ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 10:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   CHAT CITY FORUM ANALİZ... Forum Tipiniz
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2007 Çar 05:45:59      CHAT CITY FORUM ANALİZ... Forum Tipinizsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

FORUM ŞAİRLERİ: Harwest, Mihrican23, -IIIPearLIII-, PosiongiLn, janseli
En sık rastlanan tiplerdendir. Şiir topiklerine yazıp giden cinsleri zararsızdır,lakin olayı üslup haline getirenler çok fenadır. “Hükümsüz kalmış ruhun senfonisi” gibi tamlamalar kullanır..

ÖĞRETEN ADAMLAR:HurremSultaan, Wernell, infumum, -ResstlessOblivion-,Speiderist, Prangaxxx
Misyon sahibi arkadaşlardır. Herşeyi bilirler ve sormasanız bile öğretirler. Kendilerine iman farz, şükran vaciptir. Mesih kompleksinden müzdariptirler, kurtarılmak istememenizi idrak edemezler. Yeterli ilgi ve alakayı göstermezseniz küserler. Soru sordukları görülmemiştir.

YARDIM EDİN CİLER: Yıldız ajan adayları, CC forum dedikodu bölümü müdavimleri...
Yardım istenen konu genellikle aşk-meşk muhabbetidir. “Sizce sevgilim beni aldatıyor mu?” “Erkekler niçin böyle?” “Yatamıyorum-kalkamıyorum” “Her aradığımda telefonu suratıma kapatıyor, sizce sevgilim naz mı yapıyor?” "Kim yakışıklı,kim çirkin?" "Ajan olacak kapasitem var mı?" gibi temaları vardır. Bu temalar onlar için hayatidir, dalga geçerseniz çok kırılırlar.

SEVGİ İNSANLARI:
Harwest, PosiongirLn, -IIIPearLIII-, -BohemianRhapsody- Melissa606, -Nehir-, Nefertiti585
Forum şairleri kadar sık görülen tiplerdir, zaten genellikle bünyelerinde ikisini birlikte barindirirlar. Sevgide sinir tanimazlar. Börtüyü, böceği, insani, kanapeyi, güneş ışığını, cocuklari, telefon sarjörünü filan ayrim yapmaksizin severler. Sevgileri yüreklerinden kopar, enginlere sigmaz tasar. En tahammul edemedikleri sey, sevilmemektir.

FORUM ASABİLERİ: -USSKU-, lllaskiminrengilll, ccKral, CCTim
Çatacak eleman aramak üzere internete girmiş, site site dolaşmış, sitem, hır gür gargara dolu insanlardır. Bazan bazı başlıklara sırf imzalarını atıp çıkarlar. Maksat asabiyat yaratmaktır. Damarlarındaki asabiyat yetmediğinde, öyle abuk subuk imzalarla taciz atışı yaparlar.

FORUM İTİRAZCILARI:HurremSultaan, Becquerel, Jelin, prangaxxx, Speiderist, -ResstlesOblivion-, Mystoriouss
Aslında bunlar sırf foruma değil, hayata hayati mahkemesinin "itiraz makamı" olarak bakarlar. O cihetle "öyle olmaz, sen öyle demişsin ama, otoriteler
böyle diyor" gibisinden hışımla ve herkesten önce kendine hasar verici bir şekilde başlıklara girerler. Girerler de, bir türlü çıkamazlar doğrusu.

FORUMUN KALANTORLARI: Prangaxxx, Vogen, Becquerel, Simaestroy, Autumn1, dedications, Murist, Ozhur
Bunlar pek sık girmezler foruma. Girdiklerinde de bir müddet forma girme zorluğu çekerler. Çok eskilerden filan kalmış olabilirler. Antika muamelesi edilmesi caizdir bunlara.

FORUM KINAYICILARI: Başlıklara tepki gösteren grup... Gereksiz başlık sendromu yaşanyanlar.
Sevgili üyelerimizin de o narin ellerini bütünleyen, o misli bulunmaz parnak uçlarıyla, o misli bulunur klavyesine tıngırdatarak ifade ettiği üzere, kınama işlemini esef eşliğinde yürütür bunlar. Multitasking uzmanlarıdır bir yerde. O kadar çoklu işlemi birarada yürütmelerinin bağrısıra "maateessüf" lafını bir türlü imlâya uygun yazamaz bunlar. Bunlara forumun ilerleyen mademelerinde "mutasarrıf" değil, "mutasavvuf" değil, (neydi lan) "müteessif" lik mazbatası hediye edilir.

Birde "FORUM ŞINGIRDAKLARI" var aman onu hiç yazmıyorum... Konu uzuyor, kavga çıkıyor neme lazım... Ben yarı şaka, yarı ciddi bir analiz yaptım... Bakın bakalım siz hangi gruba dahilsiniz?

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2007 Çar 05:59:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
FORUMUN KALANTHORLARI: Prangaxxx, Vogen, Becquerel, Simaestroy, Autumn1, dedications, Murist, Ozhur
Bunlar pek sık girmezler foruma. Girdiklerinde de bir müddet forma girme zorluğu çekerler. Çok eskilerden filan kalmış olabilirler. Antika muamelesi edilmesi caizdir bunlara.
       £neee Antika Oldum Çıktı Ortaya £ywahlar Olsun..  Ahh Hürenim Ahh Hep Senin Yüzünden..     £vet Az Yazıyorum Sanırım Ama ßaşlık Ve Konu Seçtiğimdendir.. Ama Oda ßenim Suçum Değil O Kadar Saçma ßaşlıklarla Dolduki Forum Çoğu Zaman ßakmıyorum ßile.. Ama ßunun Gibi Güsel Ve Önem Verilerek Hazırlanmış ßaşlıklarda Yazmak Güsel..  Hürenim Her Zamanki Gibi Çok Güsel ßir Çalışma Olmuş £meğine, Yüreğine Vede Zihnine Sağlık Canım..

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2007 Çar 09:16:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

En sık rastlanan tiplerdendir. Şiir topiklerine yazıp giden cinsleri zararsızdır,lakin olayı üslup haline getirenler çok fenadır. “Hükümsüz kalmış ruhun senfonisi” gibi tamlamalar kullanır..

SEVGİ İNSANLARI: Harwest, PosiongirLn, -IIIPearLIII-, -BohemianRhapsody- Melissa606, -Nehir-, Nefertiti585
Forum şairleri kadar sık görülen tiplerdir, zaten genellikle bünyelerinde ikisini birlikte barindirirlar. Sevgide sinir tanimazlar. Börtüyü, böceği, insani, kanapeyi, güneş ışığını, cocuklari, telefon sarjörünü filan ayrim yapmaksizin severler. Sevgileri yüreklerinden kopar, enginlere sigmaz tasar. En tahammul edemedikleri sey, sevilmemektir.

Hürroşum canımın içi,şekerparem karadutum çingenem. Teshişin fena sayılmaz.10.000 küsürat gibi küçük  bir rakamla foruma iştirak eden birisi olarak yalnızca şiirlerde değil çoğu konularda da katılım yaptım.

Ancak; son zamanlarda o kadar gereksiz başlıklar açılıyor ki.Bırak içini okumayı başlığından bile haz duymayan birisi olarak sadece Şiir ve gerçekten bir yarar sağlayacak başlıklara takılıyorum

Artık hükümsüz kalmış ruhun senfonisimi ne dersen de

Evet Sevgi insanları aynı zamanda da Şair ruhlu olurlar şiirlere, dostluk ve sevgi üzerine yaşam standına uygun yapıları vardır. Uygun görmedikleri topicleri teğet geçerler,hiçte işleri olmaz bilmem anlatabildim mi?

Neyse,çok çok teşekkürler emeğin ve paylaşımın için

BeniRencideEtmeyin

BeniRencideEtmeyin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2007 Çar 09:19:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
abi benide bi kategoriye sokun. beni rencide etmeyin.

SiMaeSTRoY

SiMaeSTRoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2007 Çar 10:03:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

autumn1 :
FORUMUN KALANTORLARI: Prangaxxx, Vogen, Becquerel, Simaestroy, Autumn1, dedications, Murist, Ozhur
       £neee Antika Oldum Çıktı Ortaya £ywahlar Olsun..  Ahh Hürenim Ahh Hep Senin Yüzünden..     £vet Az Yazıyorum Sanırım Ama ßaşlık Ve Konu Seçtiğimdendir.. Ama Oda ßenim Suçum Değil O Kadar Saçma ßaşlıklarla Dolduki Forum Çoğu Zaman ßakmıyorum ßile.. Ama ßunun Gibi Güsel Ve Önem Verilerek Hazırlanmış ßaşlıklarda Yazmak Güsel..  Hürenim Her Zamanki Gibi Çok Güsel ßir Çalışma Olmuş £meğine, Yüreğine Vede Zihnine Sağlık Canım..

Sana Katılıyorum autumncum o kadar gereksiz başlık varki,örnek mi istiyorsunuz mesela"ben geldim ben gidiyorum"nedir bu ya.Bu sözüm de sana autumncum bırak antika kalalım hem antikaların değeri paha biçilmez olur sende bilirsin.Böyle başlıklar açdınızda yazmadık mı?.Örnek mi istiyorsunuz.Nefertitinin açtığı "Chatcity nin Oscarları"Bölümü emeğe saygı veren kullanıcılarız biz.Yazımız değerlidir.Grafiti gibi her yere yazmayız.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2007 Çar 11:10:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SEVGİ İNSANLARI: Harwest, PosiongirLn, -IIIPearLIII-, -BohemianRhapsody- Melissa606, -Nehir-, Nefertiti585

Kıss çingene bu neResil bi başlık eşrefle ve diğer kankalarla kınıyorum

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2007 Çar 12:26:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
HurremSuItaan :

SEVGİ İNSANLARI:
Harwest, PosiongirLn, -IIIPearLIII-, -BohemianRhapsody- Melissa606, -Nehir-, Nefertiti585
Forum şairleri kadar sık görülen tiplerdir, zaten genellikle bünyelerinde ikisini birlikte barindirirlar. Sevgide sinir tanimazlar. Börtüyü, böceği, insani, kanapeyi, güneş ışığını, cocuklari, telefon sarjörünü filan ayrim yapmaksizin severler. Sevgileri yüreklerinden kopar, enginlere sigmaz tasar. En tahammul edemedikleri sey, sevilmemekti

Hıhhh sen sevgi beklersin günde bir doz bulursan tabiii  kınamaya katılıyorum kankam

Renk Değişir mi?
    Sen değişir misin?
    Ovunca gözlerini ben değişir miyim?

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2007 Çar 12:51:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yok ben itiraz etmeden geçemiycem.Biz sevgi insanı değilmiyiz siz böle diyince kırılmadımı kalbimiz incinmedi mi ruhumuz Hürremcim tüm kalbimle kınıyorum işteee böhüüüü

Ben markete gidiyorum dido isteyen var mı

Hem espirikçilerde var forumda neyse ben gittim...

Jelin

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2007 Çar 17:39:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Evet,çiçek,börtü böcek,akşam güneşinin batışı,telefon şarjörü,kulaklığı,halı kanepe ayrı etmeden severiz biz ve öyle böyle değildir,yürekten gelir,hatta taşar bi yere sığmaz :))

İyi hepsi güzel de,şimdi biz sevilmemeye tahammül edemiyor muyuz? 

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2007 Çar 19:58:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hürremimm sultanımss kusenimmss güldümm pee çoqqq :)))

ben bir kere sadece şiirlerde değil diğer tüm sayfalarda yazılarım ve forumlarım vardır .ilk forum açıldığımdan bu güne kadar başlıklarım olsun eleştirilerim olsun ve şiirlerim olsun forum yorumlarnda bulundumss ....

teşekkürler yinede paylaşımların içinss...

posiongirLn

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir