ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
23 Mayıs 2024, Perşembe 04:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   CHATCITY SİZİN OLSAYDI?
 <<12 34567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2007 Pzt 23:51:54sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Harwest :
-Ajanlardan rozet olayını derhal kaldırırdım.(Rozetsiz gerçekten görev yapmak isteyenlerde artışmı,eksilmemi olacağını hep beraber görürdük.!!)

Güzel bir fikir

Harwest :
-Özel bir kaç görevli tutar gerekirse maaş da verir.Burada odalarda ve forumlarda düzeni sağlamakla görevli olanları 24 saat takip ettirirdim.Suistimal edenleri Kendini gözden geçirme odasına ayağından prangayla bağlatır,Sitede her gezdiği yerde boynunda asılı tabelayla  suçunu teşhir ettirirdim ..

Onur abinin kulakları çınladı

Harwest :
-Sitede özellikle hani site benim olsaydı ya:))

Yağ çekenleri kesinlikle kaile almaz hatta en uzun süreli ban cezası verirdim.Yağcılığın olduğu ortamda ihanette eksik olmaz bugün bana kötülediğini yarın sana yapar.

Bunları seçtim özellikle,ama yazdıklarının hepsine katılıyorum

Bu arada,site bizim zaten Selçuk abiBizim olmasa nice zamandır burada olmazdık

xAbyssWaLkeRx

xAbyssWaLkeRx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2007 Sal 00:56:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Eyw :)

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2007 Sal 01:46:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Chat city bu haliyle benim olmasını istemezdim elbette,5 fotmatla Ne hale getirirdim  diye düşününce.Yukardaki  Arkadaşların fikirleride fena degil desemde.Herhalde ben biraz daha farklı bir düşünce ile koşacağım..

1:      Chat city sadece Türkçe olarak açılan bir  site ,Oysaki Genel bir dil haline gelen ingilizce olarak  ling verilerekte acılırsa ,Bu durumda her uyruktan her ülkeden insalarda sitede olabilir, Budurumda yabancı dil kullanmak yasak olmaması gerekir anlamı taşıyor.Şekil böyle olunca ajan kadrosunda yabancı dili iyi olan yada en cok konuşulan dillere dikkat edilerek o dilli kulanan bir kaç ajan eklenir kadroya buda sukunet acısından saglık taşır.[ Yani chatcity i Dış ülkelerede acardım ]

2:      Chatcity e üye olmak adına tıkladıgında karşına  ilk etapta chatcity e üye olmak isteyen kişinin karşısına  uyması gereken kuralar pusulası cıkar,sonrasında pusula altındaki şartnameyi tıkladıktan sonra üye kayıt forumuna ulaşmasını saglardım buda  bana ait olan  sitede daha bilinçli kişilerin olması için ilk önlemi almış oluyor  anlamına gelirdi.[ Sitenin içindeki atmosfer kalitesini sevyesini korumak adına ]

3: Sitenin içinde ajan yada normal üye eger sitenin konumunu yada durumunu  alt seviyeye cekecek  davranış biçimi yada konuşma hitab şeklinde kusurlu ise 3 uyarı sonrası  site içerisinde barındırmazdım..[ Farklı niclerlede gelse aynı tavırla site içide yer vermezdim]

4: Siteye üye olmak adına  açılan her nick için ayrı e-mail ile üyeligini kabul ederdim. Buda kişinin sık sık nick  almasına caydırıcı ugraştırıcı bir eylem olarak  önlem almış olurdum.[ Böylelikle kişi elindeki nick in degerini bilirdi ceza  almamasını yada sabıkalı olmasınına dikkat ederdi]

5: Sitenin kendi görseligi şirin ,Rahatsız etmedigi gibi karışıkta degil kolyaca acıklayıcı şekilde,Site hakında ve site sistemi tanımak adına pratik şekilde kolayca acıklanmış. Odalar yada tiplerde güzel.Sadece site nin temiz kalması ve çitanın  düşmemesi için degişiklik yapardım.Ayrıca şu meşhur dedikoducu furyası için dedikodu odası dizayn eder.koli bandıyla agızlarını bandlardım.[ Koli bandı yetmez gerçi ]

Neyseki site benim degil. Allah sabır ve saglık versin Site sahiplerine Yukarı baksa boş aşağı baksa boş ..Memnun edemiyorlar bir türlü bizleri ..

LORD BENGLİNE

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2007 Sal 01:54:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Açık Arttırmaya Çıkartır Satardım

Peeg

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2007 Sal 07:18:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
speiderist :

Gecen gün bir konu için foruma üye oldum ve adminin onaylamasını bekledim. Cevap geldi; Sitemize uye olmak için yeterli şartları barındırmamaktasınız diye:))) Sinir oldum o an...

:)))))))))))Durma burda, kovuldun spei.

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2007 Sal 07:49:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

Harwest :
-Ajanlardan rozet olayını derhal kaldırırdım.(Rozetsiz gerçekten görev yapmak isteyenlerde artışmı,eksilmemi olacağını hep beraber görürdük.!!)

Güzel bir fikir

Harwest :
-Özel bir kaç görevli tutar gerekirse maaş da verir.Burada odalarda ve forumlarda düzeni sağlamakla görevli olanları 24 saat takip ettirirdim.Suistimal edenleri Kendini gözden geçirme odasına ayağından prangayla bağlatır,Sitede her gezdiği yerde boynunda asılı tabelayla  suçunu teşhir ettirirdim ..

Onur abinin kulakları çınladı

Harwest :
-Sitede özellikle hani site benim olsaydı ya:))

Yağ çekenleri kesinlikle kaile almaz hatta en uzun süreli ban cezası verirdim.Yağcılığın olduğu ortamda ihanette eksik olmaz bugün bana kötülediğini yarın sana yapar.

Bunları seçtim özellikle,ama yazdıklarının hepsine katılıyorum

Bu arada,site bizim zaten Selçuk abiBizim olmasa nice zamandır burada olmazdık

aynenss katılıomss bende öselliklee şu şeff olayını incelemek isterdmss yada onları kaldırmak.....:)))

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2007 Çar 17:30:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bengline :
4: Siteye üye olmak adına  açılan her nick için ayrı e-mail ile üyeligini kabul ederdim. Buda kişinin sık sık nick  almasına caydırıcı ugraştırıcı bir eylem olarak  önlem almış olurdum.[ Böylelikle kişi elindeki nick in degerini bilirdi ceza  almamasını yada sabıkalı olmasınına dikkat ederdi]

Bengline arkadaşımızın yukarıda alıntı yaptığım konusu gerçekten son derece önemlidir. Bu maddeye ek olarak aktivasyon mailide eklenebilir. 

janjanli

janjanli resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2007 Çar 19:38:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
C nin sahibi olmak bir şehre sahip olmak gibi, aşşağı mahalle yukarı mahalle....Cidden ölesine sahip olmak için sahip olunacak bişey değil çünkü sanalda olsa hayatlar akıyor içinde kalpler çarpıyor kavgalar oluyor kimileri inciniyor kimileri seviniyor kimileri hayatındaki boşlukları doldurmak adına buraya tıklıyor.

Heralde aklımda hep güzel şeyler olması adına birşeyler yapma isteği olurdu ...

Öncelikle 1...

Beni sorumlu görüp bana dileğini, isteğini veya sorununu yazan ve cidden samimiyetine inandırıcı yazılarını yollayan herkese cevap vermeye çalışırdım.Ticari kaygı bir yana cidden sevdiğim bişeyin içindeysem heleki sahipsem bunu cidden yapardım....

2...Kontrolünü yitirmiş içindeki kötülüğü başkalarına cidden yansıttığını ve can yaktığını bildiğim kimselere asla değil bazı sorumluluklar vermek cc de barındırmazdım...Müşteri memnuniyeti herşeyden önce gelir

3...Yetkili sorumlu kimseler dışında gözlemlerine inandığım kişilerin önerilerine kulak verir doğruluk adına varsaydığım prensiplerimden vazgeçmezdim...

4...Tavla dışında okeyde olsun ki hem user sayısı artsın hemde cidden hoş vakit geçirilsin isterdim

5... Son zamanlarda artık aleni genele taşan bazı çirkinlikleri önlemek adına cidden kendim içerde dolanmaya çalışırdım

Not : genelden yazılan özellikle akşam saatlerinde bayanlardan gelen sevişmek isteyen var mı ? , msn e geçelim nekadar istiyorsun parada anlaşalım , Burda güzel hatunlar varmış nasıl anlaşılıyor konuşmaları cidden seviyeyi ciddi anlamda düşürmeye başladı...

En dip not : Murat a ABİ DEMEYİN yazan t shirtler bastırırdım

Başlık  için teşekkürler

Siz dalga geçmişin ama yaaaaaa ozaman cafeye lig tv gösteren plazma  getirirdim FENERBAHÇENİN maçlarını seyredip gülelim diye

CC BElediye Ekibi kurardım

Plaja deniz suyunu arıtıcı tesis kurardım malum kuraklık

Erkeklere küpeli tip yapardım cool bir hava olsun bohemleşelim

Sigarada tutalım içelim bi elde içki diğer elde sigara olan tip yapardım

köpek kedi derken bide kuş eklerdim

Oldumu anacıım güzel cıvıdık mı

HayalimsinseN34

HayalimsinseN34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2007 Çar 20:51:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

En Başta Chef Degişligi Yapardım süleyman284.ezelll.IxHALİLxI arkadaşlarımı Yapardım Vip Tip Kısacası Cc ilk 1 yıl ücretsiz verirdim raskodine ipbang verirdim çaybahçesinde çay dagıtırdım:)

SchAeFeR

SchAeFeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2007 Çar 21:03:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Olmadığına göre!

Olunca düşünürdük

CC sohbet icin buraya
 <<12 34567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir