ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 10:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   CHATCITY SİZİN OLSAYDI?
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2007 Pzt 18:03:23      CHATCITY SİZİN OLSAYDI?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

CHATCITY NİN PATRONU OLDUNUZ VE ACİL 5 DEĞİŞİKLİK YAPMANIZ GEREKİYOR CC DE. BU DEĞİŞİKLİKLER NELER OLURDU?  BUYRUN ARKADAŞLAR...

tilda25

tilda25 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2007 Pzt 18:16:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ben önce bir kaç kişiyi ayağıma getirtip  bir temiz döverdim:)hurremle ikimize özel kümes yaptırırdım..bayanların tipinde  yenilikler vs yapılacak çok şey var bende yazıcak kabiliyet yok:)

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2007 Pzt 18:18:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Şimdi ben başlığa göre yorum yapayım... Havuzlu parkın ağaçlarını keser orayı patetes tarlası yapardım... 1 yıl eker bir yıl nadasa bırakırdım... Nadasta olduğu yıl, çocuk parkı olarak kullanırdım... Çay bahçelerini ihale ile satardım... (Bu arada, çay bahçelerini cc karşılığında kiraya verip, satabilirsiniz...) Plajları bir müteahhitle anlaşıp, yazlık katlar karşılığında teslim ederdim. Muhabbet cafeleri kına gecesi ve nişan için kiralar, bar ve discoları askeri gazino olarak kullanmaları için devir ederdim...  Askeriyede adamlarımız olsun işe yarar. Alışveriş merkezlerine daireler yapar, ünlü sanatçılara satardım. Vip cafeleri çiftlere süit oda diye kakalar, cafeleri satardım... Malum, cafe işi riskli mafya falan dadanıyor neme lazım... Ceza evinin camını kapatır hücre yapardım... işimize taş koyanları oraya tıkardım... Özel kulüp odalarından haraç alırdım.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2007 Pzt 18:19:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
tilda25 :

ben önce bir kaç kişiyi ayağıma getirtip  bir temiz döverdim:)hurremle ikimize özel kümes yaptırırdım..bayanların tipinde  yenilikler vs yapılacak çok şey var bende yazıcak kabiliyet yok:)

:)))))))))))))))))))) İyi de, ne yapacağız tavukların bol olduğu kümesi?

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2007 Pzt 18:23:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
1
2
3
4
5.......
BANA ABİ DEMELERİNİ YASAKLARDIM.............
5İ 1 YERDE

Dipnot:Emir büyük yerden duydunuz mu.

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2007 Pzt 18:24:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CC nin sahibi olmak bir şehre sahip olmak gibi, aşşağı mahalle yukarı mahalle....Cidden ölesine sahip olmak için sahip olunacak bişey değil çünkü sanalda olsa hayatlar akıyor içinde kalpler çarpıyor kavgalar oluyor kimileri inciniyor kimileri seviniyor kimileri hayatındaki boşlukları doldurmak adına buraya tıklıyor.

Heralde aklımda hep güzel şeyler olması adına birşeyler yapma isteği olurdu ...

Öncelikle 1...

Beni sorumlu görüp bana dileğini, isteğini veya sorununu yazan ve cidden samimiyetine inandırıcı yazılarını yollayan herkese cevap vermeye çalışırdım.Ticari kaygı bir yana cidden sevdiğim bişeyin içindeysem heleki sahipsem bunu cidden yapardım....

2...Kontrolünü yitirmiş içindeki kötülüğü başkalarına cidden yansıttığını ve can yaktığını bildiğim kimselere asla değil bazı sorumluluklar vermek cc de barındırmazdım...Müşteri memnuniyeti herşeyden önce gelir

3...Yetkili sorumlu kimseler dışında gözlemlerine inandığım kişilerin önerilerine kulak verir doğruluk adına varsaydığım prensiplerimden vazgeçmezdim...

4...Tavla dışında okeyde olsun ki hem user sayısı artsın hemde cidden hoş vakit geçirilsin isterdim

5... Son zamanlarda artık aleni genele taşan bazı çirkinlikleri önlemek adına cidden kendim içerde dolanmaya çalışırdım

Not : genelden yazılan özellikle akşam saatlerinde bayanlardan gelen sevişmek isteyen var mı ? , msn e geçelim nekadar istiyorsun parada anlaşalım , Burda güzel hatunlar varmış nasıl anlaşılıyor konuşmaları cidden seviyeyi ciddi anlamda düşürmeye başladı...

En dip not : Murat a ABİ DEMEYİN yazan t shirtler bastırırdım

JELİNUS

Başlık  için teşekkürler

Siz dalga geçmişin ama yaaaaaa ozaman cafeye lig tv gösteren plazma  getirirdim FENERBAHÇENİN maçlarını seyredip gülelim diye

CC BElediye Ekibi kurardım

Plaja deniz suyunu arıtıcı tesis kurardım malum kuraklık

Erkeklere küpeli tip yapardım cool bir hava olsun bohemleşelim

Sigarada tutalım içelim bi elde içki diğer elde sigara olan tip yapardım

köpek kedi derken bide kuş eklerdim

Oldumu anacıım güzel cıvıdık mı

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2007 Pzt 18:30:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

aslında çok şey aklıma geliyor şaka ile karışık ama ben ciddi bir şey yazmak istiyorum.ajanlık yapan insanların yanı sıra bunu zevk için değil de ücret karşılığı yapıcak kaytarmanın yasak olduğu normal işçiler gibi sabah gelip pc başına oturup akşam üstü de çıkıp gidicek 4 tane elaman alır vardiyalı sistemle bunların cc yi kontrol etmesini sağlardım.belki o zaman nerde bu ajanlar diye kendimizi paralamazdık :)) ama metodik için 4 işçi demek PARA GİDECEK demek:P benim için de 4 işçi demek HAYAL demek :)

BenKadirDeliKadirUle

BenKadirDeliKadirUle resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2007 Pzt 18:32:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1-Önce bayanların da erkeklere özel yazmasını engelleyen sistemi aktif ederdim...Yada konuşma penceresine iki taraflı onay ikonu koyar,onay çitf taraflı olmadan özel muhabbet başlangıcını engelleyen sistem koyardım.

2-Ajanlık Sistemini tamamen kaldırır,her odaya gizli 2 adet operatör tayin eder,güvenliği o şekilde sağlardım.Hiçbir kullanıcının operatörle iletişime girmemesini sağlardım.

3-Kullanıcı kalitesinin düşmesine ve kişisel rekabet ve kavga ortamına sebep olan özel ajanlığı derhal kaldırır,küfür ederek uzun süre banlanan VİP li kullanıcıların Nick lerinin banının kaldırılması için 1000 cc ödemesi gereken bir sistem koyardım.(Bu uygulama Vip li kullanıcılara özel olmakla beraber geliri artırmak adına düşünülmüştür.Özel ajanlık sistemi kalkınca doğal olarak vip alımıda azalacak,doğal olarak gelir lazım)

4-Yeni üye olan her kullanıcı atanmış resim onama ve yni üyelik otoritesinin onayı olmadan siteye girişini engellerdim.Yeni üyelik otoritesi sayısı 5 ile 10 arası olmakla beraber,kullanıcılar içinden seçilir,ve 24 saat aktif onama üyesi olmasını sağlardım.Böylece 12-13 yaşında ki kişiliği henüz oturmamış,sapkın duygular sahibi kişilerin ve art niyetli kişilerin yeni girişlerini engellerdim bir nevi.

5-Kulanıcı iletişimini ve dayanışmasını artırıcı bir faaliyet yapardım,her hafta 1 veta iki kullanıcıya teşvik mahiyetinde 3000 cc ödül vererek şiir veya kültür yarışması düzenlerdim.Site içerisinde Atatürk ilke ve inkılapları ağırlıklı konularıi Cumhuriyet Tarihi ve Demokrasi,Tüketici Hakları gibi önemli konuları güncel tutucu Anketli yarışmalar düzenlerdim.

O kadar..

Biraz deliyim ama...

Saygılar.......

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2007 Pzt 19:52:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ChatCity gerçek hayata en yakın animasyonlarla bize sohbet ortamı yaratan en nadir bulunan bir site şeklidir. Bu gerçeklik üzerinde çalışmalar yapardım. Örnek olarak Plaj odalarında akşam olunca ana sayfadaki flash gibi gece moduna geçecek bir oda düzenlerdim.Biraz ışıklandırma ve çalışma ile odalara hem gündüz modu hemde gece modu ekleyebilirdim.

Plaj odalarını kedi,köpek ve bebeklerin denize girmeyeceği bir sistemle tekrar hayata geçirirdim.Bu çalışmaya eminim içinizden gülen olacaktır. Ama gizli karakter dediğimiz kedi köpek ve bebek tipleri denize girdiği an kayboluyorlar. Buda ajanların zor durumda kalmalarına neden olabiliyor.

Ana sayfada bulunan en popülerler listesinin üstündeki reklamı veya en popülerler listesini forumun en iyiler köşesine taşırdım. Sonuçta alt kısımda forum ana sayfasına gitme ve en iyiler linki mevcuttur. Bu şekilde en popülerleride sürekli olarak hayatta tutmaya çalışırdım.

Kolay gelsin...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2007 Pzt 23:41:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ChatCity benim olsaydı. Tiplerin viplerin 1 aylık kullanım sürelerini, aynı tutar rakamı üzerinden 3 aya çıkarırdım.

-Siteye kayıt olayını eskisi gibi yapar noktalı nickleri kaldırırdım.

-Geçmiş senelerde beğendiğimiz,aksiyonlu tipler çıktığında kaldırılan erkek ve mavili siyahlı yırtmaçlı bayan tiplerini geri koyardım.

-Ajanlardan rozet olayını derhal kaldırırdım.(Rozetsiz gerçekten görev yapmak isteyenlerde artışmı,eksilmemi olacağını hep beraber görürdük.!!)

-Özel bir kaç görevli tutar gerekirse maaş da verir.Burada odalarda ve forumlarda düzeni sağlamakla görevli olanları 24 saat takip ettirirdim.Suistimal edenleri Kendini gözden geçirme odasına ayağından prangayla bağlatır,Sitede her gezdiği yerde boynunda asılı tabelayla  suçunu teşhir ettirirdim ..

-Sitede özellikle hani site benim olsaydı ya:))

Yağ çekenleri kesinlikle kaile almaz hatta en uzun süreli ban cezası verirdim.Yağcılığın olduğu ortamda ihanette eksik olmaz bugün bana kötülediğini yarın sana yapar.

Benimki de biraz bekara hanım boşamanın ne kadar kolay olduğuna benzedi.

Allah site sahibine gerçekten yardımcı olsun.

Yok aman kalsın gene biz user olarak kalalım.

CC sohbet icin buraya
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir