ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 17:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   CHATCITY SİZİN OLSAYDI?
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2009 Cmt 13:07:32sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
loirena :

1 - Odaları yeniden dekore eder daha renkli eğlenceli yapardım

2-  Kesinlikle ajanlık muhabbetini kaldırırdım ( Hep huzursuzluk demek kimine rozet veriliyor kendine göre kullanıyor. Kimi ajan üzerine düşeni yapsada user mutlu olmuyor zaten çok saçma ajan mış peh Küfür edenlerin çareside şiddetli derecede küfür edenleri bir sistem ile ayarlatıp direk ıpban verirdim. Ipbanıda çözmenin yolu var diyorsunuzdur evet var ama yine yine yine ipban var. bir gün muhakkak pes edilir. Ağız tadıyla tartışma bile yapılmıyor ajanlar tetikte kapatın konuyu vs vs başlıyorlar martaval okumaya

3 -  Her kesime her insana uyum sağlayabilcek günümüze uyarlanmış tipler yapardım

4 - Ücretsiz tipleri elden geçirirdim en az eskisi gibi 3 tipe çıkarırdım

5 - Cc fiyatlarını biraz daha aşağı çekerdim. Her nekadar ticari bir kuruluş olsa da ilk etapta insanların eğlenmesi ele alınmış. Ve biliyoruz ki cc almadan cc de çok kısıtlanıyoruz. Ayrıca eskisi gibi cc alan 3 5 kişi değil  nerdeyse 10 kişiden 7 si vipli tipli  fiyat  aşağı çekilebilir !

loirena

Thumbs Up

Thumbs Up

Thumbs Up

Thumbs Up

Thumbs Up                                                                                                

nasibishesin

nasibishesin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2009 Cmt 16:56:53sohbet oyun linki
Chatcity nin patronu olsam, bu siteyi satarım, repo yaparım, hazine bonosu alırım, ötv indiriminden yararlanıp araba alırım sonra onu da satar model yükseltirim. Etti 5 acil değişiklik!

DjAyd1N

DjAyd1N resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2010 Cum 06:44:55sohbet oyun linki

Güzel Bir Soruya Güzel Bir Cevap Verilmesi Gerekir..

1-Öncelikle sitemizin genel userleri kullanıcılarının kulağını dinlemek gerekir..Site kullanıcıları siteler ile 1000 yorum yapar 1 ilgi çeker..Kullanıcıların ortak olarak gördüğü sorunları ortadan kaldırır veya değişikliğe yönelirim..(Filtre,Tip,vs.)

2-Ajan Sistemi nin kalması Rozetlerin Değişmesini Yol gösteririm Ajanlar Gizli Karakter Gizli Kullanıcı Değil , Oda Girişlerinde Görülmeyen Giriş Çıkışlarda Belirli Olmayan Fakat Sürekli Ajanlara Ulaşılabilecek bir kolaylık sağlamaya çalışırım.. Online Ajan Listesi Gibi..

3-Hiçbirzaman 4 tane VIP Kullanıcı Ortak bir karar ile bir yerde toplanıp 1 kişiyi banlamaz.VIPban ömrünü yitirdi gibi bişey..Eski Sistem Kalmadı.Bunun En iyi Düzeltilmesi ve Tekrar Onarılması İçin Çaba Gösteririm.Örneğin VIPban Yetkisini Kullanan bir kullanıcı Ajan ve Diğer Görevililere Mesaj Notice Veya Uyarı Şeklinde Gelmeli ve Oda girişlerinde Son 1 Dakikanın Log u Gözükmeli Veya Kullanıcının Kullandığı Son Kelimeler Kontrol Edilirse Eminim VIPban Komutu Görülür..Gereksiz Yere VIPban yetkisi kullanan Kullanıcıların içinde olduğu gün e bağlı VIPban yetkisinin Alınması..(uzun oldu ama açıklayıcı :) )

4-Site ne kadar çok yenilikçi olursa o kadar çok rağbet görür o kadar çok göz doldurur..Misafirler Kadar Önemli User Yoktur..Ücretsiz Tip Sayısı 2 ye Çıkmalı Ve Kullanılmayan Az Kullanılan Tipler Yerine Yeni Tip ler Yeni VIP özellikleri Kullanılmalı.Sitemize Ufak ta olsa yardımı dokunacak Durumu olmayan kişiler için kolaylık sağlayacak Tip ve/veya VIP Seçenekleri Kullanılması...

5-Sitem benim emeğim benim Alnımın teri benim ekmeğimdir..Her zaman Pasta değil bazen Kuru ekmeğe muhtaç kalınmasını bilmeli ve kararlı şekilde yolumda ilerlemesini bilmem gerektiğini anlamam gerekir..User Benim Velinimetimdir.Ne Kadar Çok Üzerlerine Düşersem O Kadar çok İlgisini kazanırım..

Teşekkür Ederim.. by " DBI " ™ 

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2010 Cum 13:39:21sohbet oyun linki

Chatcity Benim olsaydı.?

Öncelikle Üye sayısını Yükseltmek için Kişi İstediği arkadaşıcı cc ye davet ede bilmesi için Kolaylık olsun diye bir Msnden Kişi Listesini alıp bu kişilere

Örneğin : wierri Adlı Kişi Sizi www.chatcity.cc adlı Siteye Davet ediyor diye Otomatik mesaj atmasını sağlicak bir program yazardım hem bu şekilde daha çok reklam yapılmış olacak hemde daha çok kişi cc yi tanımış olacak. Tabi otomatik olarakda CC kişi sayısı artacaktır...

Ama Benim değil :(

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir