ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 03:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   ÖSS Dördüncüsü Oldu, Açıkta Kaldı...
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

antifatura

antifatura resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2007 Pzt 19:18:34sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2007 Pzt 19:20:23sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bu konuda bir kaç söz söylemek istiyorum, izninizle.

Madem konu eğitim sistemimize kadar dayandı, bilgim doğrultusunda bir kaç cümle hurmak istiyorum.

Ülkemizdeki her insana eğitim eşit şartlarda verilmeli. Bu bir vatandaş olarak hakkımız. Bu eşitleme işi de devletimizin işidir.

Gelelim konuya, bir kaç çelişkiden bahsedeceğim: Üniversitelerimiz veryansın ediyorlar nitelikli öğrenci gelmiyor diye. Sen kalk 4. olan kişiyi İmam Hatip çıkışlı diye kabul etme. imam hatipe başvuru yaparken çocuğun görüşü alınmış mı, oğlum/kızım buraya yazdırmayı düşünüyoruz seni nasıl bakıyorsun demişler mi? Neden ailesi yüzünden (ki ailesinin sucu olmadığını gayet doğal haklarıdır ki istedikleri liseye yazdırabileceklerdir) cocuğun geleceğiyle oynansın. Neyse bu arkadaşın durumu iyimiş sanırım ki ingiltereyi felan düşünüyor ya da arkasında duruluyor derece yaptığı için vs vs. Ya arada kalanlar durumu iyi olmayanlar onlar ne olacak. Hayallerini mi yıkalım. E onlar da alanlarında yükselsinler gibi sözler söylenebilir. Peki o zaman şu densin bana Meslek lisesi Bilgisayar mezunu bir öğrenci Bilgisayar mühendisliği bölümü secerken ek puan alıyor mu? Ne kadar konuşsak boş...

Gelmişiz laik devletiz işte şu da bu da diyoruz, asıl muhatap YÖK tür... YÖK ü tartışmak varken birbirimizle tartışıyoruz...

Kolej öğrencileri paralarıyla mühendis olacak bizim Meslek lisesindeki yüzü gözü yağ olmuş öğrencimiz mühendis olamayacak... Dramatize ettim biraz ama madem o liseden cıkan insanlara bu haklar verilmiyor o zaman diğerlerinin hakkını yememek gerek. Ne büyük bir çelişki...

lak lak lak... 

Saygılarımla...

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir