ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Mayıs 2024, Cumartesi 11:15   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   **iHANETİN DOZU OLUR MUUUU???? **
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2007 Cum 19:20:58      **iHANETİN DOZU OLUR MUUUU???? **sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
İHANETİN DOZU OLUR MU?Magazin dünyasında yeni polemik

18.07.2007 11:43
Kenan İmirzalıoğlu’nun sevgilisi Zeynep Beşerler’in ihanet ile ilgili açıklaması yeni bir tartışma başlattı
"İhanetin dozu olur mu?"
Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun sevgilisi Zeynep Beşerler’in ihanet ile ilgili açıklaması yeni bir tartışma başlattı.
Beşerler’in “Aldatılırsanız affeder misiniz?” sorusuna verdiği “Sevgi için bazı şeyler görmezlikten gelinebiliyor, ihanetin dozuna bağlı” şeklindeki cevabı kafa karıştırdı.
“İhanetin dozu” nedir? Bunu ünlü manken Ebru Şallı’ya sordum. Şallı bu soruma ilginç bir yanıt gönderdi. İşte Şallı’nın esprili bir dille hazırladığı ihanetin “çok az”, “biraz”, “az”, “orta”, “biraz fazla”, “bu kadarı da çok fazla” dozları!..
1 doz: MSN’de karşı cinsle yapılan chat
2 doz: Telefonla karşı cinsle muhabbet
3 doz: Bir kafede baş başa
4 doz: El ele, sahilde veya herhangi bir yerde
5 doz: Biriyle sarmaş dolaş
6 doz: Herhangi bir ortamda öpüşürken
7 doz: Yatak odasında yarı çıplak sevişirken
Ebru Şallı son olarak “siz hangi dozda affetmezdiniz” soruma ise şu cevabı verdi: “Benim için ihanet ihanettir, dozu olmaz. Birinci dozda bile affetmem.”
VE DİĞER ÜNLÜLER...
İhaneti affetme konusunda görüşlerini sorduğum bazı ünlü isimler ise Ebru Şallı’nın doz ayarlarına göre şu cevabı verdi:
Hande Ataizi: Deliler gibi aşıksam, kör olmuşsam 4’üncü doza kadar yani el ele kısmına kadar affedebilirim.
Ece Erken: Bakışma ya da bir yazışma hiç fark etmez, bu durum erkeğin kafasının başka yerde olduğunu gösterir ve affedilmez.
Burcu Esmersoy: İhanetin dozu olmaz. Ben bunların hiçbirini kabul edemem.
VATAN alintidir

bence ihanet ihanettir dozu olmas .

bedo2406

bedo2406 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2007 Cum 20:07:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ihanet kelimesi bile insanı bitkisel hayata sokuyo dozu bi tarafa şüphesi bile beni öldürür kimseye ihanet etmedim ettirmemde

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2007 Cum 20:17:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İhanet kelimesi bile tek başına insanı çileden çıkarıyor,birde dozunu mu düşünmek asla ihanet ihanettir azı çoğu olmaz,affedilir mi affedelimez mi tartışılabilir ama dozu tartışılmaz ...

Renk Değişir mi?
     Sen değişir misin?
     Ovunca gözlerini ben değişir miyim

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir