum baslıgı forumun genelındekı en az yazı yazılan baslık...bu durumda cok uzatmanın alemi oldugunu sanmıyorum.ama kucukken yorganın altında gece feneriyle kıtap okudugum zamanlardan  kalan miyoplugumla su an bıle gurur duyuyorum .kıtap okumayan bırıyle asla aynı masaya oturamayacak kadarda ukalayım ..yınede bır kac guzel ınsanın bu forum baslıgına yazacak bırseylerı olduguna ınanmak ıstedıgım için boyle bır baslık attım.

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 00:43:50sohbet oyun linki

Flame sana katılıyorum kitap okumak gercekten bir kültürdür..Küçük yaşlarda edindiğimiz ve bunu bir alışkanlık haline getirdiğimiz geniş bir kültürdür..İlerde çocuk sahibi olabilecek kişilerin çocuklarına zaman ayırıp onların ilgi alanlarına ve yaşlarına uygun kitapları secerek  çocuklarına bu alışkanlığı kazandırmalılarki ilerde kitap okuyan bireyler olarak yetişssinler..Her evde bir kitap köşesi ,ufakta olsa bir kütüphane bulunmalı diye düşünüyorum...

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2006 Pzr 18:14:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
FL4M3 :

kitap kulturu ne kadar cok kıtap okudugunuz deıldır.ne kadar cok anladıgınız ve anladklarınız suzerek fıkır edınme bıcımıdır.bir kıtaba asla kotu demem.mutlaka ogrettıgı seyler vardır.kıtaba karsı asla onyargılı olmam.ambalajlara kadar okuyan bırı oldugum ıcın sanırım kıtap benım için cok degerli.emek werılen bırsey.ve sizi baskalastıran..baskalastıran derken karakterınızı degıstıren demıyorum sadece kıtabı GERCEKTEN okumak sızı yaazarın dunyasına ıter..onun gozuyle bakarsınız.edebıyat en ıyı antıbıyotıktır.size gercek bir hıkaye anlatacagım :

vıetnam sawasında o karda kısta sogukta insanlar donarak oluyorlarmış.wıetnamın ucra bır kosesınde bir yazar otururmus ve komsuları onun gunlerdır dısar cıkmadıgını kesfetmışler.merak edıp kapıyı kırdıklarında,karsılarına sandalyede oturan donmus bir ceset,cesedin önünde sonmus küller ,bitmiş bir wotka şişesi ve kocaman agzına kadar dolu bır kutuphane...komsuları bır tek kıtabın bıle yakılmadıgını gorunce oldukları yere cokup aglamaya baslamışlar..kitap benım içinde aynı seydir.en kotu murekkep herzaman en ıyı hafızadan herzaman daha kalıcıdır.ancak goruyorum ki bu forum baslıgı forumun genelındekı en az yazı yazılan baslık...bu durumda cok uzatmanın alemi oldugunu sanmıyorum.ama kucukken yorganın altında gece feneriyle kıtap okudugum zamanlardan  kalan miyoplugumla su an bıle gurur duyuyorum .kıtap okumayan bırıyle asla aynı masaya oturamayacak kadarda ukalayım ..yınede bır kac guzel ınsanın bu forum baslıgına yazacak bırseylerı olduguna ınanmak ıstedıgım için boyle bır baslık attım.

Yazdıkların gayet güzel olmuş Flam3 haklısın kitap kültürü günde 100-200 sayfa kitap okumak olmamalı.Okuduğun

kitaptan ne kadar faydalanabiliyorsun yani okuduğun bir şeyi kendi süzgeçlerinden ne kadar süzüyorsun, önemli olan

budur. Yoksa kitabı al ,odun gibi oku, hiç bir şey anlama ,sadece konusunu bil, hayatına bir şey katmasın....vs kitap

kültürü bu olmamalı adı üstünde kültür diyoruz. Yani kültürümüze bir şeyler katmalı. Bir kitabı okuduktan sonra eğer

sen hala aynı sensen o kitabı okumamışsın demektir. Sadece okur görünmek için okumuşsundur.Dediğim gibi önemli

olan kendinden ne kadar bir şeyler kattığındır ya da onun sana neler kattığıdır. Ayda şu kadar kitap okurum demekle

iş çıkmaz, şu kitap benim düşüncelerimi şu yönde değiştirdi ya da bana bunları kattı diyebilmek önemlidir.

Hoşçakalın.

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2006 Sal 22:11:57sohbet oyun linki
Papatya yine felsefe yapmıs  . Adı ustunde okumak ve her kes kavrama yetenegi kadar kavrar . Ve cok az kitap okunan 1 ulkede yasıyoruz okuyanlara da saygı gerekiyor .Bu sayfalara is olsun diye yazmamak lazım ,yazdıklarının ego tatmini oldugunu dusunuyorum :)

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2006 Pzr 04:34:36sohbet oyun linki

Felsefeyle ne ilgisi var bunun  şimdi. Bu forumda egosunu tatmin etmek için yazan

biri varsa o da sensin ama vallaha senin yazdıklarını okuynca sana çok gülüyorum ne

dediğini bile bilmiyorsun sadece insanların kafasını karıstırmak için sacma sapan

seyler yazıp zeki görünmeye calışıyorsun tekniğin de biribirine zıt düşünceleri bir

arada vermek ama cok basitleşti artık bunlar ve sen bir daha benim yazdıklarıma

yorum yapma su cc de sevmedğim bir adam varsa o da sensin. Varlığın daha önce de

söylediğim gibi canımı sıkıyor insanları küçümseyerek zeki görünmeye

çalışan tiplerden hep nefret etmişimdir daha cok kendileri bir sey olamadıkları için

bunu yaparlar sen de insanları eleştirekten baska  bir işe yaramıyorsun. Daha bir fikir

ürettiğini görmedik ancak yorum yap baskalarının yazdıklarına eeeeee ne de olsa

böylesi daha kolay ve basit olan yani sana yakışan.

( yayınlayın su yazdığımı hasta etmeyin beni adam iki aydr yazmıs yeni gördüm deli

oldum zaten)

Hoşçakalın...

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir