ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 01:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   charlesgun
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

corrdy

corrdy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 22:16:53      charlesgunsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
 Arkadaslar baktım ama göremedim.Rahatsız oldum. En iyi ajanlar arasında olan charlesgun hakkında bi yazı göremedim. charles( prensim) görewini en iyi sekilde yapıyosun, sana arada bi kıssamda  sewiyorum seni.. senin hakkındaki düsüncelerimi zaten biliyosun  Ewet arkadaslar umarım fikirlerinizi yazarsınız, yada elestirilerinizi... Prensim olduğun gibi kalman dileğimlee.....

FLowFire

FLowFire resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 22:26:36sohbet oyun linki
bizim selamsız cc lerden charlesgun en iyisini en kaliteli sekilde yapıyon görevinde basarılar:))

KufursuzGenc

KufursuzGenc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 23:00:20sohbet oyun linki
ya bende CHARLESGUN hakkında bişeyler yazmak istedim hatta başlık bile açacaktım bu konu hakkında. ama Cordy abla benden daha cesaretli çıktı. of ya charlesgun sen çok iyi birisin. CHARLESGUN dediğin zaman benim gözümde akan sular durur be kardeşim . bir insan konuşmadan gülmeden dil çıkarmadan nasıl durabilir bu kadar. CHARLEGUN konuş artık ya . harbiden konuş senden msn isteyuecem  sadece ve sadece çok iyi bir insan olduğun için ama sen msn den de konuşmazsın. Seni tanımak istiyoruz CHARLESGUN..

corrdy

corrdy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 23:06:27sohbet oyun linki

Ablam sana katılıyorum. Ewet charles nasıl durabiliyosun konusmadan (en azında genelden) gerci senin eski halini bi kac arkadastan duydum baya matrak insanmıssın  nesse umarım bigün bisde görürüs o hallerini  

nazbjk

nazbjk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 23:34:42sohbet oyun linki

CHARLES SOFT SAKİN SEVDİĞİM AJANLARDAN BİRİSİDİR.GEREKLİ YERDE KONUŞUYOR SADECE SELAMI ALIR VE ASLA SLMSIZ DEĞİLDİR.CCDEKİ İŞİNİDE ABARTMADAN GEREKTİĞİ GİBİ YAPIYOR. SAYGILARIMLA... CHARLES

maniax3131

maniax3131 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 00:31:26sohbet oyun linki
Charlesgun: Evet charlesgun gerçekten görevini iyi bir şekilde ifaaa eden ajanlarımızdan biridir gerçi kendisiyle bir muhabetimiz olmadı ama tavırlarıyla olsun hal ve hariketleriyle olsun beni cezbetmiştir arasıra hiç konuşmadığı için kızsamda gerçekten charles number one diyecem diğer ajnlarımız alınacak neyse bensen charlesgun a Saygılar sevgiler başarılarnın devamını diliyorum. Maniax3131

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 01:03:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
haklısın küfürsüz  konuştugu  an zaten  kurban hazırladım  kesecem  fakı  fukara  yesın  kardeşim  bune  ya  valla cc  bıle verdım   konuşmadı  selamı bıle  alırken beş  dakıka düşünen  bırı  olurmu  valla  artık  karar  verdım  şimdıde  o  konuşsa  bıle  ben  konuşmıcam  inada bındı   buiş  msn  istıcem dıyon  ne yapcan  turşumu  neyse  ılerı  gıtmım  üstüm    bılıyon  yandık  şimdı bu  benı  konuşmadan  döfer   CHARL   saygılar  efendım   görevınde    1numarasın 

KufursuzGenc

KufursuzGenc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 01:09:19sohbet oyun linki

ben ne diyeyim başka kardeşim çok az sayıda insan kendisi gibi olabilir. ama ben CHARLESGUN u yaklaşık iki seneden beri tanıyorum ve onu ilk gördüğümde neden konuşmadığını sordum merak işte "Bu Sizi İlgilendirmez" aslında konuşuyor... Ne zaman görsem hep aynı kişilik hep aynı tip hep aynı vip hep aynı nick. Helal olsun Charlesgun ne diyeyim başka

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 04:26:34sohbet oyun linki

Ben ona Sessiz Prens demek istiyorum..Bende çok fazla konuşmam ama o bendende sessiz .. Ajanlığını ciddiyetle ve başarı ile yapan bir arkadaşım ..Başarılarının devamını diliyorum

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 04:31:13sohbet oyun linki
Charles ilk başkarda hiç konuşmadıgını düşünsemde daha sonra bu düşüncemı degiştirdin. Tanışmamız pek güzel bi şekılde olmasada bu husumet kısa bi zaman sonra kayboldu. Görevınde gercekten cok basarılı oldugunu düşünüyorum. Bu başarının devam etmesini diliyorum.
CC sohbet icin buraya
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir