ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 01:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   SENDEN BİR ŞEY OLMAZ!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2007 Per 03:09:30      SENDEN BİR ŞEY OLMAZ!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Şöhrete giden yol reddedilmekten geçer
"Senden bir şey olmaz!" Bu klişe cümleyi hayatının bir döneminde duymayan kimse neredeyse yok gibidir. Kimileri için bu söz üzerinde durulmaması gereken bir cümleye karşılık gelirken, kimileri için de hayat çizgilerini belirleyen bir hikayeyi barındırıyor.

Öyle ki bu sözün ortaya çıkardığı hırsın tetiklemesiyle şöhret basamağını tırmanan birçok ünlü simaya rastlamak mümkün. Dünyada ve ülkemizde adını sıkça duyduğumuz birçok ünlünün geçmişinde bir "senden bir şey olmaz" hikayesi saklı. Bir tür aşağılanmayı da içinde barındıran bu sözü gençliklerinde duyan birçok ünlünün, hırslarıyla edindikleri başarıları bu söze verilen bir cevap niteliğinde. Kendilerini ispat etmek için yaptığı işe daha çok sarılan ünlü simalara starlık yolunu açan "senden bir şey olmaz" sözü, onların hayatlarında aşağılanma manasından sıyrılarak adeta sihirli bir söze dönüşmüş.

Türk pop müziğinin Minik Serçe si Sezen Aksu nun yüzüne Unkapanı nda "senden şarkıcı olmaz" sözüyle kapanan kapılar, dünyaca ünlü basketbolcu Michael Jordan ın yüzüne de benzer bir gerekçeyle kapatılmış: "Boyun kısa, senden basketçi olmaz."  Yine Ferhan Şensoy un "senden tiyatrocu olmaz" dediği Yılmaz Erdoğan tiyatrocu olmakla kalmayıp kendi tiyatrosunu bile kuracak noktaya yükselirken, Müjdat Gezen Sanat Merkezi nden "senden tiyatrocu olmaz" diye atılan Evrim Akın, Avrupa Yakası dizisinde Selin tiplemesini başarıyla canlandırdı. Bir dönem çok okunanlar listesinde yer alan Richard Bach ın Martı adlı kitabı tam 18 yayınevi tarafından reddedilerek "senden yazar olmaz" rekorunu kırarken, Beşiktaş ın bu sene renklerine kattığı Portekizli Rodrigo Tello, 1995 yılında futbol oynamak için gittiği Colo Colo ekibince "senden futbolcu olmaz" sözüyle evine gönderilmişti.

seversavar

seversavar resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2007 Per 03:13:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

hürrem benimde falıma bak bir ara bişey olucakmı dersin izdivaç yolunda

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2007 Per 03:24:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Liverpool a transfer edileceksin... İngiliz Kraliyet ailesinden 23. Jacqueline Bisset le evleneceksin... Martin Scorsese nin yönettiği "Kendim Ettim, Kendim Buldum" filminde başrol oynayacaksın... Türkiye ye döndüğünde Hadi Çaman seni beğenmeyecek. 40 yıl sonra meşhur olamadan ölüp, Zincirlikuyu mezarlığı dolduğu için, Hindistan da yakılıp küllerin Ganj nehrine atılacak...

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2007 Per 03:30:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ünlü Basketçinin Hikayesi…

>> >Ünlü basketbolcu Hidayet Turkoğlu eşiyle birlikte, Eminönün de
>> >geziyordu. Önce akvaryumcuları dolaştılar, Kapalıçarşı, Nuriosmaniye,
> Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya, Sultanahmet, Topkapı Sarayı, Gülhane
> Parkı derken, Yeni Caminin önüne kadar geldiler. Orada bağıra bağıra
> simit satan bir çocuk vardı. Basketbolcu birden durakladı... Sonra
> simitçiye yaklaştı:
>> >- Simit in kaça koç ?
>> >- 300 bin abi.Çitir çitir....
>> >- Tezgahta kaç simit var ?
>> >- 70-80 tane var herhalde...
>> >- Hepsini alsam ne tutar ?
>> >- Seksen desek 24 milyon.
>> >- Al sana 30 milyon... Farzet ki hepsini aldim...
>> >- Sağol abi... sağol...
>> >Basketbolcu üç onluk çıkartıp simitçinin önüne bıraktı. Eşi şaşkındı.
> Üç beş adım yürümüşlerdi ki eşine yaklaşıp fısıldadı.
>> >- Hidayet sen delimisin ?
>> >- Yooo
>> >- Peki yemediğimiz simitlerin parasını niye verdin ?
>> >- Boşver sorma.
>> >- Diyelim ki soruyorum. Hem de ısrarla soruyorum.
>> >- Öyleyse söyleyeyim.
>> >- Lütfedersiniz beyefendi.
>> >- Tablanın kenarı dikkatini çektimi ?
>> >- Hayır.
>> >- Baksan görecektin. Tahtaya bir isim kazınmıştı.
>> >- Nasıl bir isim ?
>> >- Hidayet !
>> >- Yoksa ?
>> >- Evet o tezgah, eskiden benimdi.
>> >
>> >Bu hikayeyi hidayet tv8 de katıldığı bir programda kendisi
>> >anlatmıştır..

(((alıntıdır)))

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2007 Per 03:44:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
HurremSuItaan :

Liverpool a transfer edileceksin... İngiliz Kraliyet ailesinden 23. Jacqueline Bisset le evleneceksin... Martin Scorsese nin yönettiği "Kendim Ettim, Kendim Buldum" filminde başrol oynayacaksın... Türkiye ye döndüğünde Hadi Çağman seni beğenmeyecek. 40 yıl sonra meşhur olamadan ölüp, Zincirlikuyu mezarlığı dolduğu için, Hindistan da yakılıp küllerin Ganj nehrine atılacak...

Hazır Liverpool a gitmişken,taraftarlar seni"You ll never walk alone" şarkısı ile karşılayacaklar,bunun için yanına ingilizce konuşan sözlük al.Jaqueline güzel kadın,öneririm.Fakat 23. sünü bırak ikincisini bile görmedim

Hadi Çaman la film çeviremezsen Hürremle çevirirsin film.Hürrem cc de bu işe el attı.Merak etme ünlü eder o adamıRezil de eder ama dikkat

Not:Hürrem senin bu hikaye kokan,sürükleyici anlatımına hastayım.Ne diyim ki;yine döktürmüşsün

Teşekkürler Hürrem

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir