ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Mayıs 2024, Cumartesi 06:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Çok pis dedikodu yaparım,bak şimdi bu Nefertiti yle Cleopatra var ya..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2007 Cum 01:07:02      Çok pis dedikodu yaparım,bak şimdi bu Nefertiti yle Cleopatra var ya..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Nefertiti şöhrette Cleopatra ile yarışır. Epey ceberut olduğu anlatılır. Mısır çok çekmiş, Allah bilir firavun ne çekmiştir! Bazı iddialara göre kocası öldükten sonra Hitit Kralı Birinci Şuppiluliuma ya mektup yazarak genç yaşta ölen kocası yerine kendisine kocalık etmek üzere bir Hitit prensi gönderilmesini istemiş. Yahu bize ne? Kadının özel hayatı. Bize ne onun derdinden!Merak eden araştırsın, benim hiç niyetim yok. Ben ikisi pokemon gözlüyü de armut kafa olarak biliyorum.

Nefertiti den daha büyük bir mesele varsa o da Cleopatra. Cleopatra kendisini mi öldürmüş, onu hizmetkarları mı öldürmüş. Yılan soktuysa, neden olay mahalinde izine rastlanmamış? Belki Firavunluğun başsavcısı veya Kahire Emniyet Müdürlüğü cinayet masası ile krimonologları müsadere etti ve adliyenin adli emanetine götürüldü. Olsa ne? Olmasa ne? Belki faili meçhul bir cinayete kurban gitti, kime ne? Marcus Antonius düşünsün... Cleopatra nın bir de sarayı varmış. Depremi mi olmuş, bir şey olmuş denizin dibinde kalmış. Denizin dibi demirden evler Hatçam olayı...

Bir de piramitler mevzuu var. Keops piramidinde radar, sonar gibi cihazlar çalışmazmış. Kirli su bir kaç gün piramidin içine bırakıldığında kendi kendine arınırmış. Piramidin içerisinde kalan süt bir kaç gün süreyle tazeliğini korur ve sonunda bozulmadan yoğurt haline gelirmiş. Bitkiler piramit içerisinde daha hızlı büyürmüş. Yemek artıkları hiç koku yaymadan mumyalaşırmış. Yaralar daha çabuk iyileşirmiş. Piramidi kim yaptırdıysa, piramide sadece onun doğum yıldönümünde ve tahta çıkış yıldönümünde güneş girermiş.

Olsun tutmayacağım. Ben bahçeli veya teraslı bir yer arıyorum, Plaja yakın. Size ne bağ benim belletirim, kum benim eletirim.

Dedikodu yap yap nereye kadar kabak tadı verdi ben kabak sevmem. Belki de hepsi yalan. Olamaz mı? Belki Mısırlılar daha büyük bir medeniyeti yok etti ve hepsinin üstüne kondu. Belki o zamanlar sadece Mısırlı ressamlar ve heykeltıraşlar öyle giyiniyordu ve sadece kendi heykellerini veya hayallerini yapıyorlardı. Belki bir Mısırlı oturdu, o dönemde romanlar yazdı. Biz de bunları Mısır tarihi sandık. Belki hepsini Mısır Turizm Bakanlığı uydurdu.  Valla bıktım, billa bıktım.

Nick seçerken daha dikkatli olmak lazım zannımca

xXxisyanxXx

xXxisyanxXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2007 Cum 01:27:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Saçmalık

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2007 Cum 04:18:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Niye de?

Bizim dedikodulardan daha saçma diyosun yani

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2007 Cum 04:41:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Chatcity gerçeğini çok güzel anlatan bir yazı...

Teşekkürler Nefertiti

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir