ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 14:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Kitapkurtları
forum sohbet oyun basliklari
   ...:::: Şeytan Yemini ::::...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

00me00

00me00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 13:53:49      ...:::: Şeytan Yemini ::::...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Yazan:Jean-Christophe Grange

Birbirinin benzeri cinayetler işlenmektedir. Bu cinayetlerin ortak noktaları, katillerinin öldükten sonra hayata döndürülmüş ve uzun süre komada kalmış insanlar olmasıdır. Öldürülen kişiler de, onların komaya girmesine sebep olan kişilerdir. Bir tür intikam cinayetleridir bunlar. Ancak bu kişiler gerçekten katil midir? Yoksa sadece verilen emirleri uygulayan birer piyon mudurlar? Avrupa nın birbirinden uzak kentlerinde işlenen bu cinayetler nasıl bu denli benzerlik içermektedir? Yoksa katil tek bir kişi midir? Kendini şeytanın yerine koyan, kendini şeytan sanan biri. Belki de şeytan gerçekten yeryüzüne inmiştir.
Grangé, farklı bir bakış açısıyla kaleme aldığı "Kötülüğün Kaynağı" üst başlıklı üçlemesinin ikinci kitabı şeytan Yemininde soluk soluğa okunan şeytani bir kara kitap yazdı.
Polisiye gerilim gibi başlasa da insanın tüylerini ürperten metafizik unsurlar romanda öylesine güzel harmanlanmış ki tüm insanlığın ortak sorgulamaları olan iyilik, kötülük, şeytan, inanç, satanizm, din, arkadaşlık ve ölüm konularındaki zayıflıklarımız öylesine ince yerlerinden yakalanmış ki soluksuz bir okuma vaat ediyor.
Ölüm yolundan geri dönmeyi başaranlar deneyimlerinde hep aynı verileri anlatırlar. Uzun karanlık bir yol ve ucunda görünen parlak bir ışık.Ya o yolun sonunda parlak bir ışık yoksa?..
Öldükten sonra geri dönenler hep iyilikleri mi beraberlerinde getirirler?..
Ölüme Yakın Deneyim "diğer taraf"tan dünyaya neler taşır?..
Arafa yapılan yolculuktan herkes eskisi gibi mi döner?..
Araf yolcularını dünyaya kim, hangi şartla yolcu eder?..
Grangé nefes kesen sayfaların arasına metafizik ürpertilerin yanı sıra entomolojiyi, tıbbi, farmakolojiyi, böcekbilimi, kısaca bilimi yerleştirmekle, gerilim kadar gerçeklik ve mantık dengesinde de mükemmeli yakalamış.

Doğan Kitap
Fiatı:25.00-ytl
Ağustos:2007

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 14:08:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Teşekkürler 00me00 paylaşım için sağol

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 18:05:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Grange nin kitaplarından Kızıl Nehirler ile Kurtlar İmparatorluğu nu okudum. İyi kurgulanmış ve sürükleyici romanlardı. Polisiye-gerilim türlerinden hoşlanıyorsanız göz atın derim ben.

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 18:23:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

j.christophe nin ben kızıl nehirleri okudum we filmini izledim kurtlar imparatorlugunun da filmini izledim,, harbi adam olayı aşmış bir yazar,

toz kondurmadığım Agatha Christie den bile daha iyi yazıyor dicemde agatha ilk göz ağrım olduğu için diyemiyorum,, kızıl nehirler deki olayları brleştirme şekli beni çok etkilemişti, filmini izleyip huküm yapmayın ama sonu tamamen farklı kitapla filmin...

kısacası polisye roman deyince akla gelen ilk isimin kitabını herkeze we kendime tafsiye ederim...

saol bilgi için ome...

Agatha bir numara ama :)yakında okumadım kitabı kalmıcak walla:)

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 18:26:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kitabından uyarlanmış olan filmleri, kitapla karşılaştırılamıyor bile. Kurtlar İmparatorluğu nun senaryosu filmin ikinci yarısında kitaptan kopup saçma sapan bir hal alınca sinemada izlediğime pişman olmuştum.

Alın kitaplarını okuyun, Taş Meclisi nin filmi de berbatmış zaten :)

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 18:32:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

Kitabından uyarlanmış olan filmleri, kitapla karşılaştırılamıyor bile. Kurtlar İmparatorluğu nun senaryosu filmin ikinci yarısında kitaptan kopup saçma sapan bir hal alınca sinemada izlediğime pişman olmuştum.

Alın kitaplarını okuyun, Taş Meclisi nin filmi de berbatmış zaten :)

taş meclisini görmedim ama öyledir heralde,, artık kim yapıyorsa kitaplarını film , rezil ediyorlar adamı ya ,, daha iyisini yapabilirler niye bişey demiyor onlara grange  ben olsam kızıl nehirleri öyle bitirildi diye bide film yaptırtmam kitaplarımı:) adamında her kitabı film oluyor ama tekrar helal olsun

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 18:44:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·RestlessOblivion· :
Alın kitaplarını okuyun

Bence de sence

Teşekkürler 00ME00

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir