ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Haziran 2024, Pazar 15:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
   Bu klip çok tartışılır! VİDEO
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

yaLnzkaLsnMeLekLer

yaLnzkaLsnMeLekLer resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2007 Çar 23:40:37sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
muratugras82 :
BecquereI :

Her İnsanın Yaşama Bakışı Farklı Olabilir. Kötüler Mutlak Olmalıki İyilerin Varlığını Bilelim:)  Ufak Hesaplar Herzaman Büyük Hesaplar Yapmamızı Engeller. Bu Kilipde Farklı Yaşama Bakışı Yansıtıyor, Gayet Doğal:) Bu Kilip"i İzlerken  Kötü Yanlarını Kendi Bünyemize Katmak Değil, Sadece Görsellik Olarak İzlenebilir. Bunlardan Zarar Gelmez Keza Bunların Yanlış Yol Olduğunu Önce Benimsememiz Ve Benimsetmemiz Gerekiyor. Kapalı Kutu Herzaman Tehlikelidir. Dünyada Cinsiyet Değişikliği En Yoğun Arap Ülkelerindedir. Ama Bunlar Hep Gizli Kapılar Arkasında Yaşandığı İçin Dünya Genelinde Cinsiyet Değişikliği Listesinde Çok Gerilerdedir. Yani Yasaklar Nerde Çoksa Orda Yaralar Daha Derin:)

Keyifli Sohbetler....

Ya çocuklarımız ? O şimdi asker şarkısını söyleyip poposunu sallayan cocuklarımız? Bizi gectik, onlara nasıl anlatırız bunun kötü bir şey olduğunu? Model alınan bir insan(!)ın yaptığının yanlış olduğunu nasıl anlatırız? Yasak değil, BİZLERE uygun değil ; Ahlaksızlık serbest mi olsun şimdi? Arapları örnek vermişsin abi de biz bizden bahsediyoruz. Tekrar diyorum Gemilerle topla tüfekle CANAKKALE Yİ gecemediler, en yumuşak yerden ÇOCUKLARIMIZDAN giriyorlar VATANIMIZA...

burdaki insanların gocunduğu olay o çocukların "o asker neler ister" gibi zırvalıklarla eğlenmesi değil..ki asker vatan borcunu yerine getirirken sarkıda sözü edilen (artık ne istiyosa-ki hoş şeyler olmadığını tahmin edebiliyorum) istemlerin çok yanlış olduğunu belirtmem gerek..

burdaki asıl olay video klip! ve burdaki herkesin tepki gösterdiği konuda video klipte konu edilen lezbiyen ilişkisi ve erotik görüntüler.. insanlar cinsel tercihlerini istediği doğrultuda yapabilir..bu kişinin özgür iradesidir..ve kimsenin bunun yanlış olduğu belirtmeye hakkı yoktur..

ahlaksızlık serbest mi olsun demişsin..bu göreceli bir kavram..senin ahlak anlayışınla benimki çok farklı..bu ülkenin en büyük kayıplarıdır önyargı..toplum baskısı..zamanında az mı aydın verdik sırf topluma aykırı diye..dinsiz diye ahlaksız diye.. belki bu video  bize hiçbir getirisi olmicak..ama eskiden yaptığımız o hataları tekrarlamamış olcaz..

az mı insan var ruhuyla bedeni uyuşmayan..ama toplum var..toplum ahlaksızlık der .. toplum ne der??

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2007 Çar 23:58:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kişiler cinsel tercihlerinde özgür bile olsalar bu tercihlerini çoluk çocuğun gözüne sokmak zorunda hissetmemeliler. Kendi seçimini,kendi özel hayatını kendi sınırları içinde yaşamalılar, 70 milyonun gözü önünde değil. Yanlış olduğunu belirttiğimiz nokta bunu herkesin içinde yaşamalarıdır. Ama sen şimdi "kişinin özel hayatını diğer insanlara açma" özgürlüğünden bahsedeceksin biliyorum. Daha sonra da ben ahlak anlayışımızın ne kadar farklı olduğundan bahsedecek ve özgürlük diye diye bu toplumun yüzyıllardır korunmuş ne kadar değerini kaybetmekte olduğunu söyleyeceğim.

Öldürülen aydınlarımızla lezbiyen bir ilişkiyi konu almış bir klip çeken şarkıcı bozuntusundan da aynı konu içinde bahsetmen tuhaf olmuş. Ne kadar önyargıdan bahsediyor olsan da...

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 00:36:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Benim kızım(gıyabında, örnek) O ŞİMDİ ASKER şarkısıyla poposunu sallıyor... Peki neden poposunu sallıyor... O kişiyi model alıyor... Peki onu örnek alıyor , kızımın idolü olan ruhu satılık insan kalksın böyle AHLAKSIZCA bir davranışta bulunsun ben de tepkisiz kalayım... Eş cinsellik bir AHLAKİ ÇÖKÜMÜN GETİRDİĞİ SAPIKCA DÜŞÜNCELERDİR... ISrarla ve ısrarla diyorum. Bilindiği üzere LUT KAVMİNDE eşcinsellik konusunda cok ileriye gitmiş ve sonları PEK ACI olmuştur... Şimdi de bunu dine bağladın dersin, evet dine bağladım... Kitaba bağladım... O yalan konuşmaz, yalan yazmaz... Bu yobazlıksa yobazım... Ama sizden olmadığım kesin...

Ne zaman bu ülke de bir şeyler iyiye gitse ÖZGÜRLÜK kavramı atılır. Bu özgürlük müdür? Böyle acıkta herkesin önünde... Peki bunu kabul etmeyenlerin görüşlerini neden banazlık olur (haklılarken hem de)... Neyi bekliyor bu insanlar bir PEYGAMBER daha gelmesini mi!!! Çok beklerler çokkk...

yaLnzkaLsnMeLekLer

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 00:41:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

Kişiler cinsel tercihlerinde özgür bile olsalar bu tercihlerini çoluk çocuğun gözüne sokmak zorunda hissetmemeliler. Kendi seçimini,kendi özel hayatını kendi sınırları içinde yaşamalılar, 70 milyonun gözü önünde değil. Yanlış olduğunu belirttiğimiz nokta bunu herkesin içinde yaşamalarıdır. Ama sen şimdi "kişinin özel hayatını diğer insanlara açma" özgürlüğünden bahsedeceksin biliyorum. Daha sonra da ben ahlak anlayışımızın ne kadar farklı olduğundan bahsedecek ve özgürlük diye diye bu toplumun yüzyıllardır korunmuş ne kadar değerini kaybetmekte olduğunu söyleyeceğim.

Öldürülen aydınlarımızla lezbiyen bir ilişkiyi konu almış bir klip çeken şarkıcı bozuntusundan da aynı konu içinde bahsetmen tuhaf olmuş. Ne kadar önyargıdan bahsediyor olsan da...

fark ettiysen paragrafı ayırıp toplumsal olgulardan bahsettm..ve 2. defa o bölümü okumanı istiyorum.. gercekten anlayana kadar hatta..

türk sanat müziği yapan sanatçılarımızn şarkılarında sevişme kelimeleri gerçek anlamıyla geçer değilmi.. veya edebi yanı olan filmlerde..dizilerde kadın erkek sevişme öpüşme sahneleri vardırr..kurmacadır bu..tıpkı o video da olduğu gibi..ama sizce sorun cinsellikte değil.. bunun bir eşçinsel ilişkisi olmasında..

muratugras82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 00:48:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·yaLnzkaLsnMeLekLer· :
·RestlessOblivion· :

fark ettiysen paragrafı ayırıp toplumsal olgulardan bahsettm..ve 2. defa o bölümü okumanı istiyorum.. gercekten anlayana kadar hatta..

türk sanat müziği yapan sanatçılarımızn şarkılarında sevişme kelimeleri gerçek anlamıyla geçer değilmi.. veya edebi yanı olan filmlerde..dizilerde kadın erkek sevişme öpüşme sahneleri vardırr..kurmacadır bu..tıpkı o video da olduğu gibi..ama sizce sorun cinsellikte değil.. bunun bir eşçinsel ilişkisi olmasında..

EVET SORUN AHLAKSIZLIK DA, EŞCİNSELLİKTE... İYİ ANLAMIŞSIN...

yaLnzkaLsnMeLekLer

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 00:52:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
muratugras82 :

Benim kızım O ŞİMDİ ASKER şarkısıyla poposunu sallıyor... Peki neden poposunu sallıyor... O kişiyi model alıyor... Peki onu örnek alıyor , kızımın idolü olan ruhu satılık insan kalksın böyle AHLAKSIZCA bir davranışta bulunsun ben de tepkisiz kalayım... Eş cinsellik bir AHLAKİ ÇÖKÜMÜN GETİRDİĞİ SAPIKCA DÜŞÜNCELERDİR... ISrarla ve ısrarla diyorum. Bilindiği üzere LUT KAVMİNDE eşcinsellik konusunda cok ileriye gitmiş ve sonları PEK ACI olmuştur... Şimdi de bunu dine bağladın dersin, evet dine bağladım... Kitaba bağladım... O yalan konuşmaz, yalan yazmaz... Bu yobazlıksa yobazım... Ama sizden olmadığım kesin...

Ne zaman bu ülke de bir şeyler iyiye gitse ÖZGÜRLÜK kavramı atılır. Bu özgürlük müdür? Böyle acıkta herkesin önünde... Peki bunu kabul etmeyenlerin görüşlerini neden banazlık olur (haklılarken hem de)... Neyi bekliyor bu insanlar bir PEYGAMBER daha gelmesini mi!!! Çok beklerler çokkk...

özellikle o zırvalıkla ilgili bir yorum yaptım ki baska elestiriler gelmesin diye...o konu hakkındaki düşüncelerim açık.. eğer anlamak istiyorsan bir kez daha oku .. ama sırf cevap yazmak için okuduysan bosver..

eş cinsellik sana göre çok yanlış bir seçim ... (sana göre!) ki bunu dinine de bağlamışsın.. senin dinin.. aradaki farkı gör..dinin seni bu konuda kısıtlandırmıştır hayat felsefenin temeli din olabilir.. ama şunu kabullenemiyorsun.. insanlar çok farklı..felsefesi hayatı tercihlerii.. sana doğru gelenin onun için doğru olamabileceğini kabullen..

"ne zamn bu ülkede birşeyler iyiye gitse özgürlük kavramı ortaya atılır " demişsin..

asıl kavrayamadığınız bu işte.. kimee göre iyi?? kime göre??

kendi doğrularının sizin için iyidir..ve ne zaman bunlar tehlikeye girerse siz özgürlük dersiniz.. ama baskalarının özgürlük çığlıklarını kabullenmezsiniz..

muratugras82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 00:55:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·yaLnzkaLsnMeLekLer· :
muratugras82 :

Benim kızım O ŞİMDİ ASKER şarkısıyla poposunu sallıyor... Peki neden poposunu sallıyor... O kişiyi model alıyor... Peki onu örnek alıyor , kızımın idolü olan ruhu satılık insan kalksın böyle AHLAKSIZCA bir davranışta bulunsun ben de tepkisiz kalayım... Eş cinsellik bir AHLAKİ ÇÖKÜMÜN GETİRDİĞİ SAPIKCA DÜŞÜNCELERDİR... ISrarla ve ısrarla diyorum. Bilindiği üzere LUT KAVMİNDE eşcinsellik konusunda cok ileriye gitmiş ve sonları PEK ACI olmuştur... Şimdi de bunu dine bağladın dersin, evet dine bağladım... Kitaba bağladım... O yalan konuşmaz, yalan yazmaz... Bu yobazlıksa yobazım... Ama sizden olmadığım kesin...

özellikle o zırvalıkla ilgili bir yorum yaptım ki baska elestiriler gelmesin diye...o konu hakkındaki düşüncelerim açık.. eğer anlamak istiyorsan bir kez daha oku .. ama sırf cevap yazmak için okuduysan bosver..

eş cinsellik sana göre çok yanlış bir seçim ... (sana göre!) ki bunu dinine de bağlamışsın.. senin dinin.. aradaki farkı gör..dinin seni bu konuda kısıtlandırmıştır hayat felsefenin temeli din olabilir.. ama şunu kabullenemiyorsun.. insanlar çok farklı..felsefesi hayatı tercihlerii.. sana doğru gelenin onun için doğru olamabileceğini kabullen..

"ne zamn bu ülkede birşeyler iyiye gitse özgürlük kavramı ortaya atılır " demişsin..

asıl kavrayamadığınız bu işte.. kimee göre iyi?? kime göre??

kendi doğrularının sizin için iyidir..ve ne zaman bunlar tehlikeye girerse siz özgürlük dersiniz.. ama baskalarının özgürlük çığlıklarını kabullenmezsiniz..

MUHATABIM OLMADIĞINI BELİRTİR, bir daha ki yorumunda yazılarımdan alıntı yapmamanı dilerim ve son cevabım da budur sana... Sen yoluna ben yoluma...

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 01:04:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·yaLnzkaLsnMeLekLer· :
·RestlessOblivion· :

Toplumsal olgulardan bahsetmiş olman -tekrar söylüyorum- aydınlarla şarkıcı bozuntuları arasında bir bağlantı kurman için yeterli değil. Bahsi geçen ve benzeri yapıdaki kliplere karşı çıkan insanların büyük çoğunluluğunun bu ülke için emek vermiş yazarlar ve gerçekten sanat icra eden sanatçılara aynı tepkiyi vermediği kesin. Cümlelerin anlaşılmayacak bir yapıda değil, derin bir mana içermiyor. Tekrar tekrar okunmasına gerek olduğunu da düşünmüyorum.

Benim fikrime göre sevişme veya seks sahneleri filmlerde genelde gereksiz yere kullanılıyor. Amaçlarının kadınları bir cinsel obje olarak sunarak sömürü yapmanın, dolayısıyla daha çok para kazanmanın olduğunu düşünüyorum. Elbette eşcinsel bir ilişkinin ifşasına heteroseksüel olanına göre daha çok tepki göstereceğiz. Sonuçta dünyanın dengesi kadın ve erkek denilen iki karşı cins üzerine kurulu. Bu düzeni hiçe sayarak kendi çarpık ilişkilerini gözler önüne serip henüz bir tercihe sahip olmayan çocuklar üstünde kötü etki bırakacak olanlara karşı sessiz kalmak, sebep her ne olursa olsun duyarsızlıktır. Sinemada bu mevzuları ele alan filmler var, bunlara da yaş sınırı konulduğu sürece bir problem yok bana göre.

Bu tür sahnelerin kurmaca olup olmaması önemli değil; buna en çok siz kadınların tepki göstermesi gerekirken bir avuç dolar için vücut gösterisi yaptıranları hala özgürlük gibi bir kelimenin arkasına sığınarak savunabilmeniz gerçekten hayret verici bir durum.

FoRuMBaZ

FoRuMBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 01:19:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu başlıkta şimdi ne tartışıyorsunuz,ben çözemedim daha:))

Poposunu açanın günahı kendine...

Ya da size bir çözüm önerisi;Efendim algılanmayan şeyler yok demektir.Bakmayın o tarafa,kadın yok olur(kantçı yaklaşım).Hem siz de tartışmazsınız,o neden böyle bu neden böyle:))

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 01:22:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·FoRuMBaZ· :

Bu başlıkta şimdi ne tartışıyorsunuz,ben çözemedim daha:))

Poposunu açanın günahı kendine...

Ya da size bir çözüm önerisi;Efendim algılanmayan şeyler yok demektir.Bakmayın o tarafa,kadın yok olur(kantçı yaklaşım).Hem siz de tartışmazsınız,o neden böyle bu neden böyle:))

Sana tek bir şey yazacağım kanka, sen anlarsın ne demek istediğimi :)

Bakmayın o ülkeye, ülke yok olur.

CC sohbet icin buraya
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir