ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Haziran 2024, Perşembe 07:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   İYİCE BEL ALTINA VURMAYA BAŞLADILAR.. YAZIK...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 14:40:02      İYİCE BEL ALTINA VURMAYA BAŞLADILAR.. YAZIK...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Yaptığı kapaklarla sık sık ülke gündemine giren Leman dergisi, son kapağı olan türban eleştirisi karikatürü ile Hayrünnisa Gül e ağır eleştiri getirdi.

Demokrasi özgürlük bu mudur?

Ben de diyorum cıkın gidin bu ülkeden Bu resmi çizenler ve yayınlayanlar...

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 14:44:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Herkes eleştiri yapabilir, hele mizahçıların bu konuda farklı bir ayrıcalığı mevcuttur.

Burası kimsenin babasının çiftliği değil hocam, kimse kimseyi kovamaz.

muratugras82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 14:47:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 rest sakin yahu gönderme yaptım o sözle sadece... Gerekeni zaten gerekli kişiler yapacaktır. Haddime mi?=) Dergi gönderme yapıyor da ben neden yapamayım aşk olsun Rest... Cezalısın tek ayak üstündesin ve köşedesin...

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 14:51:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

maalesef  murat maalesef.

daha evveldende cumhuriyet gazetesinde müslüman domuz resmi çizilerek başına baş örtüsü takılarak resmedilmişti.

ne var canım bunda  demokratik ve laik değilmiyiz her türlü fikre,şahsa  saygılı olmayı öğrenecekmişiz. iyide hep tek taraflı aşk olmazki

anlaşılan hep biz öğrenci durumundayız

bu yakışıksız ve edepsiz kapağı hazırlayanı,basanı,yayımlayanı,para verip alanı  kısacası gerine gerine bu karikatürden zevk alan herkesi ALLAH a havale ediyorum.

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 14:53:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

muratugras82 :

rest sakin yahu gönderme yaptım o sözle sadece... Gerekeni zaten gerekli kişiler yapacaktır. Haddime mi?=) Dergi gönderme yapıyor da ben neden yapamayım aşk olsun Rest... Cezalısın tek ayak üstündesin ve köşedesin...

Böyle gönderme mi olur yapma etme  Gereken ne ki? Dergi yayınına kaldığı yerden devam edecek :)

Farklı görüştekilerle birlikte yaşamayı öğrenmeliyiz, zamanında bu ülkenin çok canı yandı. Bunu sen de en az benim kadar biliyorsun :)

muratugras82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 14:55:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Aman rest ne ettin sen, Gereken derken hukuki bir kovuşturma olacaksa dedim ben anhukuksal yollara tabii ki karşıyım... Düzeltir sevgilerimi saygılarımı iletirim..

muratugras82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 14:58:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
perfectman70 :

maalesef  murat maalesef.

daha evveldende cumhuriyet gazetesinde müslüman domuz resmi çizilerek başına baş örtüsü takılarak resmedilmişti.

ne var canım bunda  demokratik ve laik değilmiyiz her türlü fikre,şahsa  saygılı olmayı öğrenecekmişiz. iyide hep tek taraflı aşk olmazki

anlaşılan hep biz öğrenci durumundayız

bu yakışıksız ve edepsiz kapağı hazırlayanı,basanı,yayımlayanı,para verip alanı  kısacası gerine gerine bu karikatürden zevk alan herkesi ALLAH a havale ediyorum.

Abiciğim Ben kısaca bu demokrasi anlayışımıza PLATONİK DEMOKRASİ diyorum, bilmem anlatabildim mi!

PLAToNİK DEMOKRASİ tüm hakları bana saklıdır kullananı yakarım hehehehe

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 14:59:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

muratugras82 :

Aman rest ne ettin sen, Gereken derken hukuki bir kovuşturma olacaksa dedim ben anhukuksal yollara tabii ki karşıyım... Düzeltir sevgilerimi saygılarımı iletirim..

En fazla tazminat öderler -ki sanmıyorum-

Zamanında Penguen dergisinin "Tayyipler Alemi" diye bir kapağı vardı, o bundan daha beterdi ama dava düştü :)

Anhukuksal da ne güzel bir kelime öyle :))

muratugras82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 15:02:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

muratugras82 :

En fazla tazminat öderler -ki sanmıyorum-

Zamanında Penguen dergisinin "Tayyipler Alemi" diye bir kapağı vardı, o bundan daha beterdi ama dava düştü :)

Anhukuksal da ne güzel bir kelime öyle :))

bence bu daha ağır bir vak a =) toplumumuzun bir bölümüne gönderme var.. Başörtüsüne =) kafada ki de playboy u ifade eden nesne değil mi.. Bel altına vuracaklar ki(edit MURAT*) traj artsın...

öyle küçük şeyler yazma bana iyice gözler gitti ben,m görmekte zorluk cekiyorum... Nasıl ama kelime tamamen kendi üretimim =)

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 15:39:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

O resmi çizen,, ilk oraya aynen anne we bacısının resmini gözünde canlandırcak we  çizecek, demekki böyle bi olayı gözünde canlandırmış

"amann nolcak "

demiş we çizmiş   

ne bileyim daha yorum yok....

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir