ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 17:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi.. Bence Herkes Okumalı :)))
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CeLLooOO34

CeLLooOO34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 23:12:46      Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi.. Bence Herkes Okumalı :)))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Sevgili Şaziye
Seni ram ının alamayacağı kadar çok seviyorum. Zipsiz, zapsız olduğun gibi...Seni ilk gördüğüm anda formatlandim. Bana öyle bir sistem transfer ettin ki, hiç bir komut artık beni senden ayıramaz. Seninle çoklu ortamlar da dahil, her ortamda mutlu olabileceğimi biliyorum.Senin megahertz in beni de ateşliyor. Bakışların beni taa derinden scan ediyor.

Sana çok güveniyorum, bu mektubumu başkasına forward etmeyeceğini de çok iyi biliyorum. Ben, seninle evleneceğim Şaziye. Evleninceye kadar da söz; sana hiç bir şey insert etmeyeceğim. Evlenmeden önce DR NORTON dan randevu aldım, ikimiz de usulen bir virüs taramasından geçeceğiz. Merak etme hiç bilmediğim softwareler le ilişkim olmadı.Senin için hardware i taş gibi diyorlar, ancak biliyorsun ki benim için software güzelliği hardware güzelliğinden önde gelir.

Şaziye, seninle biz çok dvd ler seyredeceğiz. Sana evlilik yıl dönümünde 24 hızlı rewritable dvd alacağım. Pembe slotlu kasamız, içinde nur topu gibi hard disklerimiz olacak. Tatillerimizde ikimiz de birer Windows gezgini olacağız. Daha sonra da ver elini İnternet. Sana güzel görünmek için öyle çok çalışacağım ki, üç hafta sonra karsına yirmi bir inch plazma ekran gibi çıkacağım. Ondan sonra istersen beni duvarına bile asabilirsin. Akşamları dizlerinin üzerinde bir laptop gibi yatacağım. Asla uyku moduna geçmeyeceğim Şaziye.

Biz seninle ışıkları kapatıp kucaklarımızda klavye sabahlara kadar chat edeceğiz. Ancak ilk yıllarda senden biraz tasarruflu olmanı isteyeceğim, onun için screen saver, standbye modu vs. anlarsın ya açık dikkatli olmanı isteyeceğim. Salonumuzun bas köşesine babamın eski 10 megabaytlık bilgisayarını koyacağım, malum sark köşeleri bana hep çok sıcak gelmiştir, yanına da 5,25 lik disketler. O biçim nostalji olacak. Hatta yılbaşı akşamları tetris falan oynayabiliriz. Kendimizi hep geliştireceğiz, zaman hangi ram i gerektiriyorsa uyacağız. Birbirimizden fikir download unu bir gurur meselesi yapmayacağız. Aramızda ayrı gayri olmayacak, herkes birbirinin sörfüne saygı duyacak.O seni istemeye anasını gönderen herifin sitesini crack ettim, anasını da hack edeceğim. Ben geleneklere sadık kalmak istiyorum şeker Şaziyeciğim.

TV kartını kız tarafı alırmış. Seni, çeyiz sandığındaki emek emek doldurdugun CD-rom larla bekliyorum. Ben de sana amazon.com dan beş taşlı bir yüzük siparişi verdim bile. Nikahımızda da real player çalacak... Home page indekilere de çok selam, her baytını öpüyorum, CPU m daima seninle

Bilmiyorum Daha Önce Yayınlandımı Ama PaylaşmaK İstedim

Herkes Bu ASlı Kim Die Sormasından Sıkıldım Daral geldi  Aslı ismini Şaziye Yapıyorum İnş. Şaziye Die Birisi Çıkmaz Vururum Onu

Ya Arkadaşlar Başlığı 3 Kez Editliyorum Bana Aslı Kim İnş. Başlarsınız Gibilerinden Yorum yazmayın harbi Dalcam Kafa Göz Sadece Siteden Alıntı Yaptım Sizinle Paylaştım Benle Hiç Bir İlgisi Yok Adamı Hasta Etmeyin yaaa  Sildirttirceksiniz Bana Bu Başlığı He

gelibolulu

gelibolulu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 23:14:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
vayy bee kardeşim helal olsun valla nasıl yazdın nasıl aklına geldi bu kadar şey hayret valla ben böyle bir aşk görmedim şahsen ve kişisel olarak...

CeLLooOO34

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 23:16:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

gelibolulu :
vayy bee kardeşim helal olsun valla nasıl yazdın nasıl aklına geldi bu kadar şey hayret valla ben böyle bir aşk görmedim şahsen ve kişisel olarak...

Ben yazmadım Biyerden Çaldım

baileys84

baileys84 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 23:17:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sıyırmış bir insannın yazdığı belli

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 23:19:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Selçuk çok  hoş tşkler ya çok sanal ama geleceğin evlilik haritası böyle desene gidişat baya vahim

Hamparsun

Hamparsun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 23:20:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ne Grafik Tabanlı Bir Askmıs Bea gözlerim Doldu Allama

CeLLooOO34

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 23:21:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ya arkadaşlar beni çıldırtmayın ne aslısı ya alla alla herkes gelmiş bana diyo aslı kim sen kimi seviyorsun  Yok öyle Bişey Ben Sadece Sitelerde Gezerken gördüm Beğendim Ve Paylaşmak İstedim

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 23:26:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Aslı kim ?? Selçuğum seni gıdı seni ...    : )))

ASLICIM

ASLICIM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 23:28:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Buyrun Aslı benim   

CeLLooOO34

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 23:28:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·SeiNFeLD· :
Aslı kim ?? Selçuğum seni gıdı seni ...    : )))

Barışım Walla Yok öyle Bişi SAçmalamayın ya Bi Sitede Gördüm Paylaştım Diyorum ya      Bende Şuan tek Bi Kişi Saklı oda İsmi lazım Değil Bu Başlıkla Hiç bi Alakası Yok Sadece Makara Olsun Die Açtım Başlıgı

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir