ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 20:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Sadece lOKANl
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 16:55:35sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar alemsiniz, aslında sizde haklısınız konu başlığına göre baktığımız zaman doğru yazmışsınız  Ancak konu, konu başlığından farklı, bende 7 aydır rozet yok  En iyisi editör arkadaşlarla konuşup konu başlığını değiştirmek.

Editör arkadaşlar yazımı görürse konu başlığını sadece lOKANl yaparlarsa sevinirim

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 16:58:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
lOKANl :

Arkadaşlar alemsiniz, aslında sizde haklısınız konu başlığına göre baktığımız zaman doğru yazmışsınız  Ancak konu, konu başlığından farklı, bende 7 aydır rozet yok  En iyisi editör arkadaşlarla konuşup konu başlığını değiştirmek.

Editör arkadaşlar yazımı görürse konu başlığını sadece lOKANl yaparlarsa sevinirim

Ben de "Hayırlı olsun!" diyerekten topic başlığını değiştiriyorum Sadece lOKANl :))

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 21:27:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

·HoKKaBaZ·

·HoKKaBaZ· resimleri

14.Eyl.2008 Pzr 16:58:33
lOKANl :

Ben de "Hayırlı olsun!" diyerekten topic başlığını değiştiriyorum Sadece lOKANl :))

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 22:24:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hokki seni çok hızlı gördüm mesajı attıktan 3 dk sonra değiştirmişsin topicin adını  Bu arada Sadece lOKANl diye başlıkmı olur... Okadar düşündüm neden Sadece lOKANl yazdığını en sonunda anladım meğersem mesajımda " ... konu başlığını sadece lOKANl yaparlarsa ... " yav burdaki sadece, yalnız yani tek lOKANl  

youkamil

youkamil resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 22:27:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Okan Sende IOKANI Nıckınden Ikı Tane Daha Varya Onla Karıstırmıstır Yoksa Sadece Yazmaz   

Kamil

Starsailor

Starsailor resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 12:33:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Belli ki Okan ajanlığa yeniden soyunma girişimlerinde... Bu, Okan ın en tabi isteğidir bana göre. Böyle bir isteği beklentisi varsa tabi. Ancak uzun zaman aradan sonra birşekilde başlığa teveccüh göstermiş kişilerin dışında, CC-Forum editörü Hokkabaz ın başlık adını değiştirmesi böyle bir hakkının olduğunu zannetmesi gerçekten çok şaşırtıcı... Kanaatim o ki, ayrıca CC-Forum kurallarından da birazdan yazacağım konuyla alakalı anlamı çıkaracağız,
* Editör mevcut başlığı gerekli görüyorsa tamamen siler
veya;
* Editör mevcut başlıktan bazı cümleleri veya kelime gruplarını düzeltme ihtiyacı hissedilmişse düzenler.

Bu saydıklarımın dışında mantıklı/anlamlı bir müdahale girişimi yok sanıyorum. İlla ki olacaksa bile bu talep başlık sahibinden gelmelidir, kaldı ki böyle bir talep gelse de o zaman için o başlık doğrudur, şimdiki zaman için müdahale gerekmez denmelidir. Hokkabaz ın bunlara dikkat etmesi gerekirdi.

3 gün sonra herhangi bir üye bırakın bir başkasının başlığını kendi başlıklarından birisinde düzenleme talebiyle gelirse? Ve sen müdahale etmezsen, ya da müdahale edersen?  Sonuç nice olur?

Bu iki soruya vereceğin cevaplara göre sonucu/hatayı düşünmende fayda var Hokkabaz..
   Unutmadan, başarılar dilerim

CC sohbet icin buraya
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir