ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 11:13   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   Fenerbahce Ve Besıktaşın Sampiyonlar ligindeki rakıpleri belli oldu
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

yusufT1907

yusufT1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2007 Per 19:59:35      Fenerbahce Ve Besıktaşın Sampiyonlar ligindeki rakıpleri belli oldusohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Fenerbahce G Grubunda İnter(İtalya),Psv(Hollanda) ve Cska(rusya) takımlarıyla mucadele Edicek.

Beşiktaş A grbuunda Liverpool (İngiltere), Porto(Portekiz) Marsilya (Fransa) Takımlarıyla mucadele edicek.

Temsılcılerimize basarılar Dıleriz

lCIAl

lCIAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2007 Per 20:04:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Allah yardımcıları olsun  

CIA

Tween__34

Tween__34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2007 Per 20:06:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
inşallah turu atlayabiliriz

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2007 Per 20:10:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gönlümüz ve desteğimiz hep onlardan yana. İnşallah FenerBahçemiz Avrupanın en büğü olur.

yusufT1907

yusufT1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2007 Per 20:11:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kesın bişiy demek zor ama Fenerbahceyi zorluycak tek takım İnter. Interde eskısi takım oyunu yok ama yınede belli olmaz.Az da olsa Psvden cekebılır ama ıkısınıde yenıcek gucteyız  Bu gruptan cıkıcagımızı dusunuyorum. Aynı sekılde Besıktasında gruptan cıkıcagına emınım biraz daha işi zor gibi ama Insallah her ıkı Takımımızda Bır ust turlara cıkar. Tabi ki de unutmamak Gerekır bu macların Havası cok başkadır.

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2007 Per 20:27:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Öncelikle şunu belirteyim FENERBAHÇEM güsel bir kura çekti ve gruptan çıkabilecek güçte ve ben buna inanıyorum PSV ve CSKA yı KADIKÖYDE yeneriz... deplasmanlardan 1 galibiyet daha aldıkmı ikinci tura çıkarız...

HER ZAMAN HER YERE GİDER

NE  YAĞMUR NE ÇAMUR DİNLER

SEVERSE GÖNÜLDEN SEVER

BU ALEMDE GENÇ FENERLİLER

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2007 Per 20:40:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

şahsen bjk ile grupları deişmek isterim 
çünkü he marsilya ha porto  ha bjk bunlarla eşit bi takım hatta seyrici desteği ile burda puan wermezler bile...

ama fenerbahçede inter gbi geçen senin italya ligini ablukaya almış bi takım war, artı moskova nın saha avantajı war,, suğukta oynamalrı  rakiplerine karşı çok büyük avantaj onlar için.. psv gizli kutu bişey diemiyorum...

ah fenerbahçe bi H grubuna düşseydi bayram yapıcaktım yaf  bi takım en sona kalırmı ya  
nese hayırlı olsun ...

Fenerbahçe, ilk maçını Inter ile Kadıköy de oynayacak ...
hade hayırlısı...

Kayseri 3-1 önde...

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2007 Per 20:52:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Naon, öyle deme CSK ve PSV geçebileceğimiz, geçmemiz gereken rakipler, Liverpool la yanı gurupta olmak istemezdin inan bana. Ha Marsilya mümkünse CSK yerine onun olmasını isterdim, ama Porto deyip geçme.

Hayırlı olsun kuralar, ilk etap ülke puanında hemen altımızda olan iki ekibi geçmekti, bu çok önemliydi bunu başardık. Şimdi sıra prestij, ülke ve kulüp puanlarımızı yükseltmekte. Bu bize yarın birşekilde geri dönecek.

Marsilya yı düşününce Beşiktaşın 3.lüğü ve uefa da devamına kafadan kesin gözüyle bakıyorum.

Bu arada B ve E gruplarını bir inceleyin, o guruplarda da olabilirdik...

IIIIvolkybeyawIIII

IIIIvolkybeyawIIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2007 Per 22:13:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Liverpool un çıkmasına çok sewindim öncelikle... Rafael Benitez çok beğendiğim bir hoca ve benim bu sezon premier ligdeki favorim liverpool!!! çok güzel maç olacak!!!Ayrıca taraftarları never walk alone u bıraksınlar da inönüyü bir görsünler bakalım.... şölen olacak!!

Porto zaten hersene aynı görüntüde...yavaş oynuyorlar ama skora gitmeyi biliyorlar..klasik olarak yetenekli genclleri kadrosuna alıp, sonra onlardan iyi para kazanan bir ekip..Bu sene de varmış sanırsam öyle birkac tane...bulmuşlar yine:))) ama korkum yok!!!

MArsilya acayip bi takım hic sewmem...hep de yanıltmıştır beni... ama onlardan da korkum yok!!!

Bence gayet güzel bir kura!!! BAŞARILAR KARTALIMA

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2007 Cum 00:45:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Fenerbahçe...

Inter in kalitesi tartışılmaz, İtalya şampiyonu ve yıldızlar karması. Grubun kesin favorisi...
PSV gerçekten çok akıllı takım oyunu oynayan bir ekip, Fenerbahçe yi çok zorlayacak.
CSKA bence grubun en zayıf halkası, Kadıköy de Fenerbahçe nin yeneceğine inanıyorum, deplasmanda da beraberlik yeterlidir. (Tabi Zico bir saçmalığa imza atmazsa...)

Bence Fenerbahçe bu grupta 3. olur, UEFA da yoluna devam eder. 2. olması sürpriz olur ama süper olur.

Beşiktaş...

Liverpool geçen senenin finalisti zaten, bu sene kadrolarını daha da güçlendirdiler. Aynen Inter gibi grup birinciliği garanti diyebilirim.
Porto oldukça tecrübeli bir takım, adamlar her sene Şampiyonlar Ligi ne katılıyorlar zaten :) Kadroları da fena değil...
Marsilya Beşiktaş ın dişine göre bir takım, Ribery nin transferi Beşiktaş için büyük şans :) Dikkatli olurlarsa Marsilya maçlarından iyi puan çıkarırlar.

Beşiktaş bu grupta ya 3. olur, ya da 4. İnşallah yanılan ben olurum...

Her iki ekibimize de başarılar diler, üst tura çıkmalarını temenni ederim.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir