ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Haziran 2024, Pazartesi 15:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Yolların Sonu...NiHALATSIZLA İlgili Yorumlarınızı Alalım Bakalım
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

NiHALATSlZ

NiHALATSlZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2007 Per 14:01:41      Yolların Sonu...NiHALATSIZLA İlgili Yorumlarınızı Alalım Bakalımsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Evet iyi yada kötü acısıyla tatlısıyla tam 5 senedir burda bu sanal alemde chatcity ahalisinin içindeyim.Bu süre içerisinde çok sevdiğim sohbet etmekten zevk aldığım insanlarda oldu,nickini gördüğüm zaman sinirlerimin gerildiği insanlarda oldu.5 sene boyunca ajanlardan ceza almak pahasınada olsa nicklerimin banlanması pahasınada olsa taviz vermeden hep bildiğim şeyleri savundum.Bildiğim şeyleri hep insanların yüzüne haykırdım içimden değil dışımdan düşündüm kimsenin arkasından değil yüzüne konuştum.Varsın sevmesinler,varsın arkamdan fitne fesatla iş çevirsinler,insanlara kötü tanıtıp kendi karaktersizliklerini ve kişiliksizliklerini bu şekilde yansıtsınlar biz hep gerçek kimliğimizle burdaydık hiçbirzaman sanal olmadık olmayacağızda. Size tavsiyem bu sanal ortamdan kendinizi çekip çıkarın ve gerçek dünyaya dönün geç olmadan bu kararı verin.

Bazıları gibi bıraktım gidiyorum diyerek geri dönüşü olan bir veda değil bu,birdaha hiçbir şekilde dönüşü olmayan bir veda...Kimileri gidiyorum diye bayram yapacak kimileri belkide üzülecek...Ben cumartesiden itibaren artık aranızda olmayacağım o yüzden şu zamana kadar ne kadar sürç-ü lisan işlediysem affola. Olumlu yada olumsuz tüm görüşleri bekliyorum.Hepiniz Hakkınızı Helal Edin....

YOLLARIN SONU

Bugün yollanıyorken bir gurbete yeniden
Belki bir kişi bile gelmeyecektir bize.
Bir kemiğin ardında saatlerce yol giden
İtler bile gülecek kimsesizliğimize.

Gidiyorum: Gönlümde acısı yanıkların...
Ordularla yenilmez bir gayiz var kanımda.
Dün benimle birlikte gelen tanıdıkların
Yalnız bir hatırası kaldı artık yanımda.

Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz;
Çünkü bu yol kutludur, gider Tanrı Dağı`na.
Halbuki yoldaşını bırakıp dönenlerin
Degişilir topu da bir sokak kaltağına.

İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...
Uzar, uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
Bakarsın aldanmışşın, gördüğün bir seraptır
Sevimli bir hayale açılırken kolların.

Ey doğunun alnımı serinleten rüzgarı!
Ey karanlıkta bana arkadaşlık eden ay!
Arzularım bir oktur, aşar ulu dağları,
Düştüğü yer uzakta dilek adlı bir saray.

O sarayda bulunca Tanrı`laşan erleri
Artık gözüm arkaya bir daha dönmeyecek.
Hepsi sussa da "Kür Şad" uzatarak elini:
"Hoş geldin oğul ATSIZ, kutlu olsun" diyecek.

Hüseyin Nihal Atsız

lCIAl

lCIAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2007 Per 14:32:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selam chatcity dostları..

Sevgili NİHALATSIZ, Gidişi mertem olsakine insanlık adabın fevkalede , Her hatada kusuriyet çıkar.Çünkü kusuriyetin çıkması hatanın düzelmesi demektir.Ulu Önder "ATATÜRK" ,..=Türk Milleti Zekidir.Türk Milleti Çalışkandır= Sözlerini vurguladığı zaman.Sizler yeri geldiği zaman canınız pahasına olsa ölecek bir yurt bıraktığımı anlayın ve gelecek nesillere bunu aktarın der gibi çok fikirlendirici ve akılda mümtaz derecede bağımlılık bırakır o sözlerinde, "Bilim, İlimdir.İlimi Bilmiyorsan Bilimde Senin Değildir." bu fikir oluşur bende, Nitekim hayatta başarılı olmak en nihayatinde çalışmaktır.Çok kısa bir süredir burdayım.2-3 Ay oldu.2002-2003 Test döneminden kalma  tarihi eserim ben..Toparlarsak bende sizler gibi dargın ayrıldım.Nedeni ise ? , O bizde saklı..Aradan tam 5 yıl geçti.Sitemizi bir reklam sitesinde tanıdım ve alevlendim.Ve sitemizde ne eksikse onu yapmak için can pahasına atıldım.Forumlarda eksiklik vardı.Saatlerce konularda beyan bulundum.Sohbet odasında küfürler vardı.Onları engellemek için ben bile küfür yedim Eğer sitemiz bu küfürü adap bilip saygısız insanlardan arınıp rahat edicekse.Küfürü yerim otururum,. Neyseki konu bu değil.Konu senin gibi birini site kaybetmesi olsa gerek..Gitmek sadece akıllarda ,"-Ben yanlış durumlar yaşadım.Haksız oldum.Haklı oldum" , dersin ve çeker gidersin..Neticesinde kardeşlik hepimizin kanında var.Saygıya hörmet sevgiye sarılmak hepimizde var.Tonlarca yükmü taşıyorsunuz sırtınızdada bu noktaya geldiniz.Sohbetinizi -"Abicim h.g"  , -"Hb canım kardeşim" ... Diyerekte sohbete ılım katınız..Umarım anlatmak istediğimi anlamışsındır nihal , Gitmek dahiye yol katsa idi..Ben bilim adamı olurdum.Ama yinede kararlıyım diyosan.Hayr-i Şerif olakine yolun acık gönlün zengini adap ola.Yoksun çadırda bir ekmeği bölüşmek dostlugun hukukudur.Bu site içerisinde anasayfada kaldıgınız zaman dostluğu değilde, Siteye giripde ne yapıcam dersiniz.Zira içeri girdiğiniz zaman kaç tane insan olduğunu sayamazsınız..Ben yerinde olsam içeri girerim ve kaç tane insan olduğununu sayarım..

Central Intelligence Agency (CIA)

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2007 Per 14:39:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

AYRILIK

Sevdiğim, kemençede titretiyorken yayı,
Bülbül sustu, unuttu o eski ağlamayı.
Öyle sandım ki gökte kızıllık sardı ayı,
Sevdiğim, kemençede inletiyorken yayı...
Ağaçların dalları saygılarla eğildi,
İçimden çarpıntıyı, gözümden yaşı sildi,
Böceklerin sesleri birdenbire kesildi,
Sevdiğim, kemençede söyletiyorken yayı...
Ayın on dördü gökte yavaşça yükselince,
Bir bağlama başladı önceden ince ince ...
Birdenbire gürleşip kemençeye karıştı,
Biri coşkun bir öfke, biri bir yalvarıştı.
Birini inletirken bir kadının elleri,
Birinde bir erkeğin kırılmış emelleri...
Sonra kemençe sustu... Yalnız kaldı bağlama,
Çalkalanarak diyor ki: "Boşunadır, ağlama!"
Kemençen, bağlamam ve ... Gönüllerimiz kırıktır;
Her tatlı sevişmenin sonu bir ayrılıktır...
Gök onun kadar derin , o gök kadar berraktı,
Biraz sonra nazik ay bizi yalnız bıraktı...
Bu ayrılık çağının hicranını bir düşün,
Beni hala yakıyor tadı en son öpüşün!?..
Hazin hıçkırıkları bırakılmış bir kızın,
Hatırlattı bütün o eski ayrılıkları.
Söndürür neşesini gönlümüzdeki hızın,
Bırakılmış bir kızın hazin hıçkırıkları...
1932
Hüseyin Nihal Atsız

ChatCity siz daha doğrusu  sanalsız bir yaşamda gerçekleriyle unutulan dostluklarıyla,könheleşmiş yıpranmış beyinlerin yeniden oksijenlerle kendilerini yenilemeleri için genelimiz olarak sanallı yolların sonuna gelmek lazım..
ChatCity de sohbetim olmasa da yaptığın yorumların la,tüm eleştirileri söylenmesi gerekenleri direk dolaysız olarak muhatabının yada sevmediğinin yüzüne söyleyen çok çok ender insanlardan birisisin06 dost kanlı insan

Teşekkürler NihalAtsız

Darkdays13

Darkdays13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2007 Per 14:50:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

$u $anal Alemdeki belkide tek gercek $ey $ensin belkide..$enı fazla tanımıyorum ama reel hayatında neysen sanal da aynı kı$ı oldugun kanısındayım.

hemanın kız kardesı:=)

NiHALATSlZ

NiHALATSlZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2007 Per 14:53:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
     CIA Yorumun için teşekkür ederim.Siteden kırgın dargın ayrılmıyorum çünkü hiçbirzaman burda gerçekleşmesini beklediğim bir beklentim olmadı.Burda amacım sadece sohbetti az çok bilgi birikimimizle genç arkadaşlara birşeyler aktarmak,paylaşımı sağlamaktı.Sanal olmayan gerçek insanlarla dışarda mangalımızı yakıp sohbette ettik,bazı arkadaşlarımıda işyerimde ağırlayıp bir fincan kahvemizi içip hayatın akışından konuştuk...Kimiyle mitinglerde buluşup omuz omuza meydanlarda bağırdık...Biz hep burdayız hiçbirzaman sanal olmadık olmayacağız kimsenin uşağı olmadık olmayacağız,kimseye yıldız ve ajanlık için yalakalık yapmadık yapanlarıda hep deşifre ettik...Sözün özü biz hep dosta güven düşmana korku verdik...

Darkdays13

Darkdays13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2007 Per 14:56:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Biz hep burdayız hiçbirzaman sanal olmadık olmayacağız kimsenin uşağı olmadık olmayacağız,kimseye yıldız ve ajanlık için yalakalık yapmadık yapanlarıda hep deşifre ettik...Sözün özü biz hep dosta güven düşmana korku verdik...

süper bir bölüm....

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2007 Per 16:30:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Nihal,senin gibi Türklük hassasiyeti yüksek biri ile aynı ülküde olmaktan şeref duyuyorum.Yazdığın paragrafta bazı yerlerde haklısın,"gerçek olanlarla mangalımı da yaptım" gibi...Kendimizi fazla kaptırmadan,yeterli düzeyde bir sohbet imkanı sağlıyorsak Chatcity de bunun bir zararı olduğunu düşünmemekteyim.

Senin gidişin üzücü...Seni WilliamTell rumuzundan beri tanırım.Daha önce bir rumuz aldın mı bilmiyorum.Rumuzlara da bağlı kalmamak lazım zaten..Ama değişmeyen tek şey fikirlerin ve savunduğun görüşler oldu hep..Chatcity içerisinde siyaset konuşmak yasak iken de aynıydın,şimdi de aynısın.Hep böyle kal..

Yeri geldi güzel espiriler çıktı dilinden..Ama kimi zaman da diline biber sürmek gerekti:)) Genelde haklı olarak çıktı bu sözler ağzından,ama dedik ya bazen biberi hakkettin:)) Açık sözlü biri olman,içinden değil dışından düşünmen bu bibere seni vesile eden şeydi..

Nihal,belki bu zamana kadar bir mangal yapamadık seninle ama bundan sonra neden olmasın?

Hakkımız her zaman helaldir sana...Lakin bu bir tatil olsun;ki kafanı biraz toparlayıp geri dönesin.

Görüşmek dileğiyle...

HoKKaBaZ

lllEMIRRA77lll

lllEMIRRA77lll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2007 Per 18:56:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Bu süre içerisinde çok sevdiğim sohbet etmekten zevk aldığım insanlarda oldu,nickini gördüğüm zaman sinirlerimin gerildiği insanlarda oldu.

demişssin sinirlerini bozan nicklerden biri oldugum için mutluyum seni hiç sefmedim

MrStiffler

MrStiffler resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2007 Per 19:45:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

KANLIKARTAL

HALATSIZ ARTIK GİTTE İNSANLAR İNSANCA MUHABBET YAPSIN*****SENİN SEVİLECEK NEYİN VARDA SEVSİNLERSEN BENİM NİCKİ GÖRÜNCE DELİRİYODUN:SANA GÖRE VATAN HAİNİYDİM

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2007 Per 19:53:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

NiHALATSIZIN vedası kendi çizdiği yol kadar kesin ve gerçek...Seni tanıdığım için sana bakmayıp görmeyi bildiğim için memnunum.Biz seninle kimi zaman hoş sohbetler ettik, kimi zaman fikir ayrılığımız oldu gırtlakgırtlağa geldik kimi zaman karşılıklı tavla attık kimi zamanda bildiğimiz doğrular için mücadele ettik üstümüze gelenlerle....Benden yana ne hakkım varsa helal olsun arkadaşım...Yolun açık fikirlerin hep bu netlikte olsun....Hoşçakalları vedaları sevmiyorum ben yeniden görüşürüz demek benim için daha anlamlı çünkü biliyorum ki idealleri uğruna insanları basamak gibi görmeyen ufku açık olan seni bir gün çok güzel yerlerde göreceğiz ..Mutluluklar dilerim. İyiki yolun burdan geçti ....

GÖRÜŞÜRÜZ  NİHALATSIZ

JELİN

Yarının Türküsü

Arkadaşlar, haydi artık saflar dizilsin!
Uzak, yakın ufuklardan koşup gelerek
Belde çelik kılıç, içte çelikten yürek
Taşıyanlar saflardaki yerini bilsin!

Bir çığ gibi yürüyelim gözler ilerde;
Keder, elem her ne varsa geride kalsın!
Tehlikeler duman gibi tüterken yerde
Arkadaki her düşünce sönüp ufalsın.

Kahramanlar yürük gider ölüme karşı,
Bir sevgili gibi onu basar bağrına!
Bak, uzaktan çalınıyor bir zafer marşı,
Yürüyelim şu doğmakta olan yarına...

Sen ne kadar güzel şeysin, ey şanlı ölüm!
Bizim bütün talihimiz sende saklıdır.
Ey dünyada her yiğite nişanlı ölüm,
Zevki sende arayanlar elbet haklıdır.

Köprüköy den, Pilevne den gelen ses nedir?
Çanakkale şehitleri dirildiler mi?
Çocuklarda yeni doğan bu heves nedir?
Kocamışlar bir sır için gençlik diler mi?

Saflarımız seylerse de yine ileri!..
Düşenlerin kanlarından doğar bir şafak!
Haydi sarssın yeri, göğü cenk türküleri;
Kanımızla burda yarın güller açacak.

Hüseyin Nihal Atsız

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir